Чемодан-Вокзал-Майами• 02 февраля в 12:03

Когда муж и жена работают, как распределяете деньги?

Кто сколько тратит и кто что покупает? У вас есть какие-то правила и договоренности ?
автор Чемодан-Вокзал-Майами • 02 февраля в 12:20
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Ну я ж не інвалід? Я вчилась, я вмію заробляти гроші. Мені потрібно прикидатись тупєнькою. У якої дощик іде бо хмаринка плаче?
Тут где-то написано что женщина не должна работать? Тут написано что мужчина должен
Я на хвилинку• 02 февраля в 12:21
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Машина сімейна. Звісно коли чоловік десь з дитиною він її і в кафе покорме, і стоматолога оплатить.
Я просто приблизьно написала.
До речі продукти зараз дуже не дешеве задоволення.
Ну ребенку тоже каждый день что-то нужно. Не только покормить в кафе.
Коник-стрибунець• 02 февраля в 12:22
У нас у каждого свои зоны ответственности. Муж платит коммунальные, аренду гаража и обслуживание машины, я покупаю продукты, бытовую химию, некрупные покупки в дом. Каждый сам себе покупает одежду, обувь, спорт, медицину, индивидуальные гаджеты и т д. Совместный досуг больше платит муж. Путешествия и крупные покупки пополам.
автор Чемодан-Вокзал-Майами • 02 февраля в 12:23
Ответ дляКоник-стрибунець
Судя по описанию у вас обоих неплохой заработок, отличное распределение в таком случае
Губка Боб• 02 февраля в 12:24
Ответ дляЯ на хвилинку
Такой вариант имеет право быть.
Но бывает так, что за все платит жена, а муж на что-то себе собирает. Потом счастливо отчаливает.
Ну а жена типа позволяла много лет.
Я думаю, любой вариант и имеет право быть, если он подходит всем участникам
Не цілуюсь з бодуна• 02 февраля в 12:25
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Ви написали що чоловік зобов´язаний утримувати сім´ю. Логічне питання, а жінка тоді що зобов´язана?
Коник-стрибунець• 02 февраля в 12:26
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Да, в этом плане не жалуемся. Когда маленький доход конечно придётся все в общий котёл и экономно тратить т к еда и дом съедят большую часть бюджета
Мороженная курица• 02 февраля в 12:29
Я плачу аренду и комуналку,он платит еду..суммы примерно одинаковые
С нами живут двое моих детей,зарплаты одинаковые
автор Чемодан-Вокзал-Майами • 02 февраля в 12:31
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Так, чоловік зобовʼязаний забезпечувати потреби сімʼї, жінка якщо працює не повинна думати як зі своїх коштів сплатити комунальні, школу і їжу. Жіночі гроші можуть відкладатися або витрачатися на розсуд жінки на потреби родини або її самої. Забезпечувати базові потреби сімʼї це за чоловіком (звичайно не у випадку тяжких життєвих ситуацій)
Не цілуюсь з бодуна• 02 февраля в 12:39
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Зараз вартість потреб сім´ї з 3 чоловік приблизьно 30-45 тис. Якщо не більше.
Якщо подивитись статистику заробітних плат, таку зарплату пропонують менше ніж 15 відсотків роботодавців. У того ж військовослужбовця зарплата аж 20 тис.
Тому можна звісно жити стереотипами про ’ чоловік повинен’
Але можна іноді і на реальне життя поглянути
ro_ro• 02 февраля в 12:42
Мої гроші то мої, його на сім´ю
МояХатаЗкраю• 02 февраля в 12:47
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Сто відсотків.
автор Чемодан-Вокзал-Майами • 02 февраля в 12:47
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Так, чоловік повинен, тяжкі часи бувають у всіх і звичайно треба підтримувати один одного коли важко , але іноді чоловік сідає жінці на шию і злазити вже звідти не збирається. Тут головне чи є у чоловіка взагалі бажання піклуватися про жінку і дітей і робити все для кращого життя своєї родини
дякую аж підскакую• 02 февраля в 12:48
Как договорятся
Это же индивидуально
Нет правил, которых нужно придерживаться, есть только опыт, как кто и о чем смог договориться со своей половинкой
МояХатаЗкраю• 02 февраля в 12:49
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Ні разу в моєму оточенні я таких чоловіків не зустрічала. Ніхто на шию жінкам не сів, всі працюють але доходи не завжди захмарні, де він один всім винен, всім заробив, а вона красівая.
АБВГДейка• 02 февраля в 12:51
Ответ дляАлгонавт
Я тоже по- другому не понимаю, если семья. Купили доллары, отложили на необходимые большие покупки ( если там нет оплаты частями), заплатили комуналку, заправил машину.
Все остальное- текущие расходы. Общие.
Саме так. Я не розумію, як жити разом і ділити гроші. Скидатись, ховати, для себе відкладати..
МояХатаЗкраю• 02 февраля в 12:51
Ответ длядякую аж підскакую
Как договорятся
Это же индивидуально
Ви абсолютно праві. Іноді працює той хто краще заробляє, це не завжди чоловік. Знаю родину, вона керівник, він все життя сина інваліда доглядає. Це їх рішення.
автор Чемодан-Вокзал-Майами • 02 февраля в 12:55
Ответ дляМояХатаЗкраю
Це добре, бо я знаю приклади коли чоловік реально висить на шиї і це зовсім інше
Чудо в декрете• 02 февраля в 13:00
Ответ дляКоник-стрибунець
Ого на вас какие траты..
Коник-стрибунець• 02 февраля в 14:10
Ответ дляЧудо в декрете
Ого на вас какие траты..
Мне кажется это совсем немного
дякую аж підскакую• 02 февраля в 19:29
Ответ дляМояХатаЗкраю
Считаю, что это нормально