БолеИменее• 06 февраля 2025

Чоловікові не подобається коли я заробляю і в мене щось виходить

Я це бачу по його настрою, починає нервувати, поганий настрій. Потім каже, що я нічого не роблю по дому ( типу десь тарілка не помита, або не встала йому кави не зварила). Сьогодні він чув як я домовляюсь про роботу, почув оплату за неї. Та коли закінчила розмову з замовником, сказав що мені і голові тільки інтернет, що не приділяю йому уваги.
Хоча із-за нього не спілкуюсь ні з ним, не маю вже ні подруг, ні знайомих, сиджу тільки вдома. Працюю через інтернет, це все що в мене залишилося і приносить задоволення. Тут я відчуваю себе потрібною і якось важливою чи що.
Що з ним таке? Заздрість?
So_so• 06 февраля 2025
Что с ним понятно, а что с Вами?
автор БолеИменее • 06 февраля 2025
Ответ дляSo_so
Что с ним понятно, а что с Вами?
Не знаю, раніше не помічала цього
В гости звали?• 06 февраля 2025
Ответ дляБолеИменее
Не знаю, раніше не помічала цього
Сколько Вы в браке,как давно это продолжается?
So_so• 06 февраля 2025
Ответ дляБолеИменее
Не знаю, раніше не помічала цього
Что не замечали, что муж Вам может тыкать, что Вы не встали ему кофе не сварили?
Вы замуж вышли в коме, а сейчас пришли в себя?
Стефанія• 06 февраля 2025
А вас что держит с самодуром?
автор БолеИменее • 06 февраля 2025
Ответ дляВ гости звали?
В шлюбі більше 15 років, він мені ніколи не дозволяв працювати. Вдома - типу працюй без проблем, а вже кілька років 2-3 як так. В нього також є робота, зарплата звісно більше чим у мене в кілька разів
В гости звали?• 06 февраля 2025
И да, автор,он неудачник,не в плане работы/карьеры....позиция по жизни...завистливый неудачник...дай Бог чтобы ему улыбнулась удача в плане работы и он реализовался иначе плохи дела....для Ваших отношений....а вообще это так низко,со стороны мужика....даже скрывать свою зависть не может
Паратруперсупер• 06 февраля 2025
Да это зависть. И упрекает он вас в быту что бы вы знали своё место.

Но честно фиг бы мне муж что то вякал в вашем случае. Мы изначально были на разных доходах и складывались пополам в быту. Но то у меня у вас автор все по другому.
Odilie• 06 февраля 2025
Ответ дляБолеИменее
А он Вам часто кофе делает?
So_so• 06 февраля 2025
Ответ дляБолеИменее
Над Вами установлена опека судом?
автор БолеИменее • 06 февраля 2025
Ответ дляOdilie
А он Вам часто кофе делает?
Ні, рідко
В гости звали?• 06 февраля 2025
Ответ дляБолеИменее
Тогда вообще не понятно,если зпл хорошая, вообще не понятно поведение.....самоутверждается за счёт женского пола
Odilie• 06 февраля 2025
Ответ дляБолеИменее
Ні, рідко
Почему?
Odilie• 06 февраля 2025
Ответ дляSo_so
Над Вами установлена опека судом?
Скорее, над ним. Ни тарелку помыть, ни кофе сделать. Немощный.
So_so• 06 февраля 2025
Ответ дляOdilie
Но, тем не менее, разрешение работать автору выдаёт муж, а перечисленное это просто обслуга.
автор БолеИменее • 06 февраля 2025
Ответ дляOdilie
Почему?
Типу я жінка, а він заробляє🤣 і якось так. Він до кухні взагалі не лізе. Все готую я завжди, він може тільки на мангалі в свято щось приготувати.
Odilie• 06 февраля 2025
Ответ дляБолеИменее
Дичь какая, простите.
Odilie• 06 февраля 2025
Ответ дляSo_so
Квартира иво, Автору идти некуда, а вообще, он классный мужик. Ну, в общем, всё по шаблону.
Перловая Кашка• 06 февраля 2025
Ну так буває. Питання чи вам підходить. Люди різні сходяться і живуть, аби обом добре.
Щедрик ведрик• 06 февраля 2025
Шкода, що так... Коли людина не радіє твоїм успіхам...

Я залишила роботу з невеликою оплатою і лайтовим графіком. В той час я могла суміщати такий графік, дитину і випікання пиріжків)
Але амбіції взяли верх)) Багато вчилась, і знайшла роботу з оплатою в рази більше. Так, тепер треба працювати по 10 годин - але це такий кайф для мене! Чоловік мене всеціло підтримує! Не вимагає кухонного героїзму, чудово готує сам, а іноді їсть пельмені)) Працює він не менше мене))
І ніколи ! мене не просив ’не працювати’, ’займатись лише сім’єю’, ’покинути малооплачувану роботу’. А лише підтримував і допомагав! Люблю його безмежно!

Не уявляю, як би я провернула ’свій вихід з комфорту’ без його підтримки...
автор БолеИменее • 06 февраля 2025
Ответ дляЩедрик ведрик

Я щиро рада за вас!
Шаманю второпях• 06 февраля 2025
Автор, все у Вас нормально, многие могут только позавидовать.
С мужем решить проблемку не сложно. Скажите ему, что Вам скучно поломойкой и уборщицей работать. Надоело. Скажите ему, чтобы поставил себя на Ваше место и у самого 15 лет из развлечений были бы только поварешка и швабра. И как оно? Понравится ему? Нет, конечно. А Вы тоже человек.
Все решаемо.
Щедрик ведрик• 06 февраля 2025
Ответ дляБолеИменее
Я щиро рада за вас!
Не падайте духом, розмовляйте. але стійте на своєму! Не дайте зробити з себе домогосподарку...

В мене такий приклад своїх батьків перед очима( Спочатку мама працювала, мала непогану роботу, її любили колеги і вона просто ’літала’. Потім (кінець 90-х) скорочення... Вона осіла вдома, а татові це сподобалось... На роботу вона більше не пішла((( Хоча вона дуже розумна і освічена жінка, і мені її дуже шкода(((

З цього всього я зробила 3 висновки:
1. Ніколи не буду домогосподаркою.
2. Треба вміти самій заробляти, і ні від кого не залежати.
3. Ніхто і ніколи не буде вказувати мені щодо моєї роботи і амбіцій.

Поки все по плану)))
Марс атакует• 06 февраля 2025
Ответ дляБолеИменее
Не знаю, раніше не помічала цього
Да, это зависть, бегите
Марс атакует• 06 февраля 2025
Ответ дляБолеИменее
Вообще тогда не понятно, он завидует вашим копейкам?
Марс атакует• 06 февраля 2025
Ответ дляЩедрик ведрик

У вас класний чоловік
Бабуся мороз• 06 февраля 2025
Ну что что... Боится, что его прислуга вдруг поймёт, что она имеет мозг, какие-то способности, захочет реализации кроме дома, станет материально независимой, свое мнение заимеет, не дай бог права качать начнёт, и вот он уже не бог и царь, и рабыня не бежит спрашивать у него разрешение выйти из дома и даже не выпрашивает на колготки. Знаете, как ему страшно?