Козачка• 06 февраля 2025

Вы как покупатель часто не забираете посылки наложкой?

не по причине, что товар не подошел. А просто например передумали, или не рассчитали бюджет.
Компенсируете ли в таком случае стоимость доставки продавцу?
автор Козачка • 06 февраля 2025
Ответ дляГанцю в кєдах
І що...ви оплачували доставку якщо не забирали?Якщо взагалі не приходили за посилкою?
так, в мене тоді було багато продажів і величезних комісій тоді теж ще не було. І за 5 незабраних посилок з 50 я могла спокійно заплатити доставку з власної кишені
Та прям багіня• 06 февраля 2025
Один раз не забрала, когда продавец без предупреждения разбил мой заказ на несколько посылок, за доставку которых нужно было платить отдельно.
Сама не отправляю наложкой хотя бы без частичной оплаты после того как на Новой почте увидела девушку, которая перемеряла обувь наверное из 10 коробок, выбрала одну, остальное вернула.
Мона_Лиса• 06 февраля 2025
Ответ дляОмлетик
Всегда забираю, если товар качественный. А вообще я редко заказываю наложки и чаще вношу предоплату, после того, как проверю продавца и его компанию через гугл и гет контакт. Думаю, что те, кто заказывают и не забирают вряд ли вам массово признаются )
Це точно. Такі покупці навряд чи признаються, а от якщо спитати у продавців: чи були такі випадки, то більш, ніж впевнена що будуть позитивні відповіді.
Я, як продавець, пару раз так заплатила за подорож моїх посилок, тепер або беру передплату, або краще відмовлю. Як правило, такі покупці, які можуть не забрати навіть безпечною не замовляють-просять лише післяплату.
СкумбріяП8• 06 февраля 2025
Так для того и наложка, что бы посмотреть. Оплату доставки надо сразу оговаривать. И конечно брать предоплату стоимости доставки.
Істеріомама• 06 февраля 2025
Не было пока такого.Я думаю перед тем,как заказывать.
Несу пургу• 06 февраля 2025
Не було такого
Сонечко• 06 февраля 2025
Було колись, через два дні після замовлення зробили велику знижку на мій товар, а з грошима було напряжно( То я замовила по знижці, а попередню посилку не забирала(
Але це був великий мережевий магазин, сподіваюся, що вони не дуже постраждали
НичеНипанимаю• 06 февраля 2025
Да по причине не соответствия товара. Это касалось сумок guess, продавцы писали оригинал, приезжала паль, заказала на ансвер. Одежда была отказная(спасибо примерке на НП), много одежды с производственным браком. Если товар хороший, то от него не отказываются. Но я всегда желаю предоплату продавцу.
Анонім Секретар• 06 февраля 2025
Наложки частіш за все забирають. А от любителі халявної олх доставки дістали зі своїми замовленнями. Для чого задавати питання по речі, щось уточняти, якщо можна замовити, приміряти, і відмовитись, нічого не втративши, а те що продавець спакував, пішов відправив, потім забрав, то це не в щот, хай побігає. Відключила ту олх доставку, і щитаю самою гавняної платформу олх, за все деруть гроші.
МашМааш• 06 февраля 2025
Мне ни разу в жизни никто ничего не отправлял наложкой без предоплаты хотя бы за доставку. И считаю это абсолютно правильно
Lacrimo• 06 февраля 2025
Ні. Завжди забираю те, що відповідає опису, фото. Якщо розмір не підійшов - повертаю за транспортування ( якщо це не по таблиці). Люба невідповідність опису чи характеристикам - нічого не повертаю! Дурити себе не позволю нікому. У магазинів з гарантіями і репутацією - плачу передплату якщо потребують. Але наперед плачу дуже рідко, хіба це вигідніше чим при отриманні. Бо повернення коштів і товару зараз буває дуже довго. Великим компаніям нічого за транспортування не повертаю, та вони і не просять, там давно враховані всі витрати на покатушки.