Твердая валюта• 03 февраля в 21:50
Рожни, Київська область
Чи є тут зтось с Броварського району, Київської області ,с. Рожни.
Напишіть відгуки, як вам село?Центр
Вам телефонограмма• 03 февраля в 21:53
Звичайне село. Магазин, аптека,школа, садочок,нова пошта, сільрада
Хочу на Балі• 03 февраля в 21:58
Ответ дляВам телефонограмма
Ну не звичайне, а як це про Десну не згадали)
Вам телефонограмма• 03 февраля в 22:04
Ответ дляХочу на Балі
Так до неї далекувато. І ми не їздимо туди, тонуть в ній щороку люди. Ми їздимо на Любич в Літки
Лівий Локіть• 03 февраля в 22:07
Ответ дляВам телефонограмма
Любич в Літках моя любов❤️
Хочу на Балі• 03 февраля в 22:10
Ответ дляЛівий Локіть
Любич в Літках моя любов❤️
Я малою була на базі відпочинку Любич, таке там ще є, цікаво
ЖующаЯКонфету• 03 февраля в 23:10
Десну, може мали на увазі не річку. Живу в цій стороні, часто буваю Погреби, Зазімʼя, і тд, мені тут подобається