Дуже хочу годинник з тонометром але не знаю який буде точніший бо при 125/70 мені погано, хочеться слідкувати)
Дівчатка скажіть який у вас, чи задоволенні ви своїм вибором ?
Мизимец• 07 февраля в 20:16
Ответ дляШукаю стакан
Я щойно спробувала з трьома різними пляшками і зраділа, що не бачили пульсу і просили одягнути браслет, але на останній четвертій пляшці холодного кефіру зламались і показали поточний пульс 90
Те саме, а от ЕКГ не схотів робити.
дамаАмстердама• 07 февраля в 20:49
Не вірю в смарт годинники з тонометром. А от пульс мій мені правдиво показує ( вчора була у лікаря). Все співпало. Хоча простий годинник.
Та никада в жизни• 07 февраля в 21:00
Ответ дляШукаю стакан
Мібенди щойно перевірила - не повелися на провокацію з пляшками)
Шукаю стакан• 07 февраля в 21:50
Ответ дляТа никада в жизни
у мене бенд 9, порахував пульс у пляшці)