Добра всем!• 06 февраля 2025

В Зарі такі гарні знижки на дитяче

Взяла доньці гарненькі речі, спонтанно, випадково. Ще хочу поїхати, футболок по акції набрати, сорочок сину.
БеллаДонна• 06 февраля 2025
ну ви знущаєтеся?
Стервочка• 06 февраля 2025
Не знаю, за що Вас більше будуть обс..ти: за зару , за покупки під час війни чи за ялинку.
автор Добра всем! • 06 февраля 2025
Ответ дляСтервочка
Хворих зараз багато, що ж поробиш?!
автор Добра всем! • 06 февраля 2025
Ответ дляБеллаДонна
ну ви знущаєтеся?
Що не так?
БеллаДонна• 06 февраля 2025
Ответ дляДобра всем!
Що не так?
ну от ви звідки? у Дніпрі зачинена зара, а я хочу теж!
автор Добра всем! • 06 февраля 2025
Ответ дляБеллаДонна
З Київської області, соррі, не знала, що закрита.
Шалена невинність• 06 февраля 2025
Ответ дляДобра всем!
А где что почем?
БеллаДонна• 06 февраля 2025
Ответ дляДобра всем!
та нічого. атб наша нова зара)))
Куда_бежать• 06 февраля 2025
Сейчас самые низкие цены, но уже ничего и не осталось практически.
Ещё в Страдивариусе и Резерведе тоже все дёшево. Купила шорты и пару футболок на лето.
автор Добра всем! • 06 февраля 2025
Ответ дляБеллаДонна
та нічого. атб наша нова зара)))
Якщо Ви для себе щось хотіли, то не засмучуйтеся, такий шляк в жіночому відділі висить, як і в чоловічому,що гидко в руки взяти, де вони його накопали. Нова колекція трішки веселіше все виглядає.
Краще на сейлах в Європі гляньте.
автор Добра всем! • 06 февраля 2025
Ответ дляШалена невинність
А где что почем?
Сукня 400, спідничка і блуза - по 199. Футболки по 199.
БеллаДонна• 06 февраля 2025
Ответ дляДобра всем!
Краще на сейлах в Європі гляньте.
о, оце гарні новини, дякую! я згадала свій перший похід у зару, а там лютєйший поліестр висів за високий цінник, ото я була вражена)))
автор Добра всем! • 06 февраля 2025
Ответ дляКуда_бежать
Так, але і кілька тижнів тому жіноче було страшне теж і ціни вищі. Я от Резервед більше люблю.
автор Добра всем! • 06 февраля 2025
Ответ дляБеллаДонна
Зараз так само, ще й все висить косо-криво, якраз лютейший поліестер (((((
Куда_бежать• 06 февраля 2025
Ответ дляДобра всем!
Да, в Заре себе даже нет желания смотреть, а дети уже выросли из детского раздела, к сожалению, а подросткового нет у нас, в отличии от Европы. Дочке заказывала из Европы, а сын уже из мужского одевается. Купила в Заре две пары шорт по 400 грн ему. Но заказывала на магазин, потом забрала.
автор Добра всем! • 06 февраля 2025
Ответ дляБеллаДонна
Зараз на Резерведі , на сайті гарні знижки, і доходить все за тиждень, а то і менше, склад читати і відгуки лише треба по кожній речі.
БеллаДонна• 06 февраля 2025
Ответ дляДобра всем!
о, резервед люблю. ви така гарна людина, дякую вам.
автор Добра всем! • 06 февраля 2025
Ответ дляБеллаДонна
Дякую за приємні слова!!!
Куда_бежать• 06 февраля 2025
Порекомендую ещё в резерведе есть премиум коллекция, хороший трикотаж, плотный такой как в юникло.
автор Добра всем! • 06 февраля 2025
Ответ дляКуда_бежать
Так, підтримую. А ще пальто демі з гарним складом є, де вовна 50% і більше, на знижках можна за копійки вхопити.
Морковна• 06 февраля 2025
Я вчера зашла в хваленый здесь сенсей, наверно не скоро там появлюсь ещё. Не вещи, а хлам, практически секонд только с бирками
автор Добра всем! • 06 февраля 2025
Ответ дляМорковна
А я багато чого там беру, все чудове. Одна піжама паршива якість попалася за майже 6 років покупок