Бабка_в_кедах• 02 февраля 2025

Дуже болить рука, защемило нерв чи щось інше. Порадьте лікаря Київ або ліки

Дуже болить рука, страшний біль, не можна ні спати, ні підняти. Порадьте невропатолога, який може прийняти у неділю.
Територіально Київ або Софіївська Борщагівка
Викликали швидку - нічим допомогти не можуть. У них диклофенак, а в нас до нього протипоказання (була виразкова хвороба)
Пробували мазь меновазан - нуль ефекту,
зараз наклали пластир диклофенак (зі швидкої нам порадили), вже більше ніж півгодини він на руці. також не допомагає
Гага Газу• 02 февраля 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
Ні, але мала схожу проблему
Ну і автор не пише теж, що в неї оніміння кінцівок чи головні болі 🤷‍♀️
При чому тут онеміння? В мене була така проблема. Знеболити то можна. Але треба щнімати запальний процес
автор Бабка_в_кедах • 02 февраля 2025
Ответ дляГага Газу
так а чим знеболити. сьогодні прийняти не можуть, а спати якось треба
Гага Газу• 02 февраля 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
Я мазала живокостом 4-5 разів вдень. Фламідез чи кетанов
Місячне Сяйво• 02 февраля 2025
Ответ дляГага Газу
А я звідки знаю? Ви сказали прочитати про них, прочитала симптоми. Вони не схожі
головні болі і запаморочення, оніміння верхніх кінцівок
А діагноз поставить лікар
Eva-001• 02 февраля 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
а ви не знаєте, чим можна біль пробувати зняти? ми вже обдзвонили декілька десятків клінік, ніхто не може сьогодні прийняти, а воно болить
Если вам противовоспалительные типа Нимесулида противопоказаны, то можно попробовать Кетанов, как выше уже писали. Он рецептурный, но пластинку в аптеке продают обычно без проблем. Некоторым он очень помогает, а другим вообще не подходит, дурновато от него - тут уж индивидуально. Ну и местно: Фастум гель, или Меновазин под повязку на самую больную зону. Но к врачу (или классному массажисту, который сможет вправить суставы) обязательно, не затягивая.
автор Бабка_в_кедах • 02 февраля 2025
записалися на 17 годину, як дожити
автор Бабка_в_кедах • 02 февраля 2025
Ответ дляEva-001
меновазан мазь пробували, під пов´язку, взагалі нічого не допомогло

вдалося записатися на 17:00 до невропатолога вертебролога
Місячне Сяйво• 02 февраля 2025
Ответ дляБабка_в_кедах

Відпишіться потім! Що сказав лікар і яке лікування, дякую
Eva-001• 02 февраля 2025
Ответ дляБабка_в_кедах

Меновазин - жидкость обезболивающая, с бензокаином + прокаином, она дешевая
автор Бабка_в_кедах • 02 февраля 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
добре
Глас_Народа• 02 февраля 2025
Ответ дляЭ-велин@
Ну хоть прошло?
Тільки змерзне-повертається. То на все життя вже
Ирина-bbd0• 02 февраля 2025
Ответ дляБабка_в_кедах

Удачи и пусть помогут рекомендации
Выздоровления скорейшего!
Позаземний розум• 02 февраля 2025
У мене колись подібно боліло плече, це був жах. Допомогли препарати на основі кетопрофену. Пила таблетки і мазала плече. Але я не знаю, чи можна з вашими протипоказаннями його, бо це теж НПЗЗ
автор Бабка_в_кедах • 02 февраля 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Удачи и пусть помогут рекомендации
Выздоровления скорейшего!
дякую
автор Бабка_в_кедах • 02 февраля 2025
Ответ дляПозаземний розум
ну так отож, таке враження, що нічого не можна випити. Побачимо, що вертебролог скаже
автор Бабка_в_кедах • 02 февраля 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
Лікар невропатолог-вертебролог сказала, що це не її пацієнт. Це треба до травматолога.
Тому лікування ще неясно яке, дали направлення на мрт плечового суглобу праворуч
попередній діагноз імпіджмент синдром плечового суглобу? Адгезивний капсуліт

щоб знеболити, то написали:форсанек 90 мг 1 табл. 1 раз на 10 днів
диклак гель місцево (зараз пластир з диклофенаком і він ніфіга не бере)
лірика 75 мг ввечері 14 днів, можна і по дві капсули в день пити. Це якщо хоч трохи буде знеболювати, то приймати.
гідазепам 0,02 мг на ніч, якщо після лірики все одно через біль не можеш заснути
автор Бабка_в_кедах • 02 февраля 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Мовалис уколы 3 шт , но оно быстро не обезболит. да диклофенак много побочек дает. К остеопату вам надо срочно, а не к невропатологу. Может вставит где надо и боль попустит.
невропатолог сказала, що це не до неї
Місячне Сяйво• 02 февраля 2025
Ответ дляБабка_в_кедах

Дякую. Ще більше заплутали
А як з болем зараз ? Щось допомогає ?
автор Бабка_в_кедах • 02 февраля 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
Дякую. Ще більше заплутали
А як з болем зараз ? Щось допомогає ?
лірика не допомагає , пластир олфен не поміг також
зараз ще купимо німід гель (це зі швидкої радили)
біль такий, хоч на стінку лізь
Місячне Сяйво• 02 февраля 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
біль такий, хоч на стінку лізь
Капець 😨як вас шкода
😞
Місячне Сяйво• 02 февраля 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
біль такий, хоч на стінку лізь
Не розумію, чому до травматолога
Як не було травми..
Заместитель Анонима• 03 февраля 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
Не розумію, чому до травматолога
Як не було травми..
потому что он на КТ направит, может там смещение чего-то. Меня невропатолог тоже к травматологу посылала, когда спину защимило, но я правда была упала.
Заместитель Анонима• 03 февраля 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
невропатолог сказала, що це не до неї
ищите остеопата. Травматолог мало чем поможет вам, даст направление на рентген или КТ разве что.
Місячне Сяйво• 03 февраля 2025
Как ваши дела, автор ?
автор Бабка_в_кедах • 03 февраля 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
Как ваши дела, автор ?
Були у травматолога ортопеда, зробив назначення
німід гель трохи допоміг
автор Бабка_в_кедах • 03 февраля 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
травматолог зробив назначення, буду пробувати
автор Бабка_в_кедах • 03 февраля 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
Були у травматолога ортопеда,
попередній діагноз: субакроміальний імпіджмент синдром праворуч. Пошкодження сухожилку надостьового м´язу правого плеча? піддзьобоподібний бурсит?
лікування: зниження фізичного навантаження
аркоксія 60 1т. 2р/д на 7 днів
серрата 10 1т. 3р/д на 10 днів
фламідез гель 2р/д на 14 днів
дексалгін 1 пак. (пити тільки при болях)
МРТ плечового суглобу

на ніч намазала німід гель, то він допомагає трохи.
Місячне Сяйво• 03 февраля 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
Були у травматолога ортопеда,
аркоксія 60 1т. 2р/д на 7 днів
серрата 10 1т. 3р/д на 10 днів
фламідез гель 2р/д на 14 днів
МРТ плечового суглобу

🙌одужуйте
А від чого це? Не сказав ? Яка причина ? Бо не розумію ці слова
автор Бабка_в_кедах • 03 февраля 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
🙌одужуйте
я так зрозуміла, що просто з віком