Підмітайло• 02 февраля 2025

Порадьте корм для великих вуличних собак

Маю 4 немаленькі вуличні морди біля дому на "утриманні". Один раз на день, ввечері, годую курячими шиями, десь приблизно 400-450 грам на морду виходить. Підгодовую сухим кормом теж (ношу з собою, бо зустрічають, коли йду з роботи, вимагають)) Тому беру з собою зранку пакет.
Хто має досвід, порадьте, будь ласка більш менш бюджетний, але нормальний корм для крупних порід.
автор Підмітайло • 02 февраля 2025
Ответ дляГоворю відверто
И лапы вареные? Мои так любят ,аж мычат от удовольствия . Пока не дам,не успокоятся.
Ні.
Сирі трощать.
Я ще варені лапи боюсь давати, бо там трубчаті кості, вони стають твердіші при варці
кураГАЛЯ• 02 февраля 2025
Ответ дляПідмітайло
Варене не їдять(
А это дело привычки.. между просто шея и каша с шеями, собака всегда выберет шею.. они ж умные животные.
Мы ж тут не о том что нравится, а о том на что у ВАс хватит денег..
кураГАЛЯ• 02 февраля 2025
Ответ дляПідмітайло
Яким чином годування призводить до збільшення кількості? Бо приходять ще ті, кого вивезли? Хіба що так. Наші давно стерилізовані (принаймі дівчинка). Хлопці поки що ні, в планах.
А якщо собака голодна, вона не має сили і енергії на дурощі?? Йде помирати?
Автор, не реагируйте, люди с отсутствием сочувствия - это люди с проблемами в психике. Не надо таким ничего доказывать, это работа психотерапевта.. ВЫ не можете постом выправить поломку в психике другого человека...
автор Підмітайло • 02 февраля 2025
Ответ длякураГАЛЯ
Ну на шиї поки вистачає)
Корм їдять, але не всі.
Вони їли каші тільки на початку війни, коли взагалі жопа була, мені півсела зносило об´їдки, які лишались, а я з них варила каші раз на добу...
автор Підмітайло • 02 февраля 2025
Ответ длякураГАЛЯ
Згодна.
Намагаюсь не реагувати.
кураГАЛЯ• 02 февраля 2025
Ответ дляПідмітайло
Ну на шиї поки вистачає)
Корм їдять, але не всі.
Вы мой герой! Спасибо ВАМ! Если они не хотят кашу с мясом или на бульйоне - значит это не голодные песики. Значит Вы - супер!
Они постепенно могут перестроиться...
Говорю відверто• 02 февраля 2025
Ответ дляПідмітайло
Ні.
Сирі трощать.
Мне кажется они читают мягче,не? Я специально их варю не менее 40 мин- час.
Говорю відверто• 02 февраля 2025
Ответ дляПідмітайло
Ну на шиї поки вистачає)
Корм їдять, але не всі.
Вы в селе? Разве в селе бывают гуманные люди?? Я в селе с начала войны,у меня психтравма от жестокости селюков по отношению к своим же собакам...
Чудо Ф_ф КеДаХ• 02 февраля 2025
Ответ дляПідмітайло
Ну якщо ваші всі стерилізовані, то це звичайно чудово.
Так, голодні собаки, як не дивно, не так агресивно захищають територію. А пригодивані до певного місця, починають вважати цю територію саме своєю і мають сили її захищати. І чим довше там житимуть, тим більш ревниво будуть відноситись до всіх ’зальотних’, особливо якщо будуть вважати їх слабшими за себе. Тобто в категорію незахищених потраплять діти, коти ті невеликі домашні собаки, якщо по неувазі хазяїна будуть не на повідку...
Щодо розмноження - звичайно голод від спарювання їх не дуже утримує, але вагітності частіше завмирають/прериваються, тобто народжуються цуценята не так часто.
Популяційна та поведінкова біологія - серйозна штука. Тому наші дії щодо таких тварин приносять користь на короткому відрізку часу (ситий песик щасливо махає хвостом), але шкодять на довгому відрізку.
Я вам більше скажу, не тільки собак не треба годувати, іноді навіть годівниці для птахів шкодять більше, ніж допомагають.
З притулками зараз жопа, це правда. Але найкраще що можна зробити - це шукати куди можна прилаштувати собак на постійне проживання. Що, звичайно, неймовірно складно, враховуючи їх походження.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 02 февраля 2025
Ответ длякураГАЛЯ
Шановна пані, на моєму утриманні у декількох притулках знаходиться 13 тварин. Я їм оплачую їжу, ветеринара і всі супутні витрати. А у вас як з цим справи?
автор Підмітайло • 02 февраля 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Вони великі. Їх нереально прилаштувати( Особливо зараз. Що тепер? Хай помирають від голоду? Йдуть десь? А там не так само буде?
Одного до нас точно вивезли. Ще один або втік, або хтозна... Лякані, травмовані, блін, як вони тануть, коли їх гладиш. Завмирають і в очі дивляться.
Я їх все одно годуватиму. Як мінімум, заради власної безпеки.
Та й тема, власне, про корм))
Порадив аж хтось один))
Амбасадор щастя• 02 февраля 2025
Ответ дляПідмітайло
Та й тема, власне, про корм))
Порадив аж хтось один))
Ви добра,але стерилізуйте самиць
Чудо Ф_ф КеДаХ• 02 февраля 2025
Ответ дляПідмітайло
Та й тема, власне, про корм))
Порадив аж хтось один))
Просто будь який корм з мінімальної кількістю або відсутністю злакових на ваш бюджет.
Стерилізуйте всіх по можливості.
Ну і поки люди бачитимуть, що ви годуєте, вам їх і будуть підкидати , це замкнуте коло.
Моя мама так має 7 котів та кицьок, добре, що приватний будинок...
Амбасадор щастя• 02 февраля 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Стерилізуйте всіх по можливості.
Оце так,зробила добре діло.Авторе,не робіть більше добрих справ,закінчіть з тими кого вже годуєте,візьміть їх під опіку
автор Підмітайло • 02 февраля 2025
Ответ дляАмбасадор щастя
Ви добра,але стерилізуйте самиць
Стерилізовані
автор Підмітайло • 02 февраля 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Стерилізуйте всіх по можливості.
У нас у батьків в дворі було 6, зараз 4. 2 кішки і 2 кота. Стерилізовані всі. Моя кицька, і братова - теж з таких ’зальотних’. Періодично заходять вагітні кішки в двір, знаходять місце і... Куди ж їх дінеш, ростуть потім у нас)
А конкретно нам не підкидають. Просто залишають в селі, а вони йдуть під магазини і до тих, хто годує. А куди їм?((
автор Підмітайло • 02 февраля 2025
Ответ дляАмбасадор щастя
Ну я і так не всіх вуличних собак в селі годую)
Їх набагато більше, ніж 4)
Цирк на дроті• 02 февраля 2025
У йозеры есть бюджетная серия. Дог чао покупала. Хвалят Рекс. Это то , что могу порекомендовать.
автор Підмітайло • 02 февраля 2025
Ответ дляЦирк на дроті
Дякую!
Сонячний зайчик• 03 февраля 2025
Может если есть возможность варить им кашу с субпродуктами. По объему выйдет больше и это не кости , больше насыщения.
автор Підмітайло • 03 февраля 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Не їдять кашу
Сонячний зайчик• 03 февраля 2025
Ответ дляПідмітайло
Не їдять кашу
Может быть после чистого мяса не хотят ?
автор Підмітайло • 03 февраля 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Ну, якщо б тільки каша була, то їли б) Так було на початку війни, коли все позакривалось, люди повиїжджали і їх годувала, мабуть, тільки я одна і раз на добу, бо була комендантська по 2-3 доби ( То чавкали, як поросята)) А зараз морди вернуть) Але і я маю зараз змогу їм купувати, бо тоді ті каші варились зі всього, що сусіди зносили...
Сонячний зайчик• 03 февраля 2025
Ответ дляПідмітайло
Спасибо за Вашу доброту и труд!
автор Підмітайло • 03 февраля 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Спасибо за Вашу доброту и труд!
А Вам - за підтримку.