Форс мажор• Изменено 04 февраля 2025

Эсциталопрам и побочка

Девочки,кто принимал эсциталопрам?Ловили ли вы побочки?Если ловили,какие и через сколько прошли?
Ну що ви, мамо!• 04 февраля 2025
У меня из побочек было расстройство желудка, я несколько месяцев худела из-за этого, а потом организм привык и я набрала больше, чем было.
Ну що ви, мамо!• 04 февраля 2025
Мой врач сказал, что набор веса частая побочка.
Можу брикнути• 04 февраля 2025
Не було ніяких побічок взагалі. Перший час трохи штормило, поки організм не звик, далі взагалі нічого негативного не відбувалось. Приймала довго, кілька років.
Можу брикнути• 04 февраля 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Може й часта, але не обов´язкова. Я не набрала. Це все індивідуально.
Ну що ви, мамо!• 04 февраля 2025
Ответ дляМожу брикнути
Я была 80 кг, на них похудела до 70 кг за полгода, потом бросила пить и стала 95. С трудом вернулась в 80.
Можу брикнути• 04 февраля 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Я пила два роки до війни, потім зійшла з нього. Як почалася війна, знову почала приймати, бо тривожність зашкалювала. Через півроку зійшла. Як була 60 кг, так і залишилась. Влітку схудла до 58 , зараз знову +-60.