Дама с заначкой• 03 февраля в 16:03
Міжхребетні грижі, болі, приблизна вартість крапельниці насьогодні?
Розумію, що це умовність і в усіх по різному, але призначення типові для такого. І чи є в стаціонарі безкоштовні ліки? Дякую за відповіді!
Вредняжка• 03 февраля в 16:04
я після операції на спині. два рази в рік крапаюсь в стаціонарі. одна крапльниця виходить десь 500 грн , при чому не сама дорога.
Вредняжка• 03 февраля в 16:05
з безкоштовного в лікарні мені дають лиш пару шприців, дексаметазон і баночку для аналізів. все.
Вредняжка• 03 февраля в 16:06
коло мене лежала жінка, в якої гострий період був, вона навіть не ходила. то її крапельниці були по 1000 грн.
Дама с заначкой
• 03 февраля в 16:07
Ответ дляВредняжка
Це ще й нічого, як 500, я думаю, хоч би в тисячу вкластися, на 5 днів уже солідна сума(
Вредняжка• 03 февраля в 16:09
Ответ дляДама с заначкой
ну я завжди прошу шоб мені ’лайт версію’ призначали. бо вони можуть і на 2 тисячі призначить
Дама с заначкой
• 03 февраля в 16:13
Ответ дляВредняжка
Можете кілька слів написати, які були покази до операції, хто робив і чи не шкодуєте? У мене грижа 11 мм, Л5-С1. Дякую!
Вредняжка• 03 февраля в 16:20
Ответ дляДама с заначкой
у мене була грижа Л4-Л5. розмір взагалі не має значення. важливо те, що вона за собою тягнула. у мене вона була секвестрована (тобто розірвалася на багато маленьких). уламки пішли в спинномозковий канал. у мене праву ногу звело в цілодобову судому і просто вивернуло в іншу сторону. нога не розгиналася. я не ходила. почала погано відчувати тазові органи. у мене операція була в екстреному порядку. не шкодую зовсім. на ранок після операції мене поставили на ноги в палаті ( в корсеті). до машини я дійшла сама. біль зникла, нога вирівнялася. період реабілітації був три місяці, але все було добре.
Крижана бурулька• 03 февраля в 16:20
А що роблять при грижах крапельниці? Мені тільки блокаду робили і уколи на дом прописували
Вредняжка• 03 февраля в 16:20
Ответ дляДама с заначкой
робила у нас в Черкасах в обласній нейрохірургії
Дама с заначкой
• 03 февраля в 16:31
Ответ дляКрижана бурулька
Роблять. Мені краще допомагає, ніж блокади, але лікувалася останній раз до війни, терпіла, поки могла. НПВС, вітаміни, міорелаксанти.