Ніка Найз• 06 февраля 2025

Ну девки и жрут!!!!!!!!!

Со совйственным мне интересом наблюдала сегодня за корзинами дам в супермаркете 30-50 лет примерно!
Для начала скажу что большинство даже не с корзинами, а телегами, забиты до верху! Булки! Конфеты, всякие рулеты, масла, колбасы! Море всего и и в таких количествах, что можно бегемоту талию исопритить!

Как можно по столько жрать всего жирного и мучного?!
А писать темы на форуме "Хочу худеть! Жру много!"
и т.д.
diamond_shop• 06 февраля 2025
знаєте що найцікавіше в цій темі? що автору не ліньки дивитися чужі візки! я собі коли ходжу до супермаркету, завжди зосереджена на тому, що мені потрібно купити, ще видивлюся може акції на улюблені продукти є, взагалі не дивлюся хто там що накупив, завжди дивувало, що люди щось бачать у інших візочках
diamond_shop• 06 февраля 2025
Ответ дляlilu502
Ой то така смакота. Якщо ще з квашеною капусткою або огірочками😋
так він їсть, але я худну четвертий місяць, хто мені лікар що за війну 12 кг нажерла на стресі? вже 6 скинула, що 6 треба
Natal_ka91• 06 февраля 2025
Ответ дляdiamond_shop
мій чоловік картопельку зараз смажить на салі, я вже обнюхалась під цю тему з’їла ківі, половинку сіцилійського апельсина та грушу, ще мене чекає коктейль з казеїнового протеїну

а ці вуглеводи може завтра в обід подзьобаю, тоді на талії не відкладуться, а може й ні, побачу по настрою
Ото у вас сила волі
diamond_shop• 06 февраля 2025
Ответ дляNatal_ka91
Це мабуть ті, які тут виписують що в них по 40-50к йде в місяць на харчування
150 й не вистачає)))
lilu502• 06 февраля 2025
Ответ дляdiamond_shop
Це важко. Витримки Вам і сили волі💪 Ви молодець👍
diamond_shop• 06 февраля 2025
Ответ дляNatal_ka91
Ото у вас сила волі
ну є таке) мають бути у мене плюси?)))
diamond_shop• 06 февраля 2025
Ответ дляlilu502
дякую)
Natal_ka91• 06 февраля 2025
Ответ дляdiamond_shop
ну є таке) мають бути у мене плюси?)))
Швидше, мотивація)) ви молодець, я не стрималася б
Макака Джо• 06 февраля 2025
Ответ дляНіка Найз
да, по 8 детей как до 1917 года!
Буде фото вашої тєлєжки?
lilu502• 06 февраля 2025
Ответ дляdiamond_shop
Для мене найкраще це вечірні тренування. Я приходжу додому після 21, вже всі поїли вдома, чаї подопивали🤭. А я сідаю читати книгу, щоб не думать про їжу. Бо теж намагаюся після 17 не їсти. Хоча коли звикаєш, то вже й не сильно хочеться. Головне, не заходить на кухню
Макака Джо• 06 февраля 2025
Ответ дляlilu502
А їсти всім ви коли готуєте?
lilu502• 06 февраля 2025
Ответ дляМакака Джо
А їсти всім ви коли готуєте?
Вдень. Я після обіду працюю вдома
diamond_shop• 06 февраля 2025
Ответ дляlilu502
насправді якщо Ви лягаєте десь о 21-й, то о 18-й можна вечеряти, але щось легке

я пізно лягаю, тому дозволяю собі в 21-22 вечеряти, я просто тренер, тому точно знаю як можна та треба) просто не було мотивації, а потім восени купила собі штани офігенного розміру, мене це вибісило, вирішила скидати

бо було 53,5 а стало 66,5 порахувала, навіть 13 кг наразі 60,5
kuskus• 06 февраля 2025
Мене більше вражають люди, які заглядають в чужі корзини і роти.
lilu502• 06 февраля 2025
Ответ дляdiamond_shop

Лягаю не раніше 23. Зазвичай після 18 в мене трохи салату з бурячка і печені яблука. Бо інакше проблеми з туалетом, якщо зовсім нічого не їсти
useruseruser• 07 февраля 2025
Ну хотят,пусть едят)пожелайте им приятного аппетита.