Відомо, що Ірпінську громаду днями відвідала делегація з Китаю, яка об’єднує представників середнього та малого бізнесу. Під час зустрічі проходило обговорення можливої взаємодії у сфері впровадження альтернативних джерел енергопостачання для забезпечення безперебійної роботи всіх комунальних об’єктів Ірпеня.
Вибачте, у мене сьогодні вимушений вихідний.
Ответ дляLisa_m
До раші взагалі ніяких вимог? А обіцяна зброя де? А з санкціями що? Якщо це не жарт, то значить живуть вони не просто у вигаданому світі, а я якомусь нескінченному бед тріпі.
Да то Спід інфо строчить, від неназваного джерела
Поки відклали план, Келог не представить в Мюнхені, не сложилось, але може завтра будуть інші новини
Ирина-bbd0• 06 февраля в 20:44
Ответ дляlilu1990
Будете задувати?
Даааа.как кто там вчера писал
’задувать сланцевый газ’
Кстати.Донбасс же именно на сланце будоражили ’вставай вставай вставай!’
Ирина-bbd0• 06 февраля в 20:45
Ответ дляMetelitsa
Так нечесно)
Вас тут не стояло
У меня есть доказательства
фост и уши на фоне литиевого месторождения 2014
Ирина-bbd0• 06 февраля в 20:47
Ответ дляLudaSHS
Ось не вірите, а Трамп Монако2 зробить з Гази, то лікті потім не кусайте!
Локти? Не лобстеры?
Ответ дляLudaSHS
А, зрозуміло, 105 версія плану, якого, схоже взагалі не існує. Інакше не знаю як пояснити те, що вони, зайнявши посади, втратили усю свою відвагу.
Ответ дляLudaSHS
Ааа ост що воно
Daily Mail.
Як суверенитет? Яким правом?І як Ес нам стільки заплатить? Бріти згодні дати війська?
Daily Mail.
Цікаві такі... зеленський має погодитися на припинення вогню (( ти ба, зе виявляється стріляє?!)) До Паски на визнання окуп тер?? А після паски що?? Знову здорово?!
Ответ дляlilu1990
Пля, кгбешне чмо? Трамп бізнесмен, ви шутите. Шо там кгбіст може зробити толкового для людей
Я думаю це ви жартуєте. Бо великий бізнесмен Трамп запропонував забезпечити реалізацію його чергової гучної ідеї коштом і зусиллями країн регіону. Ви вже бачили перелік бажаючих?
Ответ дляИрина-bbd0
Я то думала.чьё то ’австрийское лобби ’ тут у нас)))
Потом поняла))))
Хотя суть одинаковая))
Потом поняла))))
Хотя суть одинаковая))
Прикол в том, что она может оказаться права, китайцы успешно покупают правительства за щедрые откаты. Китайские кредиты и их условия - вообще отдельная тема. Если связаться с китайцами, потом даже землей не расплатимся, и земля эта хорошо, если вообще будет пригодна для нормального ведения с/х. В рашке когда-то вой стоял, что нахозяйничали, типа им плевать на нормы и ограничения по использованию пестицидов, гербицидов, хим.удобрений и т.д., там, где можно получить один урожай, они снимают по два.