ДолькиКабана• Изменено 05 февраля 2025
Продавши квартиру в Києві.
Чи можна купити в Німеччині квартиру за 2-3 мільйонів євро?? І чи це буде в місті і в якому стані?
Фрикаделька• 05 февраля 2025
Ответ дляДолькиКабана
🤣 2-3 міліонів грн, а не євро. А я то думаю за що на мене тут всі напали. Неправильно написала🤣🤣🤣 як би були 2-3 міліонів євро, я б вас тут нічого не питала і мене б тут не було.
Не хвилюйтеся автор, якби ви написали правильно відповіді були б такі ж самі, знайшли б до чого..
Сарафанное радио• 05 февраля 2025
По теме-нет, в Германии за 70К нереально купить кв в городе, чтоб жить приятно было, плюс нужны деньги на переезд и первое время пока работу не найдете. Если хотите переезд-езжайте сейчас, кв сдать, как обустроитесь и поймете что к чему можно продавать и брать кредит на остаток.
ДолькиКабана
• 05 февраля 2025
Ответ дляСарафанное радио
Склалось таке враження що всі німці на орендованих квартирах живуть, що їм самим не достатньо житла. Ціни на житло нереально великі.Дивилась в тік ток. Квартира можна сказати на даху придбана блогерами за 550 000 євро.. маленька, прям дуже маленька в місті.
Сарафанное радио• 05 февраля 2025
Ответ дляДолькиКабана
Это нормальная стоимость для европы, и жить на съеме тоже нормально, у меня соседи по 80 лет снимают квартиру и дома по 2 млн.
ДолькиКабана
• 05 февраля 2025
Ответ дляСарафанное радио
А як вони знімають? Пенсія хороша, за що старі люди знімають там?
Идууу--уууу блин• 05 февраля 2025
Ответ дляДолькиКабана
Больше слушайте этих блогеров
Идууу--уууу блин• 05 февраля 2025
Ответ дляДолькиКабана
Там и зарплаты, и пенсии хорошие
Идууу--уууу блин• 05 февраля 2025
В Германии еще и легализировать нужно ваши деньги, а не с чемоданом налички бегать искать квартиру
Стриптизерка• 05 февраля 2025
Ответ дляДолькиКабана
Яким образом? 🤣 продавши майно своїх предків. Що ви пишете не смішіть.
У вас предки майно з дореволюційних часів зберігли чи з 91го так піднялись?
Стриптизерка• 05 февраля 2025
Ответ дляВесела бджілка
На попі шерсть 😅
Я могла б померти сьогодні вдавившись ковтком кави і в цьому була б ваша провина. Добре, змогла ковтнути хоч і з соплями. Але це було геніально🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
люблю_тортики• 05 февраля 2025
Ответ дляДолькиКабана
Тема закрита. Всім дякую!
Треба 100 грн виділити з 2 млн на закриття)))))
Знову Я• 05 февраля 2025
Ответ дляПанна Кота
Пригород Кельна. У нас дома за 1 лимон можно взять.
У вас? Ви вже взяли?
Khmelnichanka• 05 февраля 2025
Ответ дляДолькиКабана
За невеликі гроші можна купити досить недороге житло в містах на не престижних землях. Але там значно менші зарплати і рівень життя. Ну, і право власності на житло не дає права на ПМЖ, Ви ж про це знаєте? Тобто, підстави ’для залишитись’ повинні бути офіційно інші.
Киця-бриця• 05 февраля 2025
Ответ дляДолькиКабана
Зрозуміло що в них це у євро не в доларі.
А где в Украине квартиры по 2-3 ляма евро продаются? На Крещатике?
Так и там уже намного дешевле. А в Германии в небольшом городке можно за 500 тыс. найти. Но качество жилья... надо долго перебирать.
Киця-бриця• 05 февраля 2025
Ответ дляМанкоголік
Цікаво що ви продали? Майно яника з золотим сралиником , на Конче Заспі?
У легитимного в Межигорье, а не в Конче Заспе. Это вообще разные стороны от Киева.
Панна Кота• 05 февраля 2025
Ответ дляЗнову Я
У вас? Ви вже взяли?
Знакомый русский немец покупает вдвоём с женой.
Знову Я• 05 февраля 2025
Ответ дляПанна Кота
Ви написали - у нас. Я б написала - тут
Панна Кота• 05 февраля 2025
Ответ дляЗнову Я
Ви написали - у нас. Я б написала - тут
Имела в виду ту местность, где живу.