lilu1990• 06 февраля 2025

В столиці багато елітних автомобілів

Переписуюсь з колегою. Приїхали в Київ з одним іноземцем, він волонтерить періодично. В Україні ніколи не був. Дорогих тачок валом, таких яких ніде за кордоном не побачиш. Нових, із салону. Всьо на шикє. Людина м´яко кажучи здивована. У Кривому Розі недавно анонсували якесь бентлі майже чи не за 500 тис дол. Не знаю, байдену підходило тут відмивати гроші. А як трампівські поставляться до воюючої столиці де шикарне люксове життя майже чи не на кожному кроці... а в матрасах зашиті мільйони доларів
Ирина_Б_• 06 февраля 2025
ну так 200 млрд же куда-то делись
Kristal2013• 06 февраля 2025
И снова киев и жители Киева кость в горле приезжему иностранцу...
автор lilu1990 • 06 февраля 2025
Ответ дляKristal2013
Та у вас там якийсь окремий світ.
Тетя Фрося• 06 февраля 2025
Оно ж не во время войны такое стало, життя это шикарное. Так и было раньше.
КокоСина• 06 февраля 2025
Ответ дляKristal2013
Поляк мабуть. Це вони думають що українці голі і босі і це їх дуже тригерять дорогі машини українців в Польщі
автор lilu1990 • 06 февраля 2025
Ответ дляКокоСина
Польща стоїть і стояти буде. А у нас дорогі автомобілі 24 року випуску і розкрадена країна на грані виживання

Контрасти
irina _d• 06 февраля 2025
У меня впечатление, что многие иностранцы думают что в Украине люди на шее бусики из зубов мамонта, на талии юбочка из камыша
Veronika_100k• 06 февраля 2025
Ответ дляКокоСина
Ну украинцы и делятся на голых/босых и богатых. Со средним классом в Украине реально швах.
irina _d• 06 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Та у вас там якийсь окремий світ.
А вы кто и откуда?
In limbo• 06 февраля 2025
Ще трохи і ви скотитесь до рівня begovelik
автор lilu1990 • 06 февраля 2025
Ответ дляirina _d
А вы кто и откуда?
Кривий Ріг
Форсия• 06 февраля 2025
Ответ дляirina _d
Удалено администрацией...
КокоСина• 06 февраля 2025
Ответ дляlilu1990

Контрасти
Дорогі авто завжди були в Україні. Особливо в Києві. І їх не стало більше
Olivia 666• 06 февраля 2025
А думаєте чому всі їдуть або намагаються їхати жити та працювати в столиці? Бо там можливостей більше та роботи. Їдьте і ви,працюйте на 2х роботах та не заздріть іншим.
Kristal2013• 06 февраля 2025
Ответ дляlilu1990

Контрасти
Так владельцу элитного авто надо сбросится на дороги, деньги на ремонт которых урвали другие?
Незламна• 06 февраля 2025
Пропоную всім замотатися в рядна і пересісти на коней, а краще на віслюків. Щоб відповідати очікуванням іноземців про воюючу країну третього світу
Форсия• 06 февраля 2025
Ответ дляOlivia 666
Можно подумать, что эти авто покупают работающие на двух работах.
автор lilu1990 • 06 февраля 2025
Ответ дляКокоСина
Мова про екстремально дорогі
автор lilu1990 • 06 февраля 2025
Ответ дляOlivia 666
Думаєте Келлог як приїде, теж позаздрить?
irina _d• 06 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Кривий Ріг
И что, там все на велосипедах и на корчах?
автор lilu1990 • 06 февраля 2025
Ответ дляФорсия
Мегрел• 06 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Мова про екстремально дорогі
Удалено администрацией...
In limbo• 06 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Пропоную всім пересісти на возика, обмотатись в мішковини і вимазати обличчя сажею до приїзду Келлога
автор lilu1990 • 06 февраля 2025
Ответ дляIn limbo
Було б смішно, якби не було так сумно
Olivia 666• 06 февраля 2025
Ответ дляФорсия
А думаете только те кто сосет и ворует? Мыслите как улитка,сорри.
КокоСина• 06 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
А думаєте його задушить жаба і він створить тему на порадниці?
автор lilu1990 • 06 февраля 2025
Ответ дляКокоСина
porf• 06 февраля 2025
Ответ дляirina _d
Тут в теме писали наши беженки в Германии,что немцы удивлялись ,что у нее есть айфон ,а дома вся бытовая техника в квартире ,ну там посудомойка и т д
In limbo• 06 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Було б смішно, якби не було так сумно
Ох, похмуро   від життя саме час накидувати на вентилятор
irina _d• 06 февраля 2025
Ответ дляIn limbo
Ну, и квартиры, я так понимаю, нужно отписать в пользу Лиги удивлённых иностранцев