Почемучка• 04 февраля 2025
Чоловік витворив
Мив чоловік підлогу, сильно мабуть натискав, швабра зломалася. Відрізав, вийшла ручка на пів метра.
А в мене остеохондроз, не можу згинатися. Сказала що тепер йому треба поли мити.
Покайфувала я місяць. А вчора він купив нову швабру
Раніше ніколи в житті в хоз.магазин не ходив, а тут поперся блін
Почемучка
• 04 февраля 2025
Ответ дляКотя_люлю
Чия квартира?
Його, а при чому тут це?
Чи то стандартне питання?
Почемучка
• 04 февраля 2025
Ответ дляСонячний день
Вот гад. Бегите от него, роняя тапки.
Не не, він хороший
Але треба щось придумати, щоб скинути це назад на нього
Сонячний день• 04 февраля 2025
Ответ дляПочемучка
Його, а при чому тут це?
Чи то стандартне питання?
Была б ваша, могли б выгнать его😀😀😀😀, ишь, что удумал - швабры новые покупать.
Неначасі• 04 февраля 2025
Отой відломаний патик не викидайте, в хазяйстві знадобиться, користуйтеся коли приспічить... замість того, щоб ще одну тему писати
Престидижитатор• 04 февраля 2025
Ответ дляПочемучка
Не не, він хороший
От тунеядець...Лежить на дивані і газету читає...А жінка бідна...
Скажений гудзик• 04 февраля 2025
Ну, а теперь рассказывайте, что лучше него мыть полы никто не умеет, поэтому моет он новой шваброй