Матраскин Брат• 05 февраля в 19:50

Хто живе в Будапешті вам подобається? Підкажіть де дивитись довгострокове житло?

Рахую чи варто переїхати до Будапешту на рік-два. Бо зараз живу у Варшаві і стало ну дуже дорого, хочу поїхати з Польщі, від роботи не залежу.
Розкажіть будь ласка яке там ваше життя? Чи є погане ставлення до вас як у Польщі? Чи подобається медицина, можливо є приватна? Як житло, продукти і просто ваші враження.
Майструю крила• 05 февраля в 19:56
Как с языком думаете? Венгерский ооочень сложный для изучения
Чтооооооооооо?• 05 февраля в 19:58
Я просто не понимаю, как можно жить в стране без языка. А венгерский выучить кажется, невозможно в принципе. Едьте в Болгарию или Черногорию.
автор Матраскин Брат • 05 февраля в 19:58
Ответ дляМайструю крила
Я не думаю, що на рік-два треба ідеально знати мову. Залишатись там не планую. На базовому рівні для магазину- ресторану вивчу
Замулена ріка• 05 февраля в 19:59
Жила багато років. Подобалось.
Медицина супер, особливо порівняно з іншими країнами Європи. Ціни на приватні медичні послуги на рівні київських.
Ставлення до українців доброзичливе, набагато краще, ніж в Польщі.
Зручна та розвинена транспортна інфраструктура. Чудове залізничне та авіасполучення.
Багато парків та зелених зон.
Чудова архітектура.
Смачні продукти. Не Італія, звісно, але.
Місто реально комфортне для життя.
Замулена ріка• 05 февраля в 20:00
Ответ дляМатраскин Брат
Не вивчите на базовому. Хіба що будете щодня практикувати.
Замулена ріка• 05 февраля в 20:01
Ответ дляЧтооооооооооо?
Элементарно, в Будапеште с английским вообще нет проблем. Более того, у молодых венгров часто шикарный английский и в активе еще пара-тройка иностранных языков, они в этом плане очень способные.
автор Матраскин Брат • 05 февраля в 20:02
Ответ дляЗамулена ріка
Підручник рівня а1 я думаю допоможе. Ну і англійську ніхто не відміняв.
автор Матраскин Брат • 05 февраля в 20:05
Ответ дляЧтооооооооооо?
Потрібно сполучення з Україною, тому не варіант.
Замулена ріка• 05 февраля в 20:05
Ответ дляМатраскин Брат
Англійської вам буде достатньо. На рахунок угорської можете сперечатися, але я вам кажу як є. Не вірите - то перевірите.
ЗавЛабСнаб• 05 февраля в 20:08
И понеслось, а человек спросил сайт по жилью...
Лунтик-паунтик• 05 февраля в 20:09
Ответ дляЧтооооооооооо?
Английский спасает
Замулена ріка• 05 февраля в 20:09
Ответ дляЗавЛабСнаб
Если бы вы прочитали дальше заголовка…
автор Матраскин Брат • 05 февраля в 20:10
Ответ дляЗамулена ріка
Та я з вами згодна, якщо жити то треба знати мову, але для себе я не бачу сенсу аж так вкладатись на рік життя
Василина Семеніч• 05 февраля в 20:10
А чим вам у Польщі не сподобалось.Живу рік третій рік.Працюю(зразу по переїзді знайшла хорошу роботу),І ставлення поляків толерантне...Мені подобається тут.Краків.Самі з Харкова,Якщо будуть запитання -так і чоловік і діти тут.Третього сина народили у 2022 по дорозі на захід України.Під вибухи і обстрілами.Чоловік теж працює.В Харкові втратив своє СТО.Тут ремонтує авто теж.
Мрію про пончик• 05 февраля в 20:12
Окрім Варшави є і інші міста та містечка в Польщі , особливо якщо немає привʼязки до роботи

Але може вам подобається в дорозі .
Погане ставлення - улюблена тема на форумі
Ananasprotivogaz• 05 февраля в 20:14
Ответ дляМатраскин Брат
Так в Венгрии дороже, чем в Польше
Интимная• 05 февраля в 20:14
Ответ дляЛунтик-паунтик
Английский спасает
Я не знаю, как он может спасти, если даже самые стандартные вывески в общественных местах -только на венгерском. Я много где бывала, но такого не видела нигде. Чтобы даже вывеску EXIT в паркинге невозможно было найти. Все исключительно на венгерском. Может, в Будапеште в туристических местах больше английского, но в нетуристических - сложно ориентироваться, не зная венгерского.
Ananasprotivogaz• 05 февраля в 20:15
Ответ дляЗамулена ріка
Жила багато років. Подобалось.
Багато парків та зелених зон.
Чудова архітектура.
Місто реально комфортне для життя.
За прошлый год поезда опоздали на 6 лет...
автор Матраскин Брат • 05 февраля в 20:16
Ответ дляВасилина Семеніч
Ціни на житло, у Варшаві просто неадекватні стали та і не бачу майбутнього тут, не подобається зовсім ставлення поляків і новини. Зараз хочу переїхати в країну трохи дешевше
Лунтик-паунтик• 05 февраля в 20:17
Ответ дляИнтимная
Живу в Португалии, то что написано ’Saida’ а не ’exit’, и ’fechado’, вместо ’closed’. Даже ’puxe’ вместо ’pull’. Не особо усложняют мою жизнь
Мрію про пончик• 05 февраля в 20:17
Ответ дляМатраскин Брат
Дешевше житло є в межах Польщі теж
А чим вам поляки насолили ?
автор Матраскин Брат • 05 февраля в 20:18
Ответ дляAnanasprotivogaz
Так в Венгрии дороже, чем в Польше
Ось і хочу подивитися. Підкажіть де шукати житло щоб дізнатися ціни?
Мрію про пончик• 05 февраля в 20:18
Ответ дляЛунтик-паунтик
Ну так , якщо вивчити нові слова то жодних ускладнень
Справа за « вивчити «
Ananasprotivogaz• 05 февраля в 20:19
Ответ дляМатраскин Брат
Ingatlan.hu
Редисочка• 05 февраля в 20:19
Ответ дляМатраскин Брат
А чому ви думаєте,що в Будапешті буде дешевше,дешевше буде по містечках малих оренда
Лунтик-паунтик• 05 февраля в 20:19
Ответ дляМрію про пончик
Справа за « вивчити «
Так не надо из учить, в таких случаях интуитивно понятно, в большинстве случаев)
Педиатор_я• 05 февраля в 20:20
Ответ дляВасилина Семеніч
А яка у вас робота?
автор Матраскин Брат • 05 февраля в 20:21
Ответ дляПедиатор_я
А яка у вас робота?
It
Мрію про пончик• 05 февраля в 20:21
Ответ дляЛунтик-паунтик
Неможливо комфортно жити в країні не знаючи мову
Як інтуітівно викликати швидку або розпитати дорогу і тд ?
Редисочка• 05 февраля в 20:22
Ответ дляМатраскин Брат
А яке ставлення, тільки на форумах чита´ю про якесь ставлення.В реальному житті, взагалі я ніякого такого ставлення не бачу