Трахтибидох• 08 февраля в 10:38

Брезгливих прошу не заходити. Кал дитини

Дівчата не пойму це прожилки слизу чи що це? Вибачте за фото, я бачу таке в дитини вперше, 3 роки
delphoto
Педиатор_я• 08 февраля в 10:39
Вы серьезно?
Блондинка в Шоколаде• 08 февраля в 10:41
Дно. Автор мізки включіть
автор Трахтибидох • 08 февраля в 10:46
Заголовок ніхто не читає!!! Так, я переживаю, може і даремно. Як завжди, тут можуть лиже осудити!!!
Лінива, не каюсь• 08 февраля в 10:46
Вы больны на голову
маминаБубочка• 08 февраля в 10:47
Ответ дляТрахтибидох
Яке їхало, таке й здибало - точний опис цього форуму.
Лінива, не каюсь• 08 февраля в 10:47
Говно как говно
Жалоба на тему, запрещено такое выкладывать
Не служанка• 08 февраля в 10:48
Ребенка что-то тревожит, что вы полезли г.. смотреть?
автор Трахтибидох • 08 февраля в 10:49
Ответ дляНе служанка
Так, болить живіт. Робили УЗД
Лікар питала за кал, але я ніколи не звертала увагу. Тут звернула, видно що даремно
Лінива, не каюсь• 08 февраля в 10:51
Ответ дляТрахтибидох
Так, болить живіт. Робили УЗД
Ну так врачу блин и показывать это дерьмо
Собрать в банку и отнести
На кой хер вы это выложили на форум для советчиц??
Olga_72• 08 февраля в 10:53
Ви бачили колись шмарклі з носу? То слиз. Слиз на вашому фото схожий на шмарклі? По фото ні.
автор Трахтибидох • 08 февраля в 10:55
Ответ дляOlga_72
То що це може бути?
Olga_72• 08 февраля в 10:57
Розлад шлунку у дитини точно є. А ще в мене питання, як мати не бачить кал 3 річної дитини, якщо до 4 років зазвичай попу витирає дитина не сама, бо фізіологічно дитина до попи руками не дотягується.
Olga_72• 08 февраля в 10:58
Ответ дляТрахтибидох
То що це може бути?
Розлад шлунку. Чим годуєте дитину?
автор Трахтибидох • 08 февраля в 11:02
Ответ дляOlga_72
Вона сама витирає, коли важко гукає мене. Але як я вже писала, я не звертала увагу
автор Трахтибидох • 08 февраля в 11:03
Ответ дляOlga_72
Розлад шлунку. Чим годуєте дитину?
Їсть все що і ми. Шкідливого нічого
Olga_72• 08 февраля в 11:04
Ответ дляТрахтибидох
Їсть все що і ми. Шкідливого нічого
Раз живіт болить, і розлад шлунку то щось шкідливе все таки їсть. Конкретно що дитина їла за останні 3-4 дні. І коли почав боліти живіт.
Olga_72• 08 февраля в 11:06
Вірус, шмарклі, горло, кашель , щось з цього було днями?
Огірок та Помідорчик• 08 февраля в 11:06
Ничего удивительного,это сейчас у большинства детей,чистка от паразитов и восстановление микрофлоры
автор Трахтибидох • 08 февраля в 11:09
Ответ дляOlga_72
Останні дні, це тушкована картопля, запечена з м´ясом, борщ. Яблука, хліб, молоко
Трішки болить горло, але не сильно, лікуємо
автор Трахтибидох • 08 февраля в 11:09
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Дякую!
автор Трахтибидох • 08 февраля в 11:10
Ответ дляOlga_72
Живіт почав боліти неділю тому, показую на весь живіт
Але каже що не сильно
Olga_72• 08 февраля в 11:16
Ответ дляТрахтибидох
Якщо болить горло, то у дитини може бути пов´язане з цим тимчасове запалення підшлункової. З вашого переліку може бути вздуття на яблука, чи на молоко. Тимчасово на час хвороби і поки болить живіт: Яблука запікати чи варити, молоко замінити на кисломолочку, а ще краще на компот. М´ясо не жирне, борщ свіжозварений, а краще просто бульон курки з картоплею пюрешкою. Коли болить горло, то все повинне бути рідким, пюреобразним, щоб легше ковталось і переварювалось в шлунку.
автор Трахтибидох • 08 февраля в 11:17
Ответ дляOlga_72
Дякую вам за пораду!!
Olga_72• 08 февраля в 11:17
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Ага, у автора дитина хворіє, то зараз самий раз на доданок до підшлункової, печінку ще посадити чисткой відпаразитів.
Огірок та Помідорчик• 08 февраля в 11:22
Ответ дляOlga_72
А вы хотите что бы ребенок и дальше болел и не рассказывайте мне про печень и поджелудочную,я все прошла на своем опыте и самочувствие у ребенка прекрасное и в сад ходит в отличии от большинства других детей
автор Трахтибидох • 08 февраля в 11:30
Ответ дляOlga_72
А чи можуть таке давати горіхи? Вона останнім часом багато їсть грецькі горіхи з медом. Ну як багато, жменьку за день може з´їсти
Olga_72• 08 февраля в 11:37
Ответ дляТрахтибидох
Можуть. Волоські горіхи важкі для перетравлення через клітковину, тому їх не рекомендується вживати людям, які мають захворювання шлунково-кишкового тракту. Горіхи можуть провокувати здуття, запор, діарею та біль у шлунку.
автор Трахтибидох • 08 февраля в 11:43
Ответ дляOlga_72
Дякую, поки давати не буду
Olga_72• 08 февраля в 11:44
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Та травіть своїх дітей самолікуванням, садіть їм печінку отрутою, хто ж вам заборонить.
Ви взагалі знаєте що спочатку треба здавати ОАК і визначати рівень токсинів, рівень зараження і визначати ризики та ускладнення.
Огірок та Помідорчик• 08 февраля в 12:14
Ответ дляOlga_72
А какой же риск,избавить ребенка от паразитов,огромный риск этого не делать,я использую препараты мирового качества и без всяких последствий для организма и делаю это не один год и не пишите всякие страшилки если вы не в курсе