Брюнетка в Мармеладе• 05 февраля в 16:01

Карцинома прямой кишки, как долго с этим проживет человек?

Диагноз поставлен в сентябре, вот свежее заключение:
Висновок: КТ картина неопластичного процесу ампулярної частини прямої кишки (Са) з проростанням в суміжні тканинні структури, метастатичною лімфаденопатією парааортальної, клубової та параректальної ділянок, з метастатичним ураженням паренхіми печінки та регресом mts уражень обох легень. За класифікацією TNM: T4N3M1.
Для більш детальної візуалізації та аналізу локального поширення процесу прямої кишки рекомендовано провести МРТ дообстеження з д\венним контрастним підсиленням.
В порівнянні із попереднім КТ обстеженням від 17.09.24р. — спостерігається стабілізація патологічного процесу із позитивною КТ динамікою:
-локальне утворення в ампулярній частині прямої кишки із стабілізацією процесу та позитивною КТ динамікою до 30%;
-включення в печінці (правдоподібно mts) — стабілізовані та без динамічних КТ змін;
-регрес вузликових включень в обох легень та трансформацією їх в мікрокальцинати.
Кісти в печінці. Стеатогепатоз. Портальна гіпертензія. Гепатоспленомегалія.
Я так понимаю, пошли метастазы в печень. Человек чувствует себя пока нормально. Прогнозы, я так понимаю, печальные.