Як міряти?• 02 февраля 2025
Лапароскопія
Хто видаляв ендометр. кісту, поділіться досвідом як у вас пройшло. Чи був рецидив? Яка підготовка до операції? І саме головне поділіться контактами хірурга, в якій лікарні робили, ціна питання (Київ) .
Можу брикнути• 02 февраля 2025
В мене така сама ситуація, як в пості 1. Зробили операцію якісно. Платила офіційно за все в касу. Лікарня десь на Харківському масиві
ОбережнаЯ• 02 февраля 2025
Звичайно буде рецидив, там же залишаються ендомет клітини. Ось вони і будуть далі наростати. Сідайте після лапари на коки або візан. В мене вже три лапари, на різних яєчниках були кісти. Єдине, що може спинити ріст надалі ендометріозу це вагітність або гормони. Ну або клімакс. Я не хотіла гормони, пила бади, але це не зупинило ендометріоз. Тому після останньої лапари сіла на візан. Поки все чисто.
Дівчина Бобула• 02 февраля 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Подивіться по пошуку, дуже багато тем про це
Это и её не первая тема. Ей уже отвечали
Як міряти?
• 02 февраля 2025
Ответ дляОбережнаЯ
А якщо до клімаксу ще довго, то що роками пити візан? Вам вдалось зберегти яєчники?
БершкомангоЗар• 02 февраля 2025
Ответ дляДівчина Бобула
Так, я помітила)
Якщо людина хоче розібратись в питанні - інформації в доступі повно, немає сенсу повторюватись
ОбережнаЯ• 02 февраля 2025
Ответ дляЯк міряти?
Яєчники в мене є. До клімаксу мені теж довго, сподіваюсь )
Але що робити? Ну пити з перервами, моніторити ріст кіст. Лапара щороку теж не вихід, це наркоз, спайки. При останній операції мені зробили ендометріоїдний заніс у тканини живота, де був прокол. Вагітність і дитина в мене вже є, цей варіант не варіант