Не стесняюсь• 03 февраля 2025
Ви зрозуміли Present Simple?
Серйозно… вирішила вчити англійську. Зі школи крім базових слів нічого не пам’ятаю. І от перші уроки, презент сімпл… і я зависаю…😤 мені не доходе.
Морожена_курка• 03 февраля 2025
Ответ дляВорую вкусняшки
Переходите к немецкому
Да, он легче!🤣🤣🤣
Джонсонюк• 03 февраля 2025
За 20 років вивчила англійську с1, німецьку та італійську b2. Все знаю, але витратила на це півжиття)))
Перемелица• 03 февраля 2025
Ответ дляВорую вкусняшки
Переходите к немецкому
Рекомендую французский
Перемелица• 03 февраля 2025
Ответ дляДжонсонюк
Потратьте вторую половину на французский
Ворую вкусняшки• 03 февраля 2025
Ответ дляПеремелица
Рекомендую французский
У меня второй испанский. Другие так и не освоила. Но и не пыталась)
Джонсонюк• 03 февраля 2025
Ответ дляПеремелица
Немає смислу) подругу навіть у центральному офісі Лореаль в Києві просили говорити і писати англійською, бо колеги не знають французької. А вона закінчила другу вищу в Сорбонні. Французька с1. Дуже рідко шукають персонал з цією мовою. Безперспективно((
Перемелица• 03 февраля 2025
Ответ дляВорую вкусняшки
Вам будет легче после испанского
Перемелица• 03 февраля 2025
Ответ дляДжонсонюк
Не сказала бы.Французы ещё те националисты в области языка
Ворую вкусняшки• 03 февраля 2025
Ответ дляПеремелица
Вам будет легче после испанского
Нет необходимости. Учить язык просто, чтоб учить - это глупость. А практического применения сейчас нет.
Джонсонюк• 03 февраля 2025
Ответ дляПеремелица
Вона так нічого з французькою і не знайшла в Києві. Лише викладач. Викладати вона не хоче(
Перемелица• 03 февраля 2025
Ответ дляДжонсонюк
Таке теж буває звісно
Безпорадна Кроко• 03 февраля 2025
Ответ дляДжонсонюк
Для эмиграции неплохо. Бельгия, Франция, Канада
Джонсонюк• 03 февраля 2025
Ответ дляПеремелица
Мало французьких компаній на українському ринку. І ніде французьку не просять. В Ашані теж всі без неї. Доплата за французьку 0 грн.0 коп. Кому воно треба на таких умовах?(
Купа зусиль, часу, грошей, а вихлоп - 0
Перемелица• 03 февраля 2025
Ответ дляДжонсонюк
Купа зусиль, часу, грошей, а вихлоп - 0
Ну если не рассматривать возможность работы вне Украины, то да
Джонсонюк• 03 февраля 2025
Ответ дляБезпорадна Кроко
Там французьку знають всі і тому це не професія. Знаю викладачку університету, яка закордоном зараз на касі Лідлу. Тут мову знають всі. Це не професія(
Треба ще бути програмістом/хірургом/хіміком/фінансистом + місцева мова та англійська
Перемелица• 03 февраля 2025
Ответ дляДжонсонюк
Ага,тільки касиркою вона отримує 2000 євро,а так не професія
і бонуси
Джонсонюк• 03 февраля 2025
Ответ дляПеремелица
і бонуси
І 1800 євро з них віддає за квартиру, комуналку, їжу та страховку на авто) ласкаво просимо в ЄС!) Але ми вже не по темі. Давайте закінчувати
Перемелица• 03 февраля 2025
Ответ дляДжонсонюк
А ви?Скільки у вас залишається після всих сплат?))))