МамОмужа• 04 февраля в 16:20
Поиски работы в 50. Любая нужна, почти ничего не умею. Есть одно но..
Например, пишут такое. Сначала был поиск в Ворк.юа. , но им надо все равно ещё анкету. Почему? Это могут быть рашистские сайты? И куда пойдут мои данные ?
МамОмужа
• 04 февраля в 16:48
Ответ дляЗалізний кіготь
Це ви відповіли на якусь вакансію, чи як?
Просто потрапили на це ’агентство’.
Згортайте з ними спілкування, і все.
Просто потрапили на це ’агентство’.
Згортайте з ними спілкування, і все.
А як напряму зі справжніми агентствами зв´язатися?
Залізний кіготь• 04 февраля в 16:48
Ответ дляМамОмужа
Гуманітарна, філософія.
То нікому не потрібно
Викладали?
Так, філософія зараз нікому не треба. ((
Але якщо це викладання, то можна спробувати використати сам педагогічний досвід, загальну свою освіту та рівень.
Залізний кіготь• 04 февраля в 16:50
Ответ дляМамОмужа
Так , перше там, но Ворк.
Потім в Вайбері. Тоді всякі дані їм подавай
Ворк.юа - це лише сайт, на якому публікують свої дані роботодавці, ну от проскочила таке от ’агентство’.
Шукайте далі, і там же, і на робота.юа.
МамОмужа
• 04 февраля в 16:50
Ответ дляВыФсеВрете
Я не знаю, але на мій погляд жінка 50 років найкращий працівник. Діти з сопельок виросли, в декрет не піде, не зажимається по кутках з одруженими колегами, щоб ’устроїти свою судьбу’. Одні плюси.
Дякую, хоть Ви мене підтримуєте.
Я ще маю бажання щось знайти, заробляти не зовсім мінімальну зарплату.
Виглядаю ніби норм., стараюсь слідкувати. Не товста, не худа
Залізний кіготь• 04 февраля в 16:50
Ответ дляМамОмужа
Таких не існує зараз.
Навіть формально ’справжні’ агентства все рівно вам роботу не знайдуть, ви лише дарма витратите гроші.
МамОмужа
• 04 февраля в 16:51
Ответ дляЗалізний кіготь
Викладали?
Так, є документи про досвід попередній. Та я поки не злпюся, ще буду пробувати. Але руки опускаються.
МамОмужа
• 04 февраля в 16:52
Ответ дляЗалізний кіготь
Таких не існує зараз.
А як пошукати , на Олкс, наприклад, по догляду, чи як няня.
МамОмужа
• 04 февраля в 16:53
Ответ дляЗалізний кіготь
Шукайте далі, і там же, і на робота.юа.
То одинакові сайти майже, одинакові вакансії, недавно прочитала. Чи є різниця?
Залізний кіготь• 04 февраля в 16:54
Ответ дляМамОмужа
Не здавайтеся. ))
Витягайте на світ весь світ досвід, хоч би яким малопотрібним він вам не здавався. Може, й філософія десь пригодиться, хтозна?
Порада: дивіться на більш-менш підходящу вакансію, і буквально ’під неї’ переписуйте своє резюме, трошки менш показуючи нерелевантний досвід, і трохи більше розкривайте релевантний. Це реально працює.
Залізний кіготь• 04 февраля в 16:55
Ответ дляМамОмужа
Десь на 80% вакансії всюди однакові, але деякі роботодавці публікують лише на одному з них, тому у вашому випадку є сенс дивитися і там, і там.
Некомильфо• 04 февраля в 17:02
Ответ дляМамОмужа
Гуманітарна, філософія.
То нікому не потрібно
Вы преподавали философию 30 лет?
МамОмужа
• 04 февраля в 17:05
Ответ дляЗалізний кіготь
Не здавайтеся. ))
Ще б знати, чи то не липові вакансії. І де б їх подивитися без агентства ніякого. В нас тільки 2 сайти , так , Робота.юа і Ворк.юа?
МамОмужа
• 04 февраля в 17:06
Ответ дляЗалізний кіготь
Дякую. Роботу. Юа ще не дивилася. Зараз тільки на Ворк.юа.
Рубаю олівлє• 04 февраля в 17:08
Ответ дляМамОмужа
Вам правда, 50 лет и даже ВО есть?
Анонимушка• 04 февраля в 17:15
Ответ дляМамОмужа
Гуманітарна, філософія.
То нікому не потрібно
Репетитором младших классов пробовали ? Гуляйте по городу и ищите объявы на дверях, стучите и вам откроют.
Анонимушка• 04 февраля в 17:17
Ответ дляМамОмужа
Дякую, хоть Ви мене підтримуєте.
До школи візьмуть, катастрофічно нема вчителів
Ужгород• 04 февраля в 17:20
Ответ дляМамОмужа
Почти
Может в школу или колледж попробовать устроиться? Вести ’Основьі здоровья’ или подобное.
Для педагогов есть и курсьі, где можно переучиться...
Тень льва• 04 февраля в 17:21
Ответ дляМамОмужа
У вас вища освіта і у вас навіть підозри не виникло на цю анкету на незрозумілому сайті ще й російською?
Ви перший день в інтернеті?
Тень льва• 04 февраля в 17:23
Ответ дляАнонимушка
Яка школа?
Вона навіть якийсь незрозумілий сайт російською не може відрізнити від ворк.юа і вже збирається всі свої дані вносити?
Невгамовна сила• 04 февраля в 17:23
Если официально хотите устроиться, то школа, мне кажется, подойдет
А если денег заработать— тогда няня- гувернантка. С вашим козырным возрастом, образованием и опытом
Я така бойова• 04 февраля в 17:30
Ответ дляМамОмужа
Так , перше там, но Ворк.
Вони просто збирають чужі данні. Ніякой роботи вони не пропонують. Вас викинуло на лівий сайт олимпдатаком
Анонимушка• 04 февраля в 17:31
Ответ дляТень льва
Яка школа?
Яка ? Звичайна школа, нема кому читати географію, біологію, курси пройде тай візьмуть. А ні на касу у сільпо, краще?!
Некомильфо• 04 февраля в 17:33
Ответ дляМамОмужа
Почти
Вы простите но Вы настолько странно отвечаете это капец просто. Неужели сложно ответить девочки работала там то и там то , делала то то и то то. Мы ищем преподавателя социологии уроки проходят онлайн , начитка после проверка тестов требование одно ВО с правом преподавания не обязательно прям пометка социолог в дипломе. Но с Вами я уже и связываться не хочу(
Тень льва• 04 февраля в 17:33
Ответ дляАнонимушка
Хто її візьме без досвіду у 50 років, якщо вона навіть з ворк.юа не може вправитись і перейшла на якусь російську помийку і вже дає свої дані?
Анонимушка• 04 февраля в 17:33
На крайній випадок до гуртків розвитку і підготовки дітей, їх зараз також потребують сімʼї з дітьми.
Анонимушка• 04 февраля в 17:38
Ответ дляТень льва
Вас більше чіпляє її досвід у 50 чи перехід на російські помийки? Чи в наших школах прям вчителі з вищою категорію і досвідом працюють.
Молоді довго не затримуються ,нажаль, то дітей заводять самі , то іншу роботу шукають
Тень льва• 04 февраля в 17:41
Ответ дляАнонимушка
Удалено администрацией...
Заліковий троль• 04 февраля в 18:10
Кто- то понял, в чем проблема для Автора нормально ответить на простой вопрос ’Кем вы работали раньше’?, который она упорно игнорирует?
Мальчун-задирун• 04 февраля в 18:25
Зараз у службі зайнятості пропонують жінкам старше 45 пройти навчання на нову профессію. Можно бескоштовно перевчитися на перукаря, псіхолога, повара, водія, оператора котельних і пр. Там гарний вибір