Залізний занавіс• 05 февраля в 20:00

Як ви ставитеся до підрахунку білків, жирів і вуглеводів?

Чи вважаєте це ефективним способом контролю ваги?
Вкаблучках• 05 февраля в 20:00
Рахую
Курочка-чубаточка• 05 февраля в 20:00
Нет, негативно. Это рпп.
сказочное_Бали• 05 февраля в 20:01
Ответ дляКурочка-чубаточка
Нет, негативно. Это рпп.
Извините, рпп - это что?
Тракторні війська• 05 февраля в 20:02
Жах, навіщо.? І так, не їсиш, що хочеш, ще й рахуй постійно
Курочка-чубаточка• 05 февраля в 20:02
Ответ длясказочное_Бали
Извините, рпп - это что?
Расстройство пищевого поведения
Эскиз бесконечности• 05 февраля в 20:03
корисно
очки_ннадо• 05 февраля в 20:03
Пішла на марафон схуднення, рахую вперше в житті. Але не сильно правильно рахую.
Примарочка• 05 февраля в 20:04
Ну, похудеть от подсчета нельзя, но математику подтянуть можно.
Електрохарчування• 05 февраля в 20:04
Дкрачки считают ккал, умные - бжу
Директриссимо• 05 февраля в 20:05
Позитивно,якщо притримуватися і використовувати на практиці.
Кофр для ноги• 05 февраля в 20:06
Чудово. Завдяки програмі підрахунку калорій схудла на 7 кг і наочно побачила, що саме я їла.
Варена цибуля• 05 февраля в 20:06
Нет, только белок считала бы приблизительно, чтобы не было дефицита
А так на практике получается большая погрешность
сказочное_Бали• 05 февраля в 20:10
Ответ дляПримарочка
Если создать дефицит калорий 10-15 % от дневного рациона, то похудеть очень даже реально.
На графике изменение моего веса за год. Вам видно где я считала калории, а где нет?
Кубик Рубика• 05 февраля в 20:12
Идеально отношусь
Злюка-закусюка• 05 февраля в 21:12
позитивно, рахую вже роки 2. Результати є. Без цього схуднити/набрати м´язи дуже важко
всегдаДаДа• 05 февраля в 21:22
Я з підрахунком отримала рпп. Зараз не рахую і мені так краще.
Мальчижка• 06 февраля в 06:52
Ответ дляТракторні війська
А що ви хочете їсти?Наприклад?
Тракторні війська• 06 февраля в 08:14
Ответ дляМальчижка
А що ви хочете їсти?Наприклад?
Все,що хочу, тістечко, борщ,паштет,наприклад. Вираховувати?Повинна думати, що їсти, щоб вкластись в кількість калорій?. Я, не зрозуміла цього .Краще, все їсти, як і їсиш, але зменшити порцію і прибрати перекуси. Все життя рахувати таке собі, задоволення.
Мальчижка• 06 февраля в 08:22
Ответ дляТракторні війська
Я теж так зробила.Але сьогодні встала на ваги і погладшала трохи.Можливо м´язи,можливо водичка можливо й ні,може пожирніла.Але я дуже інтенсивно займаюся спортом і також їм без жодних перекусів суворо 2-3 рази на день.
Але яка різниця?Я їм калорійну не дієтичну їжу.
Тракторні війська• 06 февраля в 08:36
Ответ дляМальчижка
Ніколи не займалась спортом, не люблю цього .А мене, все життя питали:ти, чимось займалась? Все одно, організм потрбує калорій і, колись ’добере’ їх. Культура їжі, в кожного своя. Наприклад, на сеіданок варю кашу 2 ст. л крупи, чи 2 сирничка. Все, це до 2 прийому їжі, який може складати рибку, м´ясо, сирок, каву, чай+солоденьке, вечеря, дюблю суп, уха,борщ, рагу. Коли гості/в гості, один прийом їжі пропускаємо на наступний день-організм не хоче їсти До 18-00. В нас, так аиходить, ми звикли.Лягаємо о 23-00.Ні в кого, немає зацвої ваги.
Ку-кусик• 06 февраля в 08:39
С уважением к тем, кто этим занимается. Мне лень. Но похудеть хочется.
Мальчижка• 06 февраля в 10:38
Ответ дляТракторні війська
Я схильна до заїдання стресу.Мені треба щось придумати,щоб незаїдати стрес.
Мальчижка• 06 февраля в 11:00
Ответ дляКу-кусик
Сила воли.Только она.
Тракторні війська• 06 февраля в 16:36
Ответ дляМальчижка
Пийте заспокійливі, чаї заварюйте з м´ятою і тп
Тракторні війська• 06 февраля в 16:39
Ответ дляМальчижка
Пийте заспокійливі, чаї з м´ятою і тп...Такі підрахунки ккал, ще більший стрес для організму
Мальчижка• 06 февраля в 17:15
Ответ дляТракторні війська
Та п´ю,до одного місця,на жаль.Мені тілтки Біфрен допомагає заспокоїтись,або інший аналог фенібуту.Але я під ним як під чимосб як п´яна.
Тракторні війська• 06 февраля в 18:09
Ответ дляМальчижка
Слухайте, в навушниках, якісь заспокійливі мантри, чи музику, чи аудіокниги, щоб відволікатись. Ну, дієта, так точно не допоможе.
Мальчижка• 06 февраля в 20:12
Ответ дляТракторні війська
Дякую.Я задумалась про йогу.Ніколи не займалася йогою