Ловлю капці• 08 февраля в 10:43
Шампуні тверді для волосся
Хто перейшов на тверді, натуральні шампуні, тверді кондиціонери для волосся, як вам?
Напишіть в коментарях, де замовити якісні шампуні, мило та ін. ручної роботи.
Всім дякую.
Повітруля• 08 февраля в 10:54
Прекрасные твердые шампуни украинского производителя Marvi eco soap и еще у них очень качественные дезодоранты
Свезло так свезло• 08 февраля в 11:27
Тверді шампуні - ніяк!!!волосся, як паклі. жоден кондеціонер не допоможе. Теж думала, як що натуральне то буде ок. Повернулась до звичайних. А милом натуральних користуюсь.
Губки-уточкой• 08 февраля в 11:53
Купляла в інсті, повелася на бум. Валяється, а може й викинула вже. Ще й продавець хамка виявилася. Сказала, що я тупа, коли я спитала інструкцію
Ловлю капці
• 08 февраля в 12:14
Ответ дляСвезло так свезло
Скоріше треба час, щоб звикнути
Ловлю капці
• 08 февраля в 12:15
Ответ дляГубки-уточкой
Інструкція є в інтернеті, а що не підішло?
Губки-уточкой• 08 февраля в 12:47
Ответ дляЛовлю капці
Серйозно?!! А то нічого, що вона може відрізнятися залежно від компонентів?
Шампунь не вимивав, інструкція в неті радить пережити це 3 місяці і потім волосся звикне. Чомусь не хочеться лахмаджуном ходити 3 місяці і потім МОЖЕ буде результат
Чумацький Шлях• 08 февраля в 17:09
В мене було тьмяне волосся без блиску. Декілька разів користувалася, потім викинула. Повернулася до звичайного шампуня.