lilu1990• 06 февраля в 19:44

Хід конем від Зеленського

Відомо, що Ірпінську громаду днями відвідала делегація з Китаю, яка об’єднує представників середнього та малого бізнесу. Під час зустрічі проходило обговорення можливої взаємодії у сфері впровадження альтернативних джерел енергопостачання для забезпечення безперебійної роботи всіх комунальних об’єктів Ірпеня.

Вибачте, у мене сьогодні вимушений вихідний.
LudaSHS• 06 февраля в 20:39
Ответ дляMetelitsa
Рідкоземельні метали?

Їх дуже мало, і дуже мала концентрація в руді.
Коротше, все ше гірше, ніж з літієм
Ну що ти так секрети видаєшь, ну
автор lilu1990 • 06 февраля в 20:39
Ответ дляИрина-bbd0
Я с 2014 занимала))))
Вторая очередь и номерок в очередь на сланцевый газ
Будете задувати?
Форсия• 06 февраля в 20:39
Ответ дляИрина-bbd0
Да! А стебутся все с кацапорылых дебилов.приперевшихся в Украину людей убивать.пока у них китаезы хозяйничают))))
И тут ход конем!
Metelitsa• 06 февраля в 20:40
Ответ дляИрина-bbd0
Я с 2014 занимала))))
Так нечесно)
Вас тут не стояло
LudaSHS• 06 февраля в 20:40
Ответ дляLisa_m
До раші взагалі ніяких вимог? А обіцяна зброя де? А з санкціями що? Якщо це не жарт, то значить живуть вони не просто у вигаданому світі, а я якомусь нескінченному бед тріпі.
Да то Спід інфо строчить, від неназваного джерела
Поки відклали план, Келог не представить в Мюнхені, не сложилось, але може завтра будуть інші новини
LudaSHS• 06 февраля в 20:41
Ответ дляИрина-bbd0
А чоэта вы нас так усиленно от того лития отговариваете?)))) А сами с метелицей уже ж геологические рюкзаки и пайки сложили.да ?)))))
Признавайтесь
Чи уже и буры с собой потащите?)))
Продали все китайозам Лілу з Ірпіня
автор lilu1990 • 06 февраля в 20:41
Ответ дляLudaSHS
Келог якийсь несміливий. Боїться ногами у сметану
LudaSHS• 06 февраля в 20:42
Ответ дляlilu1990
Будете задувати?
Точно! сланец задувається ж
Кудесница полесья• 06 февраля в 20:43
А вы вообще работаете разве когда-то?
Ирина-bbd0• 06 февраля в 20:44
Ответ дляlilu1990
Будете задувати?
Даааа.как кто там вчера писал ’задувать сланцевый газ’
Кстати.Донбасс же именно на сланце будоражили ’вставай вставай вставай!’
Ирина-bbd0• 06 февраля в 20:45
Ответ дляMetelitsa
Так нечесно)
Вас тут не стояло
У меня есть доказательства фост и уши на фоне литиевого месторождения 2014
LudaSHS• 06 февраля в 20:46
Ось не вірите, а Трамп Монако2 зробить з Гази, то лікті потім не кусайте!
Ирина-bbd0• 06 февраля в 20:47
Ответ дляLudaSHS
Локти? Не лобстеры?
Леска• 06 февраля в 20:47
Ответ дляSova splushka
Йой, битва екстрасенсів!
Скоріше два дебіли це сила
автор lilu1990 • 06 февраля в 20:47
Ответ дляLudaSHS
Ну подивимось. Чи китайський Ірпінь то не переплюне
LudaSHS• 06 февраля в 20:47
Ответ дляИрина-bbd0
Локти? Не лобстеры?
Хто лікті, хто лобстерів, дивлячись який план
Lisa_m• 06 февраля в 20:48
Ответ дляLudaSHS
А, зрозуміло, 105 версія плану, якого, схоже взагалі не існує. Інакше не знаю як пояснити те, що вони, зайнявши посади, втратили усю свою відвагу.
LudaSHS• 06 февраля в 20:48
Ответ дляLisa_m
Так
В новині офіційно від Келога, він план не представить.
Lisa_m• 06 февраля в 20:49
Ответ дляLudaSHS
Один любитель гучних заяв вже робив Дубай у Донецьку.
автор lilu1990 • 06 февраля в 20:50
Ответ дляLisa_m
Хто?
Lisa_m• 06 февраля в 20:51
Ответ дляlilu1990
Хто?
пуйло.
автор lilu1990 • 06 февраля в 20:52
Ответ дляLisa_m
пуйло.
Пля, кгбешне чмо? Трамп бізнесмен, ви шутите. Шо там кгбіст може зробити толкового для людей
mymoly• 06 февраля в 20:54
Ответ дляlilu1990
Ну да. Трамп всьо де у Китая стратегічні інтереси хоче зробити 51 штатом сша
А сегодня видео было, проезд до Ирпень подорожал, 50грн. Так вот чего
LudaSHS• 06 февраля в 20:57
Хоча туризм завжди в попиті буде.
Тут не тільки світовий порядок рушиться
Леска• 06 февраля в 20:57
Ответ дляLudaSHS
Ааа ост що воно
Daily Mail.
Як суверенитет? Яким правом?І як Ес нам стільки заплатить? Бріти згодні дати війська?
Цікаві такі... зеленський має погодитися на припинення вогню (( ти ба, зе виявляється стріляє?!)) До Паски на визнання окуп тер?? А після паски що?? Знову здорово?!
LudaSHS• 06 февраля в 20:58
Ответ дляЛеска
Вище цього мій пост почитайте
Lisa_m• 06 февраля в 20:58
Ответ дляlilu1990
Я думаю це ви жартуєте. Бо великий бізнесмен Трамп запропонував забезпечити реалізацію його чергової гучної ідеї коштом і зусиллями країн регіону. Ви вже бачили перелік бажаючих?
автор lilu1990 • 06 февраля в 21:00
Ответ дляLisa_m
Якшо плану немає, то недарма зеля страхується
Takamaka• 06 февраля в 21:00
Ответ дляИрина-bbd0
Я то думала.чьё то ’австрийское лобби ’ тут у нас)))
Потом поняла))))
Хотя суть одинаковая))
Прикол в том, что она может оказаться права, китайцы успешно покупают правительства за щедрые откаты. Китайские кредиты и их условия - вообще отдельная тема. Если связаться с китайцами, потом даже землей не расплатимся, и земля эта хорошо, если вообще будет пригодна для нормального ведения с/х. В рашке когда-то вой стоял, что нахозяйничали, типа им плевать на нормы и ограничения по использованию пестицидов, гербицидов, хим.удобрений и т.д., там, где можно получить один урожай, они снимают по два.
автор lilu1990 • 06 февраля в 21:01
Ответ дляLisa_m
Я не доларовий мільярдер яко трамп, щоб критикувати його ідеї