Бензопирен• 04 февраля в 13:07

Почему старшие поколения не разводились, и сейчас счастливы?)

А сейчас год и развод, два - !три года и развод..
Копуша• 04 февраля в 13:35
Ответ дляВ гости звали?
Бо там максимальне скупчення колоній, там могло бути все.
Вы давно у доктора были? Пора, не пропускайте приемы у психиатра.
Добродійка• 04 февраля в 13:36
Ответ дляБензопирен
Странно.. я с этих же годов знаю.. и почти все остались семьи. Причем это семьи военных, которые в 90 е жили в проголодь, по 3 месяца без зарплаты, на нищенских пайках, в служебных квартирах, где крыша текла в дожди, что тазы стояли, да мыши с сыростью.. Молчу об отсутствии туалета и теплой воды в жилье..
Ничего живут счастливые..🤷‍♂️
Ви нічого не переплутали? Які тази в службових квартирах, де в нас були такі бараки, як у вас на росії? Миші, сирість, відсутність туалета, теплої води в житлі - розповідь кацапки про кацапстан.
СпайдерВумен• 04 февраля в 13:38
В моём кругу не разводились старшие поколения, бабушки и дедушки 30-40 годов рождения, почти у всех доживали вместе. А вот родители почти поголовно все в разводе и во вторых браках, что ещё не худший вариант.
Свекровь у меня просто в разводе, одинокая, и у неё два состояния - то хвастается, как классно быть одной - ни под кого подстраиваться не надо и тп, то ноет моему мужу как ей одиноко и как он ей должен потому что она одна
А у современного поколения как-то разводов особо нет в моем окружении, все давно в парах/браках, у всех стабильные отношения, никаких год- два
Ishoy• 04 февраля в 13:39
Сейчас понаписывают, что все так терпели и страдали, но я видела совсем другую картину - мои бабушки и дедушки были абсолютно счастливы в браке. Почему? Потому что преодоление трудностей совместными усилиями очень сближает людей. Такие союзы действительно крепкие. Люди ценят друг друга. А сейчас принято только ныть и жаловаться на жизнь. Люди хотят что бы все проблемы решил кто-то за них, а они и пальцем не хотят шевелить. Конечно в браке так же. Никто не хочет подстраиваться под другого и в чем-то уступать. В итоге столько разводов. Но живут ли эти разведенные счастливо? Нет, хотя и рассказывают как это хорошо быть «независимым»
сладкий_ноябрь• 04 февраля в 13:39
Ответ дляВ гости звали?
Це виняток із правил, на якому зробили акцент. В житті не всі мають каштанові чи голубі обидві очі. Бувають люди з різними кольорами очей (одна і таж людина).
Який вийняток?
Подивіться радянські фільми
Де жінка мріє про одруження з алкоголіком
Слежьовий Роман - алкоголік, що живе з мамою
Любов і голуби, зрадник, якого потрібно простити
Москва сльозам не вірить - алкоголік
Девчата - абьюзер
Самая оьоятельная и привлекательна - занижена самооцінка жінки, яка стелиться щоб добитися чоловіка. Не навпаки
Їх просто купа!!!!
Вкладали в голови жінкам такі от ідеали.
сладкий_ноябрь• 04 февраля в 13:41
Ответ дляДобродійка
А в селах була каналізація?
Ну смішно.
Я памʼятаю як поїхала гостювати до бабусі в село, Черкаська область
Я була в шоці, як живуть люди.
Баня раз на тиждень, спільна, бо купатися більше не було де.
Туалетів не було. Двоповерховий будинок, туалет на вулиці, в дірку.
Жах
Клевотница• 04 февраля в 13:41
Ответ дляАленький носочек
така логіка була на рашці, у нас не було такого, щоб за штани триматися, хоча дійсно пісочили на партзборах, та й ще можна було усіляких плюшок не отримати якщо розлучений, на квартири в черзі теж сім’ями стояли
Мені батьки з раннього дитинства торочили що спокон віку заміж то головне для жінки, що дочка повинна вийти заміж і хай їй чоловік все дає, дочку ростять для чужих, а сина для себе, тому все майно повинно йти сину, бо як що є син, то біля нього батьки живуть і все йому віддають, що нажили. Так с прежда віків прийнято в Україні. Це вже ті батьки, кому Бог не дав сина, вимушені приймати зятя приймака. І розлучення це гріх, чоловік повинен бути один і на все життя, і дівчина повинна берегти себе для єдиного чоловіка, бо для батьків нема гіршого позору, якщо хлопець погуляє і не ожениться, краще щоб зовсім не стало такої дочки, ніж позор. Мене саме так виховували. Батьки 1941 року народження.
Добродійка• 04 февраля в 13:43
Ответ длясладкий_ноябрь
А в селах була каналізація?
Ну смішно.
Я була в шоці, як живуть люди.
Жах
До чого ваш коментар про село до службових квартир з тазиками і мишами? У вас в селі теж дах протікав і тазики стояли? І миші табуном бігали в хаті?
сладкий_ноябрь• 04 февраля в 13:44
Ответ дляВ гости звали?
Може не хотіла нікуди іти!!?)) з чого ви взяли що всім не було нікуди іти. У когось є відповідальність за збереження сім´ї, у кого взагалі не має поняття для чого та сім´я, однією більше, однією менше, один раз живемо.
Бо житло давали родині.
Куди йти жінці з дітьми, якщо вона захоче піти? До батьків? Бути осудженню, бо не зберегла родину?
Клевотница• 04 февраля в 13:44
Ответ дляВ гости звали?
Чому ви думаєте що терпіли із-за квартири. Який брєд. Просто дичина. Є люди, які одружуються чи заміж виходять не по розрахунку.
При чому тут розрахунок, якщо нема куди піти. Зняти квартиру, придатну для життя з дітьми і прогодувати дітей і зараз на зарплатню 8-12 тисяч, які в більшості жінок, неможливо, і завжди так було. Зняти нема за що, батьки назад не приймають, то що жінці робити?
Лупаю цю скелю• 04 февраля в 13:45
Ответ длясладкий_ноябрь
😂😂😂😂
Так
Бʼє бо любить.
Почитайте краще про статистику сімейного насилля в ссср, де жінки жили, бо не було куди піти, боялись осуду, боялись не відповідати суспільній думці.
типа сейчас не живут за крышу над головой и еду. Работать не хочется, брать ответственность за свою жизнь тоже. Вот и живут. Ну бухает, ну по бабам лазит - ниче, можно потерпеть. Ну не на работу же в конце концов идти!
сладкий_ноябрь• 04 февраля в 13:45
Ответ дляДобродійка
Бігали на вулиці величезні криси.
Всі жили по різному.
Це все було житло, яке давала держава людям.
Не всі ж жили в Києві :)
Бибер-анонимер• 04 февраля в 13:46
Ответ дляКлевотница
Ужас какой. Ну у вас хоть есть брат , его жена согласна досматривать ваших родителей?
сладкий_ноябрь• 04 февраля в 13:46
Ответ дляЛупаю цю скелю
Звісно зараз теж є такі жінки, але їх меншість, як на мене.
В гости звали?• 04 февраля в 13:46
Ответ дляКопуша
Я? Це ви ідіть, читайте відкриті джерела.
Зайдіть на сайт пенітенціарної служби чи як вона там зараз називається, вікіпедію почитайте в яких областях, скільки і якого рівня безпеки були в´язниці, , виховні колонії, виправні центри і ТД... Проведіть аналіз, зробіть висновок про рівень криміногенності у певні періоди кожної з областей. Візьміть карту України і накладіть на неї цю статистику у розрізі областей. Потім подивіться з яких областей почалися військові дії, а де їх і зараз немає і чому? Рівень інтелекту, розвитку населення, генетичний вплив на розвиток суспільства (чи виправдане прислів´я гени не задавиш), економічний, ментальний розвиток. Врахуйте чи залежить вища освіта від впливу оточення на людину? Чи можуть будівельники і прибиральники готелів бути в далекій перспективі успішніші ніж директор школи чи шахтар, їх діти, онуки, правнуки і чому так? Рівень вживання спиртних напоїв, статистика розлучень не тепер, а тоді, статистика дітей народжених з вадами розвитку, статистика агресивності у суспільстві, підтримання культури регіону, моральних принципів, тоді поговоримо...
Можете ще й висновок зробити чи вплинуло це все на формування цілих поколінь, на прийняття їх рішень, світогляд і чи вплинуло це на те, що в Україні війна, тобто на те, що люди не здатні домовлятися, шукати компроміси, поступатися чимось заради іншої людині, щоб усім було комфортно і свого!!! благополуччя в майбутньому??? А так, в принципі краще в погребі 10 років сидіти, ви праві і усім по психіатру)))
сладкий_ноябрь• 04 февраля в 13:46
Ответ дляЛупаю цю скелю
Зараз жінки більш впевнені, стоять на ногах іноді навіть краще чоловіків
Лупаю цю скелю• 04 февраля в 13:47
Ответ длясладкий_ноябрь
Так за шлюб несла відповідальність саме жінка. Подивіться фільми ссср, там скрізь жінки терпіли.
Гоша, який в свої 40+ не мав житла, нормальної роботи, був алкоголіком з важким характером, абюзером….. але ж «как долго я тебя искала»
Аху@ть
І це говорить жінка з освітою, з роботою, з гарним рівнем життя.
може в нього піструн чарівний
сладкий_ноябрь• 04 февраля в 13:47
Ответ дляКлевотница
+++++ так
Це було основою в ссср.
В гости звали?• 04 февраля в 13:47
Ответ длясладкий_ноябрь
Бо житло давали родині.
Зараз теж дають родині, але хто нагліший, той і віджимає.
Відморожена• 04 февраля в 13:47
а шо люди скажуть?
Добродійка• 04 февраля в 13:48
Ответ длясладкий_ноябрь
Бігали на вулиці величезні криси.
Всі жили по різному.
Не всі ж жили в Києві :)
Ну, якщо ви в гості до алкоголіків їздили, питань нема. Мої бабусі й дідусі хати в селах купували, а не отримували безкоштовно від держави, безладу ні в хаті, ні на подвір´ї не було.
сладкий_ноябрь• 04 февраля в 13:48
Ответ дляЛупаю цю скелю
може в нього піструн чарівний
Може 😂😂😂😂
Лупаю цю скелю• 04 февраля в 13:48
Ответ длясладкий_ноябрь
так само. Я думаю, що нічого не змінюється.
Лупаю цю скелю• 04 февраля в 13:49
Ответ дляВ гости звали?
ну зараз є право власності. До шлюбу куплене житло, батьками подарене, спадок. І воно розділу не підлягає
Клевотница• 04 февраля в 13:49
Ответ дляЛупаю цю скелю
Працювати , коли малі діти раз за разом хворіють, можливо тільки там , де дають лікарняні. З зарплатні на таких роботах неможливо знімати житло, годувати, одягати себе і дітей. Бо від аліментів у нас в країні чоловіки можуть легко ухилитись, і все лягає на жінку.
сладкий_ноябрь• 04 февраля в 13:49
Ответ дляДобродійка
До чого тут алкоголіки?
Бабуся все життям працювала бухгалтером, дідусь був директором школи і викладав фізику.
Я говорю про те, як жило село, а не конкретно моя бабуся з дідусем
В гости звали?• 04 февраля в 13:50
Ответ дляЛупаю цю скелю
може в нього піструн чарівний
Може жінка нормальна, на його то нещастя і не дивилася.
Клевотница• 04 февраля в 13:50
Ответ дляБибер-анонимер
Брат был , но к сожалению умер молодым от онкологии. Досматриваю я.
Стетоскопуло• 04 февраля в 13:50
Ответ дляВ гости звали?
Зараз є гроші чи ви взагалі в паралельній реальності живете як наш зеля??? Ви вважаєте, що в українського населення грошей пруд посудом?? Чесно??))) вибори покажуть як народ жив)))
Зараз ви можете виїхати на роботу в будь яке місто, ніхто не буде цікавитись чи зйомне у вас житло. А раніше без прописки вас би туалети мити не взяли. А хто пропише? От так і жили в одній квартирі. Вам намагаються пояснити, а ви як заведена своє торочите.
Лупаю цю скелю• 04 февраля в 13:51
Ответ дляКлевотница
ну якщо розуму немає і батьки не навчили, що потрібно отримати освіту і мати професію, щоб можна було себе прогодувати та дитину свою - то хто винен? Ну і як моя бабуся казала: народжуй стільки дітей, скільки сама зможеш виростити. І сама так і зробила. У неї тільки двоє було. У той час, коли у всіх навколо по 4-5