Відомо, що Ірпінську громаду днями відвідала делегація з Китаю, яка об’єднує представників середнього та малого бізнесу. Під час зустрічі проходило обговорення можливої взаємодії у сфері впровадження альтернативних джерел енергопостачання для забезпечення безперебійної роботи всіх комунальних об’єктів Ірпеня.
Вибачте, у мене сьогодні вимушений вихідний.
Sova splushka• 06 февраля в 20:26
Ответ дляlilu1990
Ми будем третіми у їхньому ліжку. Я ж за хаос в принципі
Вони вдвох в своєму ліжку нас роздавлять і не помітять.
Vlada-Maria• 06 февраля в 20:27
Ответ дляBambi-kids
А там уже пусто...
ну, щоб ’троянського’ коня завести, опустошують
Ирина-bbd0• 06 февраля в 20:27
Ответ дляlilu1990
Чого би не просити захисту і гарантій у Китаї? Чим не варіант?
Удалено администрацией...
Magnifique_• 06 февраля в 20:28
Ответ дляlilu1990
У мене особистого просто немає
Тогда почему вы здесь, а не на сайтах знакомств?
Sova splushka• 06 февраля в 20:29
Ответ дляlilu1990
У китайців я так зрозуміла інші підходи.
Ззаду?
Magnifique_• 06 февраля в 20:31
Ответ дляlilu1990
Сір´єслі? Мені спілкування з чоловіками вистачає з головою
Здесь общение с мужчинами?
Sova splushka• 06 февраля в 20:31
Ответ дляlilu1990
Куколдізм
Тоді тим паче нам не варто третіми в їх ліжко.
Sova splushka• 06 февраля в 20:32
Ответ дляlilu1990
А в чиє?
Та хоча б в традиційні відносини з нормальними партнерами. Без оцих от збочень.
Ответ дляLudaSHS
Нікому літія такого дорогого не треба, він в профіциті в світі і дешевше добувають, австралія і канада навіть скоротили видобудок.
Ага, так носилися тут з тим 1% літію, як дурень з писаною тобою.
І не помітили, скільки величезних родовищ відкрили по світу.
Австралія, Чилі, в штатах.
Тепер хоч би не прогоріти тим компаніям
Австралія, Чилі, в штатах.
Тепер хоч би не прогоріти тим компаніям
Ответ дляSova splushka
У макрона жінка чи то баба, чи мужик. Трамп старий для будь яких відносин, маск перетаскав половину Голлівуду, шольц не возбуждає, бріти далеко, польша як завжди тормозить.
Ответ дляMetelitsa
Австралія, Чилі, в штатах.
Тепер хоч би не прогоріти тим компаніям
Австралія, Чилі, в штатах.
Тепер хоч би не прогоріти тим компаніям
Тсс
Це секрет
Тут іншої думки люди
Але є інші копалини, хоча начиталась, теж поки нерентабельно. Багато вкладень потрібно
Це секрет
Тут іншої думки люди
Ответ дляLudaSHS
А помітили, то всюди писали як Україна бідна і нікому не потрібна, що сіра зона, все розтрощено і буде вижжена земля. Тут спеціалісти теж були по цьому питанню.
То тепер то китайці, то американці.
І геологи вже по іншому пишуть
То тепер то китайці, то американці.
І геологи вже по іншому пишуть
Китайці тут чисто номінально - попісяти, шоб помітити територію. Нє?
Sova splushka• 06 февраля в 20:36
Ответ дляLudaSHS
То тепер то китайці, то американці.
І геологи вже по іншому пишуть
То тепер то китайці, то американці.
І геологи вже по іншому пишуть
Україна - це багатюща країна з офігезним потенціалом в різноманітних галузях, і не тільки видобувній.
У нас проблеми точно не з цим.
А з тим, як цим потенціалом розпоряджаються керманичі країни.
У нас проблеми точно не з цим.
Ответ дляLudaSHS
Ааа ост що воно
Daily Mail.
Як суверенитет? Яким правом?І як Ес нам стільки заплатить? Бріти згодні дати війська?
Daily Mail.
До раші взагалі ніяких вимог? А обіцяна зброя де? А з санкціями що? Якщо це не жарт, то значить живуть вони не просто у вигаданому світі, а я якомусь нескінченному бед тріпі.
Ирина-bbd0• 06 февраля в 20:37
Ответ дляLudaSHS
Тсс
Це секрет
Тут іншої думки люди
Це секрет
Тут іншої думки люди
А чоэта вы нас так усиленно от того лития отговариваете?)))) А сами с метелицей уже ж геологические рюкзаки и пайки сложили.да ?)))))
Признавайтесь
Чи уже и буры с собой потащите?)))
Признавайтесь
Чи уже и буры с собой потащите?)))
Ответ дляSova splushka
У нас проблеми точно не з цим.
І всі роки з 90 х
Ну про втрату стратегічного потенціалу вже не пишу, про клімат і географію
Ирина-bbd0• 06 февраля в 20:39
Ответ дляMetelitsa
Вже наймаємо екскаватори і будемо рити
Я с 2014 занимала))))
Вторая очередь и номерок в очередь на сланцевый газ