Помилуйте мадам• 05 февраля в 21:29

Поговоріть зі мною

Зрозуміла, що мій чоловік і колишній - це як брати - близнюки. І навіть їх мами як сестри. Чому я, кого любили батьки, вибирала тих, хто мене не поважає, має за річ? Що зі мною не так? Тобто, я залишила одного ради точно такого ж.
Яжемать Мне можно• 05 февраля в 21:31
Мой бывший нашел себе копию меня. Я обалдела когда мне фото сбросили её, думала это я. Не знаю с чем связано
Я не Тролль• 05 февраля в 21:31
А без чоловіка ніяк?
Лукава_Кiшка• 05 февраля в 21:31
Не вони однакові..
Ви себе ведете однаково по відношенню до чоловіків
автор Помилуйте мадам • 05 февраля в 21:32
Ответ дляЛукава_Кiшка
Не вони однакові..
Ні, вони навіть ті ж фрази мені говорять
сладкий_ноябрь• 05 февраля в 21:32
Тому що після розлучення потрібно робити висновки і працювати над помилками. Ви цього не зробили, тому проходите цей урок спочатку,
Королева краси• 05 февраля в 21:32
Вы ж их сами выбирали, значит вам комфортно быть в такой роли.
Murzeelka• 05 февраля в 21:35
Не надо нам повторять 100 раз! Достаточно пяти.
как тебе такое илон маск• 05 февраля в 21:38
Ответ дляЯжемать Мне можно
Но на 10 лет моложе?)
Яжемать Мне можно• 05 февраля в 21:41
Ответ длякак тебе такое илон маск
Но на 10 лет моложе?)
Нет,старше меня на 6 лет. С ним ровесники они
ШобВам_КакНам• 05 февраля в 21:54
Люба автор, є одна неписана істина: до нас ставляться так, як ми дозволяємо до себе ставитись. В будь-яких міжособистісних стосунках - вдома, в бізнесі, з друзями - все працює саме по такому алгоритму.
Звісно, це аж ніяк не виправдовує чоловіка, який має вас за річ. Але розуміння цього може дати вам поштовх відшукати причини, які впливають на таке ставлення. Зрозумієте ’чому так?’ - зрозумієте, що з цим робити.
Лукава_Кiшка• 06 февраля в 08:47
Ответ дляПомилуйте мадам
Ще раз. Бо ви не змінюєтеся. Ви до себе так відноситеся, тому і вони не будуть змінюватися.