Пффф 100%• 05 февраля 2025

Как понизить мочевую кислоту?

Кто сталкивался? Как понизить мочевую кислоту у мужчины 37 лет?
Lilian-nochka• 05 февраля 2025
Диета,аллопуринол
Мальчун-задирун• 05 февраля 2025
Аллопуринол, но не украинский
Проня_Прокоповна• 05 февраля 2025
Це стан, коли оксалати утворюються? Є спец.дієти, питний режим + лужна мін. вода
ПультОт_БМВ• 05 февраля 2025
Ответ дляМальчун-задирун
Аллопуринол, но не украинский
Украинский тоже нормально работает.
Відірву та викину• 05 февраля 2025
Аллопуринол так себе вариант. Подафеб, аденурик. Проверять почки, не допустить почечной недостаточности.
Свезло так свезло• 05 февраля 2025
Маме аденурик очень хорошо помог. Но у нее приступы подагры уже были страшные. Примерно после 2х месяцев приема и строгой диеты подагра практически перестала тревожить
Свезло так свезло• 05 февраля 2025
Ответ дляВідірву та викину
Кстати, у мамы тогда и почечная недостаточность была. Ещё и на фоне приема Нимесулида от боли от подагры
Голубая фишка• 05 февраля 2025
Начинать с диеты
И только если не помогает она,тогда препараты
Пиу!Пиу!• 05 февраля 2025
Ответ дляСвезло так свезло
А як приступи проявлялись?
КликОЛЬКА• 05 февраля 2025
Ответ дляLilian-nochka
Диета,аллопуринол
Є більш сучасний , подаграт і аналоги
КликОЛЬКА• 05 февраля 2025
Дієта виключити все м´ясне на три місяці мінімум
Свезло так свезло• 05 февраля 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
А як приступи проявлялись?
Суставы на конечностях сильно воспалялись, опухали и очень болели
Пиу!Пиу!• 06 февраля 2025
Ответ дляСвезло так свезло
А судом не було вночі?
Свезло так свезло• 06 февраля 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
А судом не було вночі?
Були
Пиу!Пиу!• 07 февраля 2025
Ответ дляСвезло так свезло
Були
В моєї мами судоми дуже сильні. Казали, що магнію не вистачає, калію, кальцію, вітД... все приймає, а судоми продовжуються. Подагра в неї є, плюс діабет. Приймає таблетки, але дієти не строго дотримується. От хочу, щоб вона спробувала відмовитись від м´яса, бобових і подивитись, чи щось зміниться.
Свезло так свезло• 07 февраля 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
Дієта - це дуже важливо! Аденурик, чи аналоги приймає? Він, зараза, дорогий але дууууже дієвий для виведення мочевини. Багато пити ще потрібно. Бережіть нирки. Моя мама почала дієту тільки після того, як вони відмовили. В лікарні її витащили і прописали дієву схему з ліками. Вже більше року пройшло, стабілізували так, що навіть подагра в реміссії
Пиу!Пиу!• 07 февраля 2025
Ответ дляСвезло так свезло
Так, п´є. По аналізам наче все більш-менш, ендокринолог задоволена. Але судоми... Вже й інші причини перевірили.