Анонім Перший• 04 февраля в 11:01

Девочки, как определить на что аллергия?

Читала что советуют врача-аллерголога Щотка Т.П, но у нее стоимость консультации -1800 грн, это для меня дорого, а плюс еще сдать все аллергены которые сказали выйдет в суме до 10 тыс.
У меня ужасная аллергия уже как год это просто не выносимо, раньше я выпила любую противоаллергический таблетку и все проходила, а сейчас таблетки не действуют, постоянно в носу зуд, глаза чухаються, начинаю чихать пока таблетка хоть как не подействует буду чихать без остановки до того что аж начинает горло болеть и задыхаться, все чешиться вплоть до того что хочется содрать кожу, нос забивается.

Противоаллергические таблетки пробовала разные уже все и не вспомню
Никсар, л-цев, центрин, цетло, Бетагис, алерон, кларатин, эдем,эргоцетал и много других
Allemagne• 04 февраля в 11:04
Ну у вас 2 варианта: либо потратиться на врача, анализы, лечение, либо мучиться дальше.
Кубик Рубика• 04 февраля в 11:05
яке місто?
автор Анонім Перший • 04 февраля в 11:09
Ответ дляКубик Рубика
яке місто?
Вишневе ( під Киевом)
автор Анонім Перший • 04 февраля в 11:10
Ответ дляAllemagne
Якби були гроші потратилась би)
Allemagne• 04 февраля в 11:13
Ответ дляАнонім Перший
Якби були гроші потратилась би)
Это понятно, я вам сочувствую. Но без денег, вы же должны понимать, ваша проблема не решится.
Тут надолго• 04 февраля в 11:13
Тут або здати аналізи або мучитись((
Спробуйте згадати чому почалась, може щось нове купили, переїхали, парфуми, порошок....може пліснява зявилась чи килимів багато. Змінити прстіль на штучне.
Без образів• 04 февраля в 11:17
А що, тільки варіант за 1800 грн.лікар? Знайдіть онлайн.Важливіше здати алергопроби.
Кубик Рубика• 04 февраля в 11:24
Ответ дляАнонім Перший
Вишневе ( під Киевом)
ваш варіант алергоцентр на Кондтратюка. але проби здають лише восени і лікуються взимку АСІТ терапією. вже 10 років лікуюсь. можу сказати що це допомагає дуже гарно. спробуйте зателефонувати туди. можливо у вас інший випадок і щось підкажуть
Я_не_аноним_100%• 04 февраля в 11:26
Це наче більше схоже на те, що вдихаєте, чим продукти. У першу чергу спробуйте пожити в іншому місці, якщо є така можливість. Ви взагалі за цей рік нікуди не їздили? Чи інший був період без алергії?
Сіточка• 04 февраля в 11:36
Можна здати шкірний тест(якось так), доньці робили в алергоцентрі. Там декілька найбільш поширених алергенів. Якщо явно не покаже , тоді вже Алекс тест.
АСІТ терапія нажаль не всім допомагає, але це єдиний вихід. І це теж досить не дешево , якщо це не вінницькі алергени.
автор Анонім Перший • 04 февраля в 11:41
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Я теж думаю що це не на продукти, я три місяці тому переїхала в Вишневе, до цього жила в Дніпропетровські обл.
Загострення алергій відбулось десь рік тому, до цього була алергія але не критична , я випивала таблетку і все проходило, навіть не кожен день пила таблетки, а зараз не можу прожити без таблеток, я розумію що так нельзя але можу пити на день 2-4 таблетки, то по іншому не виходить(
автор Анонім Перший • 04 февраля в 11:42
Ответ дляСіточка
В якому ви центрі робили? Де знаходиться?
Сумчатая кошка• 04 февраля в 11:43
Ответ дляАнонім Перший
Якби були гроші потратилась би)
К аллергологу можно сходить безплатно по направлению от семейного. Не думаю,что подход в диагностике будет отличаться
автор Анонім Перший • 04 февраля в 11:43
Ответ дляКубик Рубика
Дякую, Кондратюка це де? А якщо у мене зараз загострення також потрібно чекати весни?
автор Анонім Перший • 04 февраля в 11:44
Ответ дляБез образів
Якого порекомендували такого й написала) ви можете порекомендувати більш дешевшого,? Дайте будь ласка контакти?
автор Анонім Перший • 04 февраля в 11:48
Ответ дляТут надолго
Тут або здати аналізи або мучитись((
Я вже і не згадаю нажаль, але у мене переїзд був але після загострення, та після загострення нічого не змінилось, парфум та порошок у мене не має постійного завжди купляю нове, плісняви не має, килимів також не має в нас теплі поли
Сіточка• 04 февраля в 11:48
Ответ дляАнонім Перший
Ми робили дитині, це в дитячій поліклініці на Урловського.
Без образів• 04 февраля в 11:51
Ответ дляАнонім Перший
Шукайте ще, може, хтось порадить тут. Я, вже від цієї теми відійшли, дитина виросла, сама контролює свій стан. Теж, було, аж до астми, все бронхіт і закладеність лікували, а виявилось- коти і ще, декілька подразників. Здавали проби.
автор Анонім Перший • 04 февраля в 11:52
Ответ дляСумчатая кошка
Це треба пойти до сімейного лікаря та він надаст направленя до певного алерголога ?
Кубик Рубика• 04 февраля в 11:53
Ответ дляАнонім Перший
https://allergo.kiev.ua/

тут все.
ви розумієте, ненвідомо взагалі на що у вас алергія. в мене дерева+трави. тож її визначають лише восени .лікуюсь взимку.
можливо у вас кліщ.
зателефонуйте для отримання консультації
Місячне Сяйво• 04 февраля в 13:10
Вам до Тараса Жиравицького .
Біокурс ,здається мережа лабораторій
автор Анонім Перший • 04 февраля в 13:56
Ответ дляБез образів
Дякую буду шукати, то це дійсно дискомфорт, тварин у нас не має.
Ответ дляМісячне Сяйво
Вам до Тараса Жиравицького .
Біокурс ,здається мережа лабораторій
А де він працює? Так яка вартість консультацій?
Місячне Сяйво• 04 февраля в 14:12
Ответ дляАнонім Перший
Львів.
Він часто зв*язує алергічні хвороби з токсокарозом.
Можливо,філіал його лабораторії є в Києві.
Він є в телеграм
Сумчатая кошка• 04 февраля в 16:20
Ответ дляАнонім Перший
Не знаю какие у вас средства связи с семейным. Я своему пишу на Вайбер.
Даёт направление, а вы выбираете к какому аллергологу с ним идти. Выбираете из тех кто работает в хелси, это может быть как гос.поликлиника, так и частная