Помогалочка• 07 февраля в 11:56

Міжкімнатні двері - зі склом чи без?

Вибираю міжкімнатні двері в новобудову. Колір білий, фактура під дерево. Але не можу визначитися - брати суцільні чи з вертикальними скляними полосками. Якщо скло - то біле матове чи чорне? В принципі скло зручно, видно, коли санвузол зайнятий, але суцільні мабуть естетичніше і завжди будуть виглядати актуально. Які б ви обрали?
Отжигающая• 07 февраля в 11:58
у мене зі склом, як буду міняти двері - лише суцільні. Бісять зі склом. Не відчуваю себе в затишку, не можу розслабитись
Кудесница_с_пургеном• 07 февраля в 11:58
Ніякого скла
Николай-b526• 07 февраля в 11:58
можно просто кричать: Занято!!!)
годовасик• 07 февраля в 11:58
Без, и вообще лучше всего классическую форму, а то через пару лет все эти одинаковые двери со вставками будут раздражать своим антитрендом
Оце так цабе• 07 февраля в 11:59
Без стекла. Эти фаски от пыли тереть... И если попала химия или жир, на матовом стекле остаются невыводимые пятна.

Неудовлетворенная тетка бегает сегодня по всем темам и ставит всем своё неудовольствие
Ранковий базар• 07 февраля в 11:59
Берите цельные. Эти стеклянные вечный геморрой. И в уходе, и в безопасности.
Соседушка• 07 февраля в 11:59
Яке скло?? Тим паче у санвузол. Ви не зможете без скла визначити, якщо зайнятий??
Заліковий троль• 07 февраля в 11:59
В мене без скла
У вас що там 15 чол, щоб дивиьись чи зайнято? Заради цього не варто, але якщо дійсно подобається то чому ні.
Мені зі склом не сподобались
ХтоЯкщоНеЯ• 07 февраля в 12:00
В мене всі міжкімнатні двері зі склом. Тоді видно чи зайняті туалет-ванна. В коридорі світліше і немає відчуття офісних приміщень.
Телефон Рубика• 07 февраля в 12:01
У меня без стекла
Londa___• 07 февраля в 12:02
це все ж питання ВАШОГО смаку
автор Помогалочка • 07 февраля в 12:03
Ответ дляСоседушка
Скло зовсім вузеньке, якщо матове, то через нього ж нічого не видно. Ну ми наприклад не закриваємося на замок, то ніколи не ломимося, коли світиться. Але там, де жили, самі двері як привіт з 90-х
Мerida• 07 февраля в 12:04
сейчас живу в квартире, где абсолютно все двери со стеклом. даже вторая в квартиру, в кладовку, ванну, туалет, комнаты. все.
мне не нравится. накапливается пыль. это доп уход. и плюс, если в гостиной светится ёлка, или горит свет, или телик кто-то смотрит, мне мигает, когда я уже в послели и пытаюсь спать.
а еще регулярно делаю сквозняки, и всё боюсь, что рано или поздно, то стекло разгохаем. квартира на 3 стороны, тяга такая, что гудит сквозняк.
Мerida• 07 февраля в 12:05
Ответ дляПомогалочка
дети тоже не заходят?
автор Помогалочка • 07 февраля в 12:07
Ответ дляМerida
дети тоже не заходят?
Детей нет
Скляна миша• 07 февраля в 12:08
Если решите с матовыми, то учтите, что они есть разные. Некоторые варианты плохо моются, остаются пятна, портится сама вот эта матовость.

Мне нравится, чтобы были стекла, но такие, чтоб свет пропускали, а что внутри - не видно. И в целом не люблю прям монолитные двери. Но это скорее дело вкуса.
автор Помогалочка • 07 февраля в 12:09
У меня кстати как-то замок в туалете заклинило. Ночью. Это был тот еще трындец
Пилосмок працює• 07 февраля в 12:09
скло вилітає аж бігом, якось пішли з дому і не закрили вікно, здійнявся вітер, гупнув дверима, розлетілось по всьому коридору ще й ламінат пошкрябало. + якщо це двері в спальню то дуже заважає світло в коридорі ввечері і зранку
ОбережнаЯ• 07 февраля в 12:10
В спальни без стекла 100%. В туалет/ванную можно с матовым, так видно занято или нет.
ЛісАпетная• 07 февраля в 12:15
У нас всі зі склом, погано. Особливо в спальні
После шести ни-ни• 07 февраля в 12:15
У меня со стеклом , тонкие матовые горизонтальные полоски.
Мне нравится.
Lacrimo• 07 февраля в 12:15
Я б ніколи не ставила скло в двері. По перше, як і все скло в до і його треба натирати , а мені дзеркал хватає. На ньому все дуже видно, кожну пляму і руки. В свекрухи були матові залапані дітьми - навіть спиртова бризгалка не справилась. Так і стояли вічно залапані. Я люблю приватність, тому ми постійно на це скло вішали рушники. А в туалеті то взагалі, що навіть в своєму домі хтось має бачити як я сиджу на унітазі! Мене дратують навіть маленькі вставки зі скла.
После шести ни-ни• 07 февраля в 12:16
Вот пости такие у меня, только орех , все одинаковые.
Ни мыть его не надо, ни отпечатков на нем нет, не видно, что за ним.
автор Помогалочка • 07 февраля в 12:20
Ответ дляLacrimo
Але ж ніхто не побачить вас на унітазі, те скло матове шириною 3-5 см. а можна чорне, воно взагалі навіть світло практично не пропускає
ЗавЛабСнаб• 07 февраля в 12:20
Без стекла, были разные в квартирах, но в дом купили все глухие- идеально
Сижуревувшоке• 07 февраля в 12:21
В мене зі склом, широка смуга. Не добре, хоч і матове, в ванній просвічує, видно що голяка стоїш. Коли світло в іншій кімнаті, то в спальні через цю смугу теж, а як телевізор блимає то взагалі жах
НЛОша• 07 февраля в 12:32
Ответ дляПосле шести ни-ни
Тільки пил на кожному стику, якщо на кухні - то пил з жиром
Света С Приветом• 07 февраля в 12:35
у меня только в санузлы сплошные
межкомнатные с матовым стеклом, облегчают визуально помещение
На кухню двери в потолок две створки, с прозрачным, для меня это кайф а не двери
Скляна миша• 07 февраля в 12:47
От же кто-то не ленивая, как методично всем фейспалмы проставила))))
Королева спама• 07 февраля в 12:53
У нас ванна і туалет з невеликою смужкою матового скла. Абсолютно норм: і видно коли хтось там є, і трішки заходило світло, коли були відключення. В кімнатах всі глухі, на старій квартирі зробила помилку, вставила зі склом- то був жах, хтось виходить вночі в туалет-світло одразу в кімнаті 😵‍💫