ТигрЛьвович• Изменено 08 февраля в 15:28
Девочки, нужна подсказка
Здравствуйте, грудной малыш 2 и 12, скажите пожалуйста, спит по 30минут, час, бодрствует по 40+- минут, ничего не успеваю, сама дома. Но не в этом суть. Нормально то что малыш так спит мало? Все время на груди, на ручках, если не нормально, то можно ваш совет как укласть малыша?
Первенец🥹 не обезсутте
Джага-джага• 08 февраля в 15:29
Не знаю, чи нормально. Але мій теж так спав.
Спасінням став сон на балконі.
Мульйонерша• 08 февраля в 15:33
Ні, це ненормально. Є якісь неврологічні відхилення, або ви щось неправильно робите, на приклад, занадто тепло вдягаєте дитину. Ще спостерігала таке у надто тривожної мами, з нею дитина більше 40 хв не спала. З батьком могла проспати годину та більше, особисто зі мною півтори години дитина проспала. Я не знаю як, але діти якось приймають тривожність мами
Мульйонерша• 08 февраля в 15:36
Ответ дляLilian-nochka
Кормить по графику.не приучать к рукам и не укачивать
Підтримую про годування та заколисування. Але стосовно «привчати до рук» це хибне твердження. Є діти, яким дійсно потрібні руки, це для них відчуття безпеки.
ТигрЛьвович
• 08 февраля в 15:50
Ответ дляДжага-джага
Спасінням став сон на балконі.
Аби зараз тепло було, а так мороз(
Джага-джага• 08 февраля в 16:42
Ответ дляТигрЛьвович
Аби зараз тепло було, а так мороз(
Ну так одягаєте дитину тепло, вивозите коляску на балкон, укладаєте і хай спить. Буде пару годин вільних.
Замурмишка• 08 февраля в 17:39
Это нормально. Если ребенок довольный жизнью, когда бодрствует. Мой так же спал в таком возрасте.
обессудьте, от слова судить.
Ну и укладывать лучше не склоняя это слово)
обессудьте, от слова судить.