Корсет_на_шурупах• 03 февраля 2025

Рассудите, успокойте или наоборот

Муж на плановий операции, уже все пройшло готовимся день два выпишут. Приехал его брат, дед 70 лет, и все было бы нормально, если бы мне не пришлось смотреть на его психи в прошлые визиты. Он не совсем как обычный человек- всю жизнь не работал, некоммуникабельный, любит поссориться просто с незнакомыми людьми просто даже на улице. И вот мне приходится кроме работы бежать не сразу в больницу а заехать за братом, приготовить кушать брату, купить кофе брату он пьет только бурду 3 в 1.
в общем, последней каплей было что он на брызгался одеколоном я чуть не задохнулась. его фокусы это есть буду это есть не буду.
сам в больницу не едет и обратно не возвращается его нужно отвезти привезти.
я заявила что все, меня уже не хватает на все, есть работа муж и мне хватит. пока его не выпишут я даже домой не иду, ночую у подруги.
я ненормально поступаю?
автор Корсет_на_шурупах • 03 февраля 2025
Ответ дляИМХОля
Так забейте на него.У вас муж после больницы и ему уход не помешает ,зачем этот брат вообще приехал именно сейчас?
Так и я о том же.
Ответ дляNastja-70
Ненормально, что Вы ушли из дома.
Я ще не пішла. Він сам з лікарні не приїде, а чоловік попросив товариша привезти його і лікарню там він буде аж поки не знайдеться вільний товариш відвезти додому. Я тим часом прибирати маю після роботи, бо може завтра випишуть а йому потрібні майже стерильні умови. Сьогодні навіть приїхати сказав, не треба, бо маю відпочити заспокоїти нерви.
Ответ дляГолова колгоспу
А зачем вы его пустили и обслуживаете?
А шож мала не впустити з порогу? Брат жеж
Ответ дляпалка-копалка
На чиєму горбу цей брат їхав все життя?
То мама як жила, а як померла то лишила майно. А зараз пенсія, він куском булки навідається, я дала курячого супу то каже таке не їм, дай печиво і три в одному.
Ответ дляПотужна махіна
Квартира иво?
Його, того ж і нервую. Була б моя то вигнала б. Дівчата, без квартири не варто і заміж йти. Це правда.
Ответ дляПозаземний розум
Так а який інтерес брата? Він з інввлідністю?
Та ні.. просто якесь таке не як всі люди
Їжак в панчохах• 03 февраля 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
а кто его звал? взял и приехал.
Не кружить, не готовить, не?
Ответ дляАнгел-предохранитель
Муж пригласил его? Или сам приперся без предупреждения?
Извинитесь и скажите, что муж его сам навестит, когда поправится. А пока- сель вю пле, дорогие гости, спасибо за визит, вам пора.
Таж це не мій дім. Яке я маю тут право командувати? Треба мені було башкою думати перш ніж йти так заміж. Квартира чоловіка
Позаземний розум• 03 февраля 2025
Чоловіку скільки? Багатій? Нащо викликав? Вам так легко за всіма дивитись?
Ответ дляКолдунья-вещунья
Автор, вы опять побежали брата ублажать?
Я на роботі😂
Позаземний розум• 03 февраля 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
А спати в одному будинку норм? Може ще м...т для пущої краси
Вас 150 і страшко? Чоловіка все влаштовує? Бееее
Ответ дляА вот недавно
Авторе, а вашому чоловіку скільки років ?
Ответ дляпані Солоха
Скільки днів Ви вже в подруги?
Ще не пішла, ось тільки думаю, наскільки це адекватне рішення
Позаземний розум• 03 февраля 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
А де ви жили до того?
Ответ дляПозаземний розум
Та не кликав він, воно саме
Позаземний розум• 03 февраля 2025
Чому ви готуєте постійно йому? В холодильнику все ? Чи збоченка...хоча може подобається, коли тицяють квартирою
Позаземний розум• 03 февраля 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Та не кликав він, воно саме
Взяли за руку й тащите до чоловіка. Набрали телефон й кажете мити туалет й підлогу. Одягнули халат і трохи розкрили перед ним і чоловіком. Сам поїде
Ответ дляПозаземний розум
А де ви жили до того?
В своїй квартирі. То за кордон заміж мене покликали.
Оля_с_киркою• 03 февраля 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Та не кликав він, воно саме
А чого воно у лікарню вештається?
Ответ дляОля_с_киркою
А чого воно у лікарню вештається?
А хер його знає з нього ніякої користі
Позаземний розум• 03 февраля 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
А, так вас того й кликали. Ви там ніхто. Вам скільки? Чоловік і не заступиться. Він і брату не треба
Позаземний розум• 03 февраля 2025
А ким ви працюєте? Подруга теж переїхала?
Ответ дляПозаземний розум
Я тут вже 12 років і подруги місцеві. Просто квартира тут не моя і навіть не разом купована.
Love_Love_Love_• 03 февраля 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Таж ніби не гарно людина в гостях не запропонувати поїсти. Але мене дістало. Позавчора. Наприклад, поїв, я дала вологі серветки і сухі. В лікарні каже чоловіку: о треба вам такі серветки купити додому бо нема. Показує на вологі. Я кажу як це нема? Ти ж витирався ними вчора, навіть упаковка така сама. А він каже я їх не бачив. От і хто після цього дурний? Чи він чи я?
Запропонувати поісти це виглядає так: один раз коли ви їсте, а не гнати додому щоб його нагодувати. Для чого він, взагалі, у вас дома сидить, в кого він в гостях якщо чоловік в лікарні?
Love_Love_Love_• 03 февраля 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Ну то не ваша квартира і не у вас він в гостях і не ви обхажуйте його.
Love_Love_Love_• 03 февраля 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
А хер його знає з нього ніякої користі
Та як ніякої, от ви його обслуговуєте
Хи хи, ну ну• 03 февраля 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Что плохого в том, что квартира мужа ?
Хи хи, ну ну• 03 февраля 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
А Вам ?
Хи хи, ну ну• 03 февраля 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
А куда своя делась?
Коли мовчу- приємна жінка• 03 февраля 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Та не кликав він, воно саме
А навіщо приїхав, з якою метою?
Ви так і не відповіли.