Бабо-лебідка• Изменено 02 февраля 2025
В суші тунець сірого кольору
Чесно, вперше бачу тунця такого кольору. Реально сірий. Фото не прикладаю, бо на фото він виглядає розовіше ніж насправді.
Це значить несвіжа риба?
Принесли замовлення, не знаю що з ним робити тепер. Їсти взагалі бажання немає.
Це значить несвіжа риба?
Бабо-лебідка
• 02 февраля 2025
Ответ дляОтчебучкина
Я на запах як? текстура що
Запаху немає ніякого. Може його вимачували.
Текстуру не перевіряла.
Отчебучкина• 02 февраля 2025
Ответ дляБабо-лебідка
Текстуру не перевіряла.
Ну немає бути тунець сірого кольору.
Він може бути. І не пропавшим, але глибоко уставшим
Бабо-лебідка
• 02 февраля 2025
Ответ дляОтчебучкина
Ну немає бути тунець сірого кольору.
Це точно. Аж зелений відлив якійсь є. Фу...
Неочікувано, бо часто замовляю в цьому місці. Але завжди брала у них не тунця. А тут вирішила спробувати.
Мамкиня доця• 02 февраля 2025
Ответ дляБабо-лебідка
Текстуру не перевіряла.
Він консервований.
Ми часто беремо, то я з сином сварюсь, нащо брати такі суші як Ріо повно дома
Бабо-лебідка
• 02 февраля 2025
Ответ дляЛенне-Рейма
Может он консервированный?
Та ні, свіжий. Думала, може якось замаринований, але пробувати бажання взагалі немає.
Бокс-орун• 02 февраля 2025
Ответ дляМамкиня доця
Він консервований.
Консервований тунець не сірий і тим більше немає зеленого відливу.
Мамкиня доця• 02 февраля 2025
Ответ дляБабо-лебідка
Сфоткайте
Отчебучкина• 02 февраля 2025
Ответ дляМамкиня доця
Він консервований.
Та ну. В філвдельфії іде свіжий тунець.
Консервований він же варений
Ленне-Рейма• 02 февраля 2025
Ответ дляБокс-орун
А какой? На счет зеленого отлива согласна.
Мамкиня доця• 02 февраля 2025
Ответ дляОтчебучкина
Та ну. В філвдельфії іде свіжий тунець.
Консервований він же варений
Ми в Італії і в фв´іладелтфіїї він саме консервований
Бабо-лебідка
• 02 февраля 2025
Ответ дляМамкиня доця
Сфоткайте
Фоткала. Але на фото вінивиглядає значно краще)) Не буде ясно до чого я доколупалась)))
Отчебучкина• 02 февраля 2025
Ответ дляБабо-лебідка
Я а невеличкому містечку. Суші популярні, але люди хочуть дешевше от і ліплять з гімна і палок
Ленне-Рейма• 02 февраля 2025
Ответ дляБабо-лебідка
Скорее всего не свежий.
Мамкиня доця• 02 февраля 2025
Ответ дляБабо-лебідка
Ви чого, норм тунець
Отчебучкина• 02 февраля 2025
Ответ дляМамкиня доця
Не зрозуміло. Теоретично консервований тунець можна покласти всередину. Але як зверху на філадельфію його викласти, він же розсипається
Бабо-лебідка
• 02 февраля 2025
Ответ дляМамкиня доця
Ви чого, норм тунець
Я ж кажу, що фото не передає. Тому і не хотіла викладати. По фото я б і сама сказала, що все ок. А він сірий, а не рожевий.
Отчебучкина• 02 февраля 2025
Ответ дляБабо-лебідка
Ну да, по фото він не сильно сірий
ЦібаФу• 02 февраля 2025
Ответ дляБабо-лебідка
позвоните им и скажите, что вас смущает вид тунца, может они предложат варианты решения проблемы
Бабо-лебідка
• 02 февраля 2025
Ответ дляЦібаФу
Та я в Варшаві. Не дуже ще вільно розмовляю, щоб це питання обговорювати. Але схожу все таки. Бо тунець сирий я їла не раз і в суші і в тар-тарі і він був іншого кольору.
Бабо-лебідка
• 02 февраля 2025
Ответ дляЦібаФу
Сходила, бо це поруч. Там працює українка, то порозумілись))) Виявляється, що коли тунець кладуть на теплий рис, то він сіріє. Показали, шматочок, з якого різали- гарний, рожевий.
Наче логічно, але я їсти все одно не стала. Ну дуже стрьомно виглядає....