Леди_в_ночи• 08 февраля 2025
Прогноз на недвижимость 2025. Опять подорожание
Очікується, що 2025 року ціни на новобудови зростуть на 20%, а в разі успіху більш привабливих проєктів — на 25-30%.-заявила Маріанна Бігунець з будівельної компанії Gazda.
РБК-Україна
› news
7 янв. 2025 г. — Житло подешевшало лише у східних регіонах, у решті - ціни зростали. У деяких містах вартість житла підскочила на 23% на вторинному ринку за рік
РБК-Україна
› news
Кидстаффовка• 08 февраля 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
Что бы вы купили-1 к в ЖК с ремонтом или рядом дом хрущевка трешка в кирпиче 3 этаж пятиэтажки тоже с ремонтом?Цена одинаковая
для семьи трешку. Так и купили в 2002 году: двушку хрущевку =по цене новострою однушке, еще 3 года отдавали долги, прожили 10 лет, купили 3-ку новострой.
КохайтесьЧорнобровi• 08 февраля 2025
Ответ дляБоХатая
шото я таких не знаю.
пленные немцы строили-знаю,а цари -нет.
тут вообще был один песок и йолки.
пленные немцы строили-знаю,а цари -нет.
тут вообще был один песок и йолки.
Кидстаффовка• 08 февраля 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
Хочеться детскую.Детей двое
Однозначно хрущ. В хрущевке отдайте детям большую комнату (которая равна гостинной по кв.м), а не 9 квадратов.
Заздрість то погано• 08 февраля 2025
Знову манька з темами про нерухомість, як вона росте, як купують як пиріжки, як все добре та прекрасно
ЗавЛабСнаб• 08 февраля 2025
Ответ дляЗакусенец
Погоду делает основная масса
Тех, кто богатеет - максимум 2%
Я в Києві цього не бачу
Приватний садок - забитий дітьми, як і школа. Друзі мають свій заклад, все на стопі завжди, розписано, а в них цінник ого
Чоловік займається індивідуальним дизайном і виготовленням меблів, цінник росте- клієнтів більшає. Зараз роботи більше, ніж було до війни
Як є.
БоХатая• 08 февраля 2025
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
так это всё на Правом.ни одного царского на Левом.
Спасибо за ссылку,но я много читаю и интересуюсь архитектурой столицы.
И целая коллекция фото есть,даже нашей Европейской площади с монументом царице.
Кидстаффовка• 08 февраля 2025
К концу года будет падение. Америка свернула програмы по финансированию ЮСАИД, идут проверки. Денег и Европа перестанет давать. Пойдет доллар вверх, цены вниз.
Стигла полуниця• 08 февраля 2025
Ответ дляЧавонадо
А сколько выехало за бугор и сейчас пакует чемоданы? Разве их меньше?
Багато і що?
В Києві квартирт не упадуть в ціні і завжди буде купа людей, які хочуть зняти в оренду
Навіть під час війни, а тим більше після війни
Заздрість то погано• 08 февраля 2025
Ответ дляЗавЛабСнаб
Я в Києві цього не бачу
Як є.
Людей не стає більше в Україні, вони просто ущільнюються в містах. Навпаки країна втратила мільйони людей, які зараз за кордоном, не народжені, загиблі.
ЗавЛабСнаб• 08 февраля 2025
Ответ дляЗаздрість то погано
Я не пишу, що стало більше людей в Україні. Повторюсь. В Києві одні поїхали, а інші приїхали
Спробуйте знайти квартиру в оренду
Зрозумієте
Спробуйте знайти квартиру в оренду
Зрозумієте
Сокодавка ще та• 08 февраля 2025
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Спасибо, интересно.
Обидно, что столько утрачено, безвозвратно разрушено, не ценим мы историю, обидно.
Стигла полуниця• 08 февраля 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
Если бы все было так,ценник бы снижался
Всюди тенденції різні
В Києві буде тільки вгору, бо щойно війна закінчиться сидіти в західних областях не буде сенсу, а вся робота і гроші в Києві
Закусенец• 08 февраля 2025
Ответ дляЗавЛабСнаб
Я в Києві цього не бачу
Як є.
Маня, вы узнаваемы даже под анонимом
Стигла полуниця• 08 февраля 2025
Ответ дляСокодавка ще та
Хрущевка вообще мало чего стоить должна, как по мне это как просроченный продукт
Ага!
А ще как дом в котором пофиг на лифт, всегда есть вора, отопление и газ
Подождите, скоро их бесплатно раздавать будут
КохайтесьЧорнобровi• 08 февраля 2025
Ответ дляБоХатая
Да, я знаю. Имела виду эти дома, когда пишут в объявлениях царские )
Меня не звали• 08 февраля 2025
Ответ дляСтигла полуниця
Багато і що?
В Киеве все очень даже падало в 22, в том числе аренда. Да и сейчас по большей части ниже довоенный в $
Стигла полуниця• 08 февраля 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
Семья у нас.Не хочеться в 1 к((
Посмотрите дизайн Антона Шаляпина переделка трёхкомнатной хрущевки
Сокодавка ще та• 08 февраля 2025
Ответ дляСтигла полуниця
Ага!
Ну это да, все вперед к технологиям, а мы назад в прошлое...
Не хрущи не будут пользоваться спросом, а вот дома с колодцем и печным отоплением :)
ЗавЛабСнаб• 08 февраля 2025
Ответ дляЗакусенец
Маня, вы узнаваемы даже под анонимом
Маня не в Києві, вона там ловить медведчуків в сусідній темі. І наче Ви ж мали вже вивчити її стиль
ЗавЛабСнаб• 08 февраля 2025
Ответ дляМеня не звали
Звичайно, закрили реєстри
Потім відкрили. Хтось хотів продати і звалити по швидкому, 22 і 25 то різні часи
Меня не звали• 08 февраля 2025
Ответ дляЗавЛабСнаб
Звичайно, закрили реєстри
Аренда от реестров не зависит, да и из открыли в мае -июле 22
ЗавЛабСнаб• 08 февраля 2025
Ответ дляМеня не звали
В 22 було все печально і більшість виїзжали. То хіба секрет
Порівняйте ситуацію зараз
Тоска в носках• 08 февраля 2025
Ответ дляНесемо світло разом
Я вклалась в новобудову ще в 21 році, її здали в 23 з затримкою
Зараз вже подорожчала на 15%у валюті, не грн Ремонт не робила, це без ремонту Київ
а мы в ноябре 21 взяли новострой, в марте был обвал цена ,хотелось плакать.Сейчас вернулось на те же цены.Одесса.
Без Баяна• 08 февраля 2025
Отслеживаю домики на 50-60 квадратов,вторичка в 20 км от Киева с кусочком земли. За год подешевели. Дети купили 2ку хрущ ( кирпич, Отрадньій)за 36, т е цена 15/16 года.НО на Советчице все только дорожает.
Лама_мама• 08 февраля 2025
А здесь с пеной у рта доказывали что жилье будет дешеветь так как у людей денег нет и некому покупать...
Мотористка• 08 февраля 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
А что ждать вторичке?Будет как первичка дорожать или снизится цена?
А с какого перепуга ей снижаться, кроме прифронтовых городов?
Грамотний хвіст• 08 февраля 2025
Ответ дляЗаздрість то погано
Так скорож вон у нас мест рабочих новых миллионы будут с ЗП высокими. Пару лет пока заморозка и тишина интересна ’’ партнёрам’’ будут ипать наши недры , а потом отдадут нас як не потріб, брать то будет уже не чего (
Сиамская сороконожка• 08 февраля 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
Новострои и ремонт-очень дорого уже.Загибают цены дальше некуда.
Ми робили ремонт в новобудові рівно 2 роки тому. І зараз робимо знов. Так все подорожчало на 1/3. То якщо матеріали так здорожчали, то як би і новобудови теж будуть дорожчати відповідно. За моє доросле життя я 2 рази зафіксувала падіння ринку, це 2015й рік і трішки пізніше . Ми вбрали в 2017 році новобудову з котлована по 9000 грн квадрат., дешевше не було після, тільки дорожче. І в 2022 році, будівництво все стояло, люди почали продавати по самому низу, ті хто тоді прийняв рішення виїхати і не повертатися. Ми купили 71 квадрат за 39500 в зданої секції новобудови. Не було більше таких цін. І як показав ринок, то поки не передбачається.
Багато ВПО, працюють програми, є-оселя, є-відновлення, постанови для військових, багато житла зруйновано, будується мало, плюс здорожчання на все, енергоносії, матеріали, все. Такі справи