Доль Чекомбана• 05 февраля в 15:27

10 тис кроків. це дійсно корисно?

Не дуже люблю ходити.
чи дійсно ходьба потрібна і 10 тис находжувати вдень?
чи були якісь дослідження і це правда, що так корисно.
гіпертонікам радять ходити, щоб суглоби добре працювали теж ходити...
Перша скрипка• 05 февраля в 15:29
Это просто самая лёгкая активность. Если у вас есть другая, то 10 тыс. необязательно
Форсия• 05 февраля в 15:29
Да, полезно. Можете ходить по беговой дорожке, смотря фильм. Или по парку, смотря вокруг.))
Фісташкова кава• 05 февраля в 15:29
все відносно, 40 хв інтенсивним шагом корисно, хз скільки це кроків
автор Доль Чекомбана • 05 февраля в 15:29
Ответ дляПерша скрипка
в мене ніякої, офіс дім(((
Мозговая пилочка• 05 февраля в 15:30
Це кайф. А якщо не любите, то тільки намучитесь.
Форсия• 05 февраля в 15:30
Ответ дляДоль Чекомбана
в мене ніякої, офіс дім(((
Ходите офис - дом пешком.
Форсия• 05 февраля в 15:32
Заведите собаку. По моему опыту, 1,5-2 часа прогулки с собакой, это и есть 10тыс шагов.
автор Доль Чекомбана • 05 февраля в 15:32
Ответ дляФорсия
Ходите офис - дом пешком.
не можу , живу за містом і дитину в школу треба везти
Лорка-хлорка• 05 февраля в 15:33
Конечно полезно - это и разгон лимфы, и кардио тренировка, и можете сжечь до 350 ккал
Форсия• 05 февраля в 15:33
Ответ дляДоль Чекомбана
Оставляйте машину у школы и дальше пешком.
автор Доль Чекомбана • 05 февраля в 15:33
Ответ дляФорсия
мені просто потрібно знати чи це дійсно потрібно і добре для здоров’я. плюс чоловіку кардіолог рекомендує,
Захекалася читать• 05 февраля в 15:33
Дивіться.
Малорухливий образ життя ! Шкідливий.
А 10тисяч кроків умовна цифра при якій у вас звичайний образ життя
Майская киска• 05 февраля в 15:34
корисна активність.
спорт
Партизанка• 05 февраля в 15:34
Ответ дляДоль Чекомбана
в мене ніякої, офіс дім(((
С офиса до дома пешком быстрым темпом и отлично будет. Ну если правда он не в соседнем доме)
Ноги подкачаете, калорий сожжете, общий тонус тела вас удивит через месяц.
Майская киска• 05 февраля в 15:35
я вдень ходжу мало. 3000-4000 кроків.
але займаюсь вдома пілатесом три рази на тиждень
Захекалася читать• 05 февраля в 15:35
Ответ дляДоль Чекомбана
Ну вирішіть вже для себе, чи потрібно для вас щоб крообіг покращувався, щоб тканини насищались киснем, щоб тренерувався серцевий мяз?
автор Доль Чекомбана • 05 февраля в 15:37
Ответ дляЗахекалася читать
от просто не можу себе заставити, ходіла доріжку купити, але чоловік каже будем на вулиці гуляти, він з робити приходить після 20-00, я вже спати хочу
Ms. Сама прямота• 05 февраля в 15:39
Ответ дляДоль Чекомбана
Так, це добре для здоровʼя. Але здається ви дуже хочете, щоб вам написали, що це ніяк не впливає на здоровʼя. Але це не так. Впливає, і дуже.
Единорог_помог• 05 февраля в 15:40
Ответ дляФісташкова кава
Це 4 км приблиззно. Біля 6 тис кррків
Единорог_помог• 05 февраля в 15:40
Ответ дляДоль Чекомбана
В зал ходіть. Чи теж не можете?))
автор Доль Чекомбана • 05 февраля в 15:41
Ответ дляМайская киска
я вдень ходжу мало. 3000-4000 кроків.
ви молодець, я просто максимум як поправляюсь зменшую калорії і все
Единорог_помог• 05 февраля в 15:41
Ответ дляДоль Чекомбана
Це корисніше ніж не ходити)))
ПоЗиТиВнАя• 05 февраля в 15:41
Ответ дляДоль Чекомбана
Якщо ви живете за містом і їздете на авто, то вам немає де находити 10 тис кроків. Я живу в місті, в мене також є авто, але у всі місця, куди я можу дістатись за 15-20 хв пішки, я йду пішки. І якщо це місце не одне, то за день може вийти навіть більше, ніж 10 тис. Таким чином, я не виділяю якийсь окремий час на те, щоб походити, я просто йду пішки туди, куди інші їдуть машиною.
Ответ дляMs. Сама прямота
саме так
Фісташкова кава• 05 февраля в 15:42
Ответ дляЕдинорог_помог
Це 4 км приблиззно. Біля 6 тис кррків
нормально, більш ніж нічого
автор Доль Чекомбана • 05 февраля в 15:42
Ответ дляЕдинорог_помог
В зал ходіть. Чи теж не можете?))
можу звичайно, але чоловіку теж ходити треба він гіпертонік, то вже якщо дійсно корисно, будемо лазить вечорами
автор Доль Чекомбана • 05 февраля в 15:44
Ответ дляПоЗиТиВнАя
як літні канікули я часто лишаю машину і йду пішки в місто, це 1,5км . але зараз зима, плюс син не дуже буде взахваті йти в школу, він додому ходить пішки
Море_море_я_скучаю• 05 февраля в 15:44
Ответ дляДоль Чекомбана
Це дійсно міняє життя
Гитта Ягг• 05 февраля в 15:45
Это не полезно, это нормально. Около 5-5,5 км в день всего лишь.
Это стандартная активность заложенная в нас эволюцией. То, что нужно для нормальной работы кишечника, почек, нормального кровообращения, работы суставов.
Тело человека не рассчитано на лежание, сидение и машину. Человек нормально функционирует если двигается. Если не двигается, мышцы разбираются, сосуды теряют эластичность, нарушается обмен веществ.
Форсия• 05 февраля в 15:46
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Я сейчас тоже живу за городом и езжу на машине. Поэтому каждый день два раза гуляю с собакой по часу, это как раз получается около 10 тыс шагов. И по дороге еще мячик кидаю или палку. И стараюсь идти то осень быстро, почти бегу, потом медленно, отдыхаю. И чувствую себя гораздо бодрее после этого. А если плохая погода - иду по беговой дорожке. И в городскую квартиру хочу купить, есть такие маленькие, без поручней и ее можно спрятать за шторы. Бегать на ней не очень, а ходить нормально.