Бла бла бла• 02 февраля 2025

Що мені робити. Хочу до психітра. Ситуація в сім‘ї і дитина.

У мене було все чудово +-. Але на третій рік дитини, самі розумієте, міг статися відкат. Чи як його..
Тригернуло мабуть мене те, що почалася удальонка у чоловіка. З відомих причин. Дитина, для якої папа в дефіциті, постійно йде «а я хотю працюати», до нього на голову, без кінці. Моя задача дати чоловікові попрацювати на його десяти роботах з 9 до 01, бо це наші гроші і тд. Я це все розумію. Я +- готова, убррку готовку супер-мега - він не просить, все ок.
Но є одно но. Кілька годин дитина +- радісна, і грає чи сама, чи як тільки «лізе» до чоловіка, я позву завліку - йде.
А боижче до обіду я ій вже не дуже треба, вона вже до ньогг. Він іі отстраняє, типу іди до мами, папа працює ітд, я параоельно каду ой а шо тут у мами, ой давай те і те.
Але вже бєстолку. І щодня він псіхує, я тоже вже зриваюся мол вдома - не офіс. Як не модемо - то є інша кв два метри, туди. І так другий міс.
Мене відвкрнуло від дитини. Я все роблю бо треба. Як обов‘язок. Якщо чоловік наоре, дитина стає, ясно, збуджена, обржена що він іі не бере. І веде себе пагано.Укласти неможливо. Почала мене за волосся тягать. Битися.
Я , скажу по чесному, кричу на дитину. Бо я не можу стриматися, бо злюся. А це - ненормально і я не можу допустити щоб це прогресувало.
Чол працює 24/7 умовно, якщо я в душ - вона до нього=наближається скандал.
З чол компроміс навряд знайдем. Бо роботи дійсно треба зробити. Там великі доходи. І в офіс не можна, потвідомим причинам.
Тобто ні душ, ні посидіть, ні вийти самій (ну це ще ладно), ні-чо-го. Я аніматор .
Бо коли були самі, то дитина то сама, то їсть, то поліпимо. Ну не аніматор прям, а 50% часу я іі розважаю, 10% нв рутину, 40% хвині справи чи чай/душ.
А тепер я просто аніматор. З чоловіком день норм, два дні я в обідках. Настрою нуль. На дитину ору, а що далі.
Питання куди мені звернутися за псих.допомогою.
Біфрен я купила, вранці прийняла.
Дякую
НуКаНаКа• 02 февраля 2025
В вас 1км квартира?
В курсі діла• 02 февраля 2025
вряд ли он все 24 часа сидит и работает
как то договаривайтесь
он кормилец. это очень хорошо, но не забывайте что еще и отец
So_so• 02 февраля 2025
Зачем Вы так усложняете? Мне Вас прямо жалко стало. У Вас же есть деньги? Частный садик, пусть себе ребенок чувствует себя свободно.
Есть вторая квартира рядом? Я бы с такими скандалами вообще там жила.
Зачем Вам психиатр?
ОливьЕЖечка• 02 февраля 2025
снять квартиру с большим кол-вом комнат и закрываться там мужу на ключ. Ребенка в сад, автору на работу.
Мая твая не панимать• 02 февраля 2025
Дитину в садочок, вам на роботу, чоловіку на пару годин менше працювати. У вас текст це просто якась каша, і така сама каша у вас в голові та житті, судячи за все. Вам потрібно вилізти з побуту та трошки внести різноманіття в життя.
Намакушка• 02 февраля 2025
Вы написали,что есть ещё одна квартира.Взяли утром ребенка и ушли туда до вечера.И с большими доходами можно и няню нанять на пару часов в день или детсад в помощь,чтоб ребенок с ума не сходил и вас не сводил.
Пупс• 02 февраля 2025
Авторе, в 2 словах: ви не можете зайняти власну дитину і тому чоловік не може працювати.
уявіть, що чоловіка нема дома, закрийте двері до кімнати де працює чоловік так, щоб дитина не могла їх відкрити, встановіть шпінгалет.
Не худа ні разу• 02 февраля 2025
Віддавайте у садок і йдіть на роботу. Ви засиділися у декреті
Прокофіївна• 02 февраля 2025
Робіть розклад так щоб дитина бачила , намалюйте годинник. Дитина має завдання, папа має завдання, мама теж. І де час із татом треба картинку і годинник. Дитина звикне. Треба просто наприклад ігри з татом два рази на день в обід і після 18.00. або як зручно вам. Також і садок можна вже відвідувати
Ромашкинная• 02 февраля 2025
Нужно не к психологу, а думать как организовать пространство и время. Если есть вторая квартира, не совсем понятно из описания, то ходите после обеда гулять, а потом туда. Когда идёте в душ- включайте мультики. У меня тоже муж дома работает и я вас понимаю, но и мужа понимаю, когда сама сидишь работаешь и ребенок лезет- это очень отвлекает. Если муж хорошо зарабатывает, то возьмите няню на пол дня, например. Что б она развлекала ребенка, а вы успевали переделать свои дела.
Засомневаю• 02 февраля 2025
Ребенка отдайте в сад, в чем проблема?
автор Бла бла бла • 02 февраля 2025
Ответ дляНуКаНаКа
В вас 1км квартира?
Не зовсім. Зал - це кухня+телік і диван (там і іграшки іі, і істи там же, і стіл робочий, і тєлік, і відповідно, чоловік із його роботами); і спальня одна на всіх окрема. Окремі ванна і туалет
В курсі діла• 02 февраля 2025
Ответ дляПрокофіївна
судя по тексту там отец не горит этими играми заниматься
хорошее прикрытие - я всегда работаю
а то что у жены уже глаз дергается и дома вечно ор - его не беспокоит
лишь бы его не трогали
ну так тоже не правильно
тянитолкайка• 02 февраля 2025
Вы в однушке живёте? В три года уже можно на развивашки водить . У меня муж с ковида на удалёнке и все отлично )
Ромашкинная• 02 февраля 2025
А ещё лучше муж уходит работать на вторую квартиру, а вы с малой дома
тянитолкайка• 02 февраля 2025
Ответ дляБла бла бла
Ну так мужу офис в спальню , в зал мелкой вторую кроватку днём спать. И проблем не будет
тянитолкайка• 02 февраля 2025
Ответ дляВ курсі діла
хорошее прикрытие - я всегда работаю
лишь бы его не трогали
ну так тоже не правильно
Ну жена всегда может пойти на работу, а папа с ребенком дома будет сидеть) автор же пишет доход у папы большой 100% княпальщик Вы вообще представляете как это когда тебя отвлекли и ты проипал пару знаков типа точек или пробела в коде?
Mrs.Sexuality• 02 февраля 2025
В 3 года можно спокойно отдавать в садик, на пол дня например
ОливьЕЖечка• 02 февраля 2025
Ответ дляБла бла бла
Мужу нужно отдельно закрытое пространство. Невозможно работать когда тебя бесконечно дергают и мамкают-папкают. И когда у мужа появится нормальное рабочее пространство он сможет выделить время для семьи.
В курсі діла• 02 февраля 2025
Ответ длятянитолкайка
он ребенком не будет заниматься
придумает 1000 и одну причину
Анонім Завгосп• 02 февраля 2025
Какое же счастье что у меня нет детей и я их не хочу
автор Бла бла бла • 02 февраля 2025
Ответ дляВ курсі діла
вряд ли он все 24 часа сидит и работает
как то договаривайтесь
Я йому теж кажу. Намагається
Но він не може коли дитина оре, боїться, чи що. Страждає виховання. Я була коли сама вдома, дитина була соухняніша.не можна, знач вона або припинить, або покричить для «прілічія» хвилинку. А зараз він готовий дати ій все щоб не лізла. Ненужне ій. Я кажу не можна, він «та нехай». І тепер дійшли що у неї то ножиці не забереш без крику, то якісь ще речі типу селфіпалки. От сію сек «та нехвй бере ту палку» він сказав після мого зауваження. Зараз палки не стане, і мама дискридетована. Вона на мене не реагує від слова зовсім. Ще й розтянула ту палку і крутиться з нею, вазони знесе чи в голову мені заїде тою палкою, я сиджу от на підлозі на іі рівні
Пупс• 02 февраля 2025
Ответ дляБла бла бла
То хай чоловік Зачиняється у спальні
В курсі діла• 02 февраля 2025
Ответ дляАнонім Завгосп
у вас свои проблемы
людей без проблем еще не встречала
Яичница с беконом• 02 февраля 2025
Ответ дляБла бла бла
Ох, уж эти студио при нашем то вечном онлайне
автор Бла бла бла • 02 февраля 2025
Ответ дляОливьЕЖечка
А нашу кв куда
А гроші на вітер для чрго
Давайте почнем з того що в питанні )) я на вид - хвора?
Люблю ХОЛОСТЯКА• 02 февраля 2025
Ответ дляБла бла бла
Это и есть однушка.
ОливьЕЖечка• 02 февраля 2025
Ответ дляБла бла бла
Я йому теж кажу. Намагається
Що ви хочете від чоловіка взагалі?
Анонім Завгосп• 02 февраля 2025
Ответ дляВ курсі діла
у вас свои проблемы
людей без проблем еще не встречала
Конечно у меня есть свои проблемы , но дети это дополнительные проблемы
тянитолкайка• 02 февраля 2025
Ответ дляВ курсі діла
он ребенком не будет заниматься
придумает 1000 и одну причину
Ну конечно странно почему мама которая сидит дома устает с ребенком, а папа который мантулит на работе и обеспечивает семью тот должен после работы или во время работы заниматься с ребенком потому что маме надоело? Ну ок мама идёт на работу ,работает и папа работает, а с мелкой няня ) а по выходным все тусят как дружная семья