МамОмужа• 04 февраля в 16:20

Поиски работы в 50. Любая нужна, почти ничего не умею. Есть одно но..

Например, пишут такое. Сначала был поиск в Ворк.юа. , но им надо все равно ещё анкету. Почему? Это могут быть рашистские сайты? И куда пойдут мои данные ?
Коко Шанель• 04 февраля в 16:21
Бред какой то
автор МамОмужа • 04 февраля в 16:21
Ответ дляКоко Шанель
Бред какой то
В чем бред и чей? Их?
Залізний кіготь• 04 февраля в 16:23
Це якесь агентство. Навіщо воно вам? Здеруть гроші, і все.
Шукайте самі на сайтах роботи.
Потішаюся• 04 февраля в 16:23
Там же адреса сайта не ворк.юа, а якийсь зовсім незрозумілий, може ви до якийхось шахраїв зайшли. Ворк.юа не вимагає таке заповнювати ще й на російській мові.
Некомильфо• 04 февраля в 16:25
А какую работу Вы ищите ? До 50 где работали?
Гравіцапа• 04 февраля в 16:27
Ответ дляНекомильфо
Дома сидела, ясно же
Мир Мир Мир!• 04 февраля в 16:27
Удалено администрацией...
булоТАЙминуло• 04 февраля в 16:28
Что значит к 50 годам ничего не умеете? Ну что-то вы же делаете каждый день? Даже обычные бытовые навыки могут пригодиться.
автор МамОмужа • 04 февраля в 16:31
Ответ дляЗалізний кіготь
Шукайте самі на сайтах роботи.
На яких. Підкажіть, нема сил вже. Я трохи досвід. Але вік, думаю, перешкода. Не хочуть мене брати нікуди.
ВыФсеВрете• 04 февраля в 16:31
Як можна прожити до 50 і нічого не вміти? Пекти кекси, прибирати, розбиратися в доместосах, в´язати шкарпетки, навіть Мауглі багато що вмів
автор МамОмужа • 04 февраля в 16:31
Ответ дляГравіцапа
Дома сидела, ясно же
Как раз 30 лет работала, но война, стали жёсткими условия, многие уволились.
Пані з калабані• 04 февраля в 16:32
Касири , продавці завжди потрібні.
автор МамОмужа • 04 февраля в 16:33
Ответ длябулоТАЙминуло
Так такое и ищу. Но , наверное, по возрасту не очень подхожу. Одни аферисты в сети попадаются.
Залізний кіготь• 04 февраля в 16:33
Ответ дляМамОмужа
Вік не проблема, якщо людина спеціаліст.
Ваша основна проблема - це ’почти ничего не умею’.
А вік+некомпетентність - то вибачайте, шансів дуже мало.

Подумайте, де ви хоч щось все-таки вмієте?
Чим ви займалися до 50-ти років? Просто сиділи сиднем, чи хоч за щось можна зачепитися?
Залізний кіготь• 04 февраля в 16:33
Ответ дляМамОмужа
Ким ви працювали 30 років?
А що таке?• 04 февраля в 16:34
Ответ дляМамОмужа
В чем бред и чей? Их?
на ворку не бачила такого
ВыФсеВрете• 04 февраля в 16:34
Ответ дляМамОмужа
Кулінарія, ліпка вареників, касиром, он продавці в хлібні кіоски чи на печиво. Скільки ходила по базару, там жіночки 50+ прекрасно працюють.
автор МамОмужа • 04 февраля в 16:36
Ответ дляПотішаюся
Вони були на Ворк.юа, потім ми в Вайбер перейшли. І там ця анкета, переписка.
ВыФсеВрете• 04 февраля в 16:36
Ответ дляМамОмужа
Нащо в мережі? Ідете до найближчого ринку чи базару. На дверях висять об´яви ´потрібен продавець´ - дзвоніть і працюйте.
автор МамОмужа • 04 февраля в 16:37
Ответ дляВыФсеВрете
Шарф зв´язала. Шкарпетки ще попереду. Та всяке по господарству, звичайно, вмію.
Княгиня пітьми• 04 февраля в 16:37
Ответ дляМамОмужа
мошенники, в вайбер не переходите по ссылкам, можно фасовщиком пойти
автор МамОмужа • 04 февраля в 16:38
Ответ дляЗалізний кіготь

Та вища освіта є. Є рекомендаційний лист навіть з попередньої роботи. Про те, який я працівник. Бачу , поки мало допомагає.
СкрипяСердцем• 04 февраля в 16:40
Дивіться на robota.ua. там вказані телефони роботодавцвв і ніяких анкет вивішувати своїх ніікуди не треба
ВыФсеВрете• 04 февраля в 16:40
Я не знаю, але на мій погляд жінка 50 років найкращий працівник. Діти з сопельок виросли, в декрет не піде, не зажимається по кутках з одруженими колегами, щоб ’устроїти свою судьбу’. Одні плюси.
Залізний кіготь• 04 февраля в 16:43
Ответ дляМамОмужа
Це ви відповіли на якусь вакансію, чи як?
Просто потрапили на це ’агентство’.
Згортайте з ними спілкування, і все.
Кокосиха• 04 февраля в 16:44
Ответ дляМамОмужа
Так а ким працювали?
Залізний кіготь• 04 февраля в 16:44
Ответ дляМамОмужа
Так а спеціальність-то яка?
Бюст Березуцкого• 04 февраля в 16:44
Ответ дляВыФсеВрете
За це не платять...
автор МамОмужа • 04 февраля в 16:46
Ответ дляЗалізний кіготь
Так а спеціальність-то яка?
Гуманітарна, філософія.

То нікому не потрібно
автор МамОмужа • 04 февраля в 16:47
Ответ дляЗалізний кіготь
Просто потрапили на це ’агентство’.
Згортайте з ними спілкування, і все.
Так , перше там, но Ворк.

Потім в Вайбері. Тоді всякі дані їм подавай