Аноним НаВсеГда• 04 февраля 2025

Лічильник на електроенергію день ніч просто обман

Всім сусідам на вулиці безкоштовно змінили лічильник на електроенергію, пройшов рівно місяць користування і вийшов + 50 кв .
Тобто ніякої економії , реально більше у всіх по кв. Хоча користування приладами як і раніше.
Що робити і чи можна відмовитися чи викликати майстра
автор Аноним НаВсеГда • 04 февраля 2025
Ответ дляОдяг та сумки
ми за 3700 у тому році встановили і вже окупили за рік. що в вас там +50 невідомо
Я Вас рада
Одяг та сумки• 04 февраля 2025
Ответ дляБаба на горошині
Дівчата, а сенс бойлер вмикати вночі? Ну вранці покупались, а ввечері? Я в 23 спати лягаю, чекати воду якось не хочеться...
я вмикаю на ніч три рази на тиждень- в нас спортлайф 3 рази на тиждень - там і купаймося усією сімьєю.А в мене дівчата, як почнуть купатися 1н бойлер 100 літрів на 1ну якби ще вистачило. Від спортзалу до дому 2 хвилини пішки- дома вже не миймося, а поїли і спати. Тому з ночі нагрітий бойлер на вечір на половину теплий - освіжити одне місце яке вже помите хватить. В общем кожен єкономить по своєму. Інші дні цілий день гріє..
Чарівне зіллячко• 04 февраля 2025
Ответ дляЛупаю цю скелю
Вот, все пишут ’бойлер, стиралка, другие энергоемкие приборы- на ночь’, но, блин, а соседи как? Мои, например, таким счетчиком пользуются - спать невозможно, они ночью пылесосят, стиралка шумит.
Я тоже не понимаю, у нас квартира вся полностью на электрике, в том числе и батареи. Но я не представляю как я отопление только на ночь включать буду. А бойлер? Все моются вечером. Да и со стиркой как? И соседям мешаешь и что, ночью вставать развешивать или до утра лежать будет? У меня не получается в этом плане экономить
Рятівник Малібу• 04 февраля 2025
Как можно ночью включить стиралку или сушилку стирки, эти приборы очень шумные. Могу только бойлер включать , но днем догреваю все-равно
Радикальная• 04 февраля 2025
А мене ще одне питання цікавить. У кого двохзонні лічильники, яке обмеження по кіловатам? В мене рес ставив універсальний лічильник і на дім і на квартиру. Підключити тариф день-ніч можу в телефонному режимі, вони навіть не приїдуть, а перепрограмують дистанційно. Але... ліміт 5 кВт. Якщо на ніч 2 бойлери і пралка - вирубиться лічильник. Спочатку на 5 хв, інша спроба на 20 хв, потім на 40 хв. Яким чином економити і коли, що включати навіть з таймерами? Це одну ніч посуд, інша прання і бойлери по черзі? Да ну нахрін така економія
Як ухурделю• 04 февраля 2025
Много лет стоит такой счетчик. Стиралка с инверторным мотором, её вообще не слышно. Я иногда захожу в ванную и прислушиваюсь, работает ли?! Экономия ночью есть. Не верю в + 50 КвТ. Это как Вы определили?
ТайТаке• 04 февраля 2025
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Нет. Проверила опытным путем.
Предсталяю
Анонимушка• 05 февраля 2025
Нові електричні лічильники дуже чутливі.
Тому, коли навіть, ви не дивитесь телевізор, а він просто ввімкнений і горить діод, то вже рахується електроенергіїя
Анонимушка• 05 февраля 2025
Ми стіралку, посудомийку, хлібопіч вмикаємо вночі...тому трохи економимо...
Подвійна веселка• 05 февраля 2025
Ответ дляОдяг та сумки
купіть пралку нормальну.Я у тому році узяла- так вона стірає вночі , а ми за стіною спимо і не чутно. А у сусіда вдень стіра- як літак летить -шумить аж реве...
Я лучше постираю днем, чем покупать новую машинку
Стильна штучка• 05 февраля 2025
Ответ дляАнонимушка
Вот интересно сколько экономия? 100 грн хоть наэкономили?
Чупокабра• 05 февраля 2025
Ответ дляБаба Йога
Так я не поняла , як це всім сусідам на вулиці? Ви шо всі разом пішли і написали заяву на заміну ? Чи вони вам міняють без заяв?
Бляха , бляха бляха муха я зла !!!!
В мене два місяці назад зламався лічильник , я ледве добилася що б мене внесли в якийсь лист очікування що б майстер прийшов бо всі зайняті на місяці вперед , Тепер я блін бачу чим вони зайняті 🤬 Ставлять лічильники тим хто не просить .
Если это мне,то меняли принудительно всему кварталу в течение пары недель
Чупокабра• 05 февраля 2025
Ответ дляРадикальная
Нет лимитов
Идеальная оптимистка• 05 февраля 2025
Ответ дляparele
+50 кВт? 😂
Автор, он Вам не электроэнергию экономит, а расходы на нее.
Ночью тариф дешевле в 2 раза.
Вы поняли, о чём автор или просто поумничали?
Анонимушка• 05 февраля 2025
Ответ дляСтильна штучка
Очень много! У нас еще и аккумуляторы стоят. Их днем используем, а ночью заряжаем