Сусановна• Изменено 07 февраля в 22:21
Не заряджається один навушник airpods
Допоможіть з навушниками airpods, правий не заряджається. Вже передивилася багато відео на ютуб, і пробувала відключити- підключити до телефону; і повністю розрядити з боксом і знову зарядити; і протерла контакти футляра і навушника спиртом. Нічого. Лише 1 рік, без них не можу
Аноним ФЕЯ• 07 февраля в 22:47
Спробуйте Почистити спиртом отой залізний кінчик на ніжці навушника. Він часто забруднюється і не контактує з зарядними клемами в чохлі
Сусановна
• 07 февраля в 23:25
Ответ дляАноним ФЕЯ
Дякую, я вже чистила, але не спиртом, а стерилізатором, не допомогло
Гладиолус• 07 февраля в 23:35
Ответ дляСусановна
А внутри в футляре самом чистили? Я ушной палочкой чищу, пшикаю дезинфектором и обрабатываю все контакты. Тоже есть проблема с наушником, но у меня jbl
Сусановна
• 08 февраля в 01:22
Ответ дляГладиолус
Так