Усміхайлик• 02 февраля 2025
Брекеты. У кого стоят в Польше нашли спеца регулировать?
Хочу сыну поставить пока дома. А регулировать в Польше. Но переживаю, возьмут ли ортодонту.
Воленс-неволенс• 02 февраля 2025
Ніхто не хоче регулювати чужу роботу. Не придумуйте собі проблем на свою сраку, щоб потім їздити в Україну кожні два місяці для регулювання
сладкий_ноябрь• 02 февраля 2025
Реально проблема потім буде.
Ніхто не хоче корегувати чужу роботу.
Навіть якщо в Польщі будете ставити в одному місці, то в іншому вам відмовлять в корекції
Ніхто не хоче корегувати чужу роботу.
Скоро_вчера• 02 февраля 2025
Тоже хочу себе поставить, но не ставлю. Вдруг придется выехать, чтобы потом не искать кто будет регулировать итд.
Скоро_вчера• 02 февраля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Реально проблема потім буде.
Ніхто не хоче корегувати чужу роботу.
Серьезно? Капец.
Каляка маляка• 02 февраля 2025
Ответ дляБронетапці
В Польше ставить, или ездить в Украину
В Польщі ціна вполовину дорожче
Воленс-неволенс• 02 февраля 2025
Ответ дляКаляка маляка
В Польщі ціна вполовину дорожче
То ставте в Україні, а потім ще таку ж ціну на їзду туди-назад протягом 2 років вивалите. Так дешевше
Сусідка зверху• 02 февраля 2025
Ответ дляКаляка маляка
В Польщі ціна вполовину дорожче
Вдвічі, доньці тільки зняли, носила більше 2 років.
Каляка маляка• 02 февраля 2025
Ответ дляСусідка зверху
Так два роки назад ціна була інша,ніж зараз
Своего не предлагать• 02 февраля 2025
Я не в Польщі, але зіткнулась з такою проблемою як брекети поставлені в Україні синові. Зараз вже довгий час не можу знайти ортодонта щоб спостерігав, дехто одразу відмовляється мовляв не працюють з такими системами , а деякі пропонують неприємлемі для мене варіанти з оперативними втручаннями на щелепі для зміни прикуса. Брекети так і стоять без контролю і коли повезу сина до дому не знаю.
В курсі діла• 02 февраля 2025
Ортодонти не беруть корегувати чужу роботу, бо не знають, що задумав ортодонт, який ставив. Кожний випадок індивідуальний і тільки лікар, який ставив знає план лікування і куди треба рухати зуби. Немає стандартного підходу однакового для всіх пацієнтів.
Усміхайлик
• 02 февраля 2025
Ответ дляКаляка маляка
Вдвічи дорожче
Каляка маляка• 02 февраля 2025
Ответ дляУсміхайлик
Вдвічи дорожче
Ви ж розумієте,що ціна буде відрізнятися в залежності від кабінету,лікаря.В мого лікаря ,одна щелепа 3800 злотих
Пишна молодиця• 02 февраля 2025
Ответ дляВ курсі діла
Все правильно і крім того в кожній країні сертифіковані різні брекет системи. В мене подруга працювала за кордом у фірмі, яка поставляла все для стоматологій(брекет системи в тому числі) і крутилася трохи в цій сфері. Тому стоматологи фізично не можуть вести брекет систему, яку не знають, тим паче без плану лікування
Мастер Класс• 02 февраля 2025
узнавала с неделю назад. мой доктор метал самолигирующий предлагает за 40 тыс, в польше ОТ 8000 зл. зная, как от 8000 преварщается в 12-13тыс, скажу что даже не в два раза. 8т это тоже 2 тысячи баксов на секунду. и это небольшой городок
Усміхайлик
• 02 февраля 2025
Ответ дляМастер Класс
Что такое самолигирующийся? Это не нужно резинки менять? Те грубо говоря поставил и через 2 года снял или все же нет?
Бронетапці• 03 февраля 2025
Ответ дляУсміхайлик
Вдвічи дорожче
Так вообще не ставьте, все равно все вернуться назад
Мастер Класс• 03 февраля 2025
Ответ дляУсміхайлик
проще загуглить. с ними нужно реже ходить к ортодонту
Поумничка• 25 февраля 2025
Я перед такою самою проблемою. Але польські ортодонти не беруть чужих. Скоріше за все вам скажуть що все зроблене неправильно і треба переробляти. Я вже майже змирилася та готую гроші
Поумничка• 25 февраля 2025
Ответ дляПишна молодиця
Та ті самі системи. Тільки польські ортодонти мають достатньо клієнтів, щоб ще й чужу роботу продовжувати.
Усміхайлик
• 25 февраля 2025
Ответ дляПоумничка
В моєї куми взяли дитину. Але до того укранський лікар в Польщі казала що треба переробити
Підтягнути резинки раз на місяць то 300 що, чого ж не брати?)