Триндю-бриндю• 08 февраля в 01:44
Як ви робите замір устілки взуття в якому устілка не виймається?
Виставила на продаж декілька пар свого взуття і кожен питає замір устілки, а устілка не виймається, в деяких чобітках нема блискавки, навіть нема як туди всередину залізти зі стрічкою сантиметровою. А туфлі взагалі з гострим носиком, вже декілька написали щоб виміряла устілку, а там устілка 28 см, пишуть шо завелиі і зникають, що тим людям робиться?
Замороженная селедка• 08 февраля в 01:46
Если обувь бу, то просто пишите свою длину стопы, что носили с ногой 25 см, к примеру. Если это не поможет и будут просить замеры, то это задолбуны, которые не купят ничего, скорее всего.
Дуболом• 08 февраля в 01:49
Меряю сантиметром.
Какой у вас размер обуви? Например, если у вас 38 размер, пишите стельку 24.5см и не заморачиваетесь.
Триндю-бриндю
• 08 февраля в 01:51
Ответ дляЗамороженная селедка
Та я пишу в оголошенні що носила на таку то стопу, пишу чи завеликі мені, чи малі, але усерівно запитання ’яка устілка?’
Замороженная селедка• 08 февраля в 01:52
Ответ дляТриндю-бриндю
То забейте на них. Они пришли поговорить
ніколи такого не було• 08 февраля в 02:00
Звичайним метром міряю. І це нормально коли питають. Думаю що на Шафі ;-)
Триндю-бриндю
• 08 февраля в 02:21
Ответ дляніколи такого не було
Як в чобітках без блискавки заміряти устілку? Там де устілка виймається або в лоферах то не проблема, а от в мене одні короткі чобітки без блискавки і труби . Я ж не буду відривати устілку щоб виміряти.
Бабка-ежика• 08 февраля в 02:26
Ответ дляТриндю-бриндю
то і пишіть 24,7. Амінь)
Донька подруги• 08 февраля в 03:00
Ответ дляТриндю-бриндю
Я засовываю рулетку. Она металлическая и довольно твёрдая. Мягким сантиметром конечно совсем сложно измерять
ВЫВсеВрете• 08 февраля в 09:18
Ответ дляДонька подруги
И я так же, еще и подошву некоторым меряю, просят мне не сложно
Нульовий сантиметр• 08 февраля в 09:27
Палочка деревянная типа для шашлычков.
Потом замеряю сантиметровой лентой.
Это самый верный способ.
Потом замеряю сантиметровой лентой.
Это самый верный способ.
ніколи такого не було• 08 февраля в 11:35
Ответ дляТриндю-бриндю
нашо відривати усілку. Притому вийнята і поміряна устілка не завжди правильно дає розмір. Я так одні купила, тепер перепродати не можу.
в мене 35р. у всьому своєму взутті я легко все заміряю звичайним метром, не виймаючи устілку.