за неявку по повістці. Його адвокати кажуть, що це незаконно і є частиною "інформаційної атаки" на родину ексочільника держави.
Джерела в міністерстві юстиції підтвердили ВВС Україна, що до виконавчої служби звернувся ТЦК для примусового стягнення з сина Порошенка штрафів на суму 51 тисяча гривень.
Виконавче провадження було відкрите 28 січня 2025 року. На майно боржника на відповідну суму штрафу наклали арешт.
"Однак штраф станом на зараз вже сплачено і арешт з майна буде знятий", - повідомило джерело.
Печерський ТЦК не коментував вказану ситуацію.
tanysha777• 02 февраля в 18:37
А 47- ми річного нелоха, чотирижди уклоніста?
Он же Буратіно
Он же агент
Он же Буратіно
Он же агент
Ответ дляtanysha777
Он же Буратіно
Он же агент
Он же Буратіно
Он же агент
Він не лохом був у 42, не плутайте, а зараз це параноїдальне наркозалежне утворення яке щоб утриматись у владі під каток кине все і всіх, можливо вони самі і підірвали ТЦК щоб дозволити мусорам і ТЦКшникам застосовувати зброю якщо людина буде без поваги до них ставитись, чим далі тим цікавіше
tanysha777• 02 февраля в 19:45
Ответ дляalex-3f3c
Тільки вчора саме про це писала
А сьогодні, вже і результат наліцо
«Другий фронт відкрито»: ТЦК треба дозволити застосовувати зброю без попередження, — військовослужбовець «Дончанин» відреагував на вбивство у Пирятині
А сьогодні, вже і результат наліцо
Ответ дляtanysha777
Тільки вчора саме про це писала
А сьогодні, вже і результат наліцо
От і дочекались тепер будуть стріляти по ухилянтам, от кровожадний зеля а ще ми говоримо рашу і їх мобілізацію, у нас набагато гірше
Ответ дляtanysha777
Тільки вчора саме про це писала
А сьогодні, вже і результат наліцо
Дончанин - це той воїн, який якщо сяде на стілець, то він в нього в сраці загубиться?
Ответ длялетта
Ну они умнее не станут, видно что вам там скучно и тоскливо, где вы там пребываете не помню, и не фиг делать, вот и пишите все подряд
Параллельно занимаюсь с ребенком и пока он решает задания одним глазом здесь. И правильно писать, ’вот и пишЕте все подряд’