Лупаю цю скелю• Изменено 08 февраля в 22:28

Ніколас Карма. Сому не опитує простих людей без Картьє?

Я відписалася. Називається «відчуй себе ніщебродом»..
в країні війна. Задобвали ці вуличні опитування де у кожної пальто по 40 тисяч, сумки баленсіага, картьє і тд
Те саме коли питають про парфуми..
А звичайні люди, яких в країні 90%
Чому не питають їх?
Чому ніхто не пахне Дольче габбана, як я, не носить джинси зара по 10 євро на знижці?
Навіщо ця показуха постійна?
Це допомагає комусь? Чим?
У нас на форумі кілька дійсно багатих дівчат, але більшість звичайні жінки.
Чому соц мережі транслюють нам іншу картину? Де 99% багачі. Для чого?
Гидроусилитель руля• 08 февраля в 22:29
Авторе, бо прості люди не пам´ятають скільки коштує їх шмаття та парфуми. Я справді не пам´ятаю, тому і розказати нічого не зможу
ОйЙой• 08 февраля в 22:30
Людям интереснее это смотреть.
Хотя чего я не понимаю когда про цены на протезы говорят как предмет одежды
автор Лупаю цю скелю • 08 февраля в 22:30
Або «скільки ви витачаєте на красу в місяць?»

- я витрачаю близько ста тисяч грн..
🤦🏻‍♀️
Да_Я_ТакаЯ_• 08 февраля в 22:30
особливо це награне здивування опитуваних...ой, як не очікувано🤮
Мяо мой мяо• 08 февраля в 22:32
Наигранно и не интересно. Я отписалась от него
Червона рута• 08 февраля в 22:32
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Ага, і обличчя одні й ті самі, невже ніхто не помічає?
Хвильоватиша• 08 февраля в 22:33
Мене не бісить, що в когось є гроші. Якщо вам подобається такий формат, то яка різниця скільки вартують ті джинси?
На нього ніколи і не була підписана, мені він не заходить. А ще нещодавно пісню його почула, це взагалі дно
автор Лупаю цю скелю • 08 февраля в 22:33
Ответ дляЧервона рута
100%
Завжди недо...• 08 февраля в 22:34
Тому шо більшість його так званих випадкових зустрічей то нативна реклама
Мальчун-задирун• 08 февраля в 22:35
Як це для чого? А яким ще чином можна змусити вас купити сумку чи цицьки в кредит? Ось вам і навалюють про сумки-парфуми-процедури, щоб ви свято вірили, що сумка зробить ваше життя кращим. Це реклама, вона для того і створюється.
Идууу--уууу блин• 08 февраля в 22:35
Ответ дляЛупаю цю скелю

- я витрачаю близько ста тисяч грн..
🤦🏻‍♀️
Да потому что это не просто первые встречные, а проплачено всё - засветиться в кадре, реклама своего бренда\бизнеса
автор Лупаю цю скелю • 08 февраля в 22:35
Ответ дляХвильоватиша
Мене не бісить що в когось є гроші.
Просто мені б було цікавіше на питання «які на вас парфуми?»
Почути : кіліан, баккара, форд , гуччі, армані, вікторія сікрет)
Це якось ближче до реалій))
Я про це

Або скільки когтує ваша пальто?
В одної 40 тис, то в іншої 4 тисячі, а в третьої 2 тисячі.
Але ж тих де 4 і 2 тисячі обходять. От про це я
Царівна Жабка• 08 февраля в 22:36
Це передерто з москальського проекту все рівно, нахіба на таке підписуватись.
автор Лупаю цю скелю • 08 февраля в 22:36
Ответ дляИдууу--уууу блин
Зрозуміла..
Для підписників і тд
Як дівчата в Холостяку
Пекельнi Борошна• 08 февраля в 22:37
Ответ дляЛупаю цю скелю
Мене не бісить що в когось є гроші.
Це якось ближче до реалій))
Я про це

Або скільки когтує ваша пальто?
А про яки парфюми кажуть?
Идууу--уууу блин• 08 февраля в 22:37
Ответ дляЛупаю цю скелю
Зрозуміла..
Для підписників і тд
Як дівчата в Холостяку
Тю, конечно)
Малинка• 08 февраля в 22:37
Не знала кто это, зашла в его инсту - там 90% обычные жиночки
Байрактарна• 08 февраля в 22:37
Ответ дляГидроусилитель руля
Чому це не пам´ятають? Я знаю, що купила куртку по знижці за 800 грн, чоботи за 1,5 тис, а джинси в секонді за 80 :)
автор Лупаю цю скелю • 08 февраля в 22:38
Ответ дляЦарівна Жабка
Москалі також в когось передерли. Вони здатні своє придумати?
Це вже таке
А от те, що піар дише для мажорів мені не подобається. Хочеться справедливості і рівності. Цікаво подивитися і на звичайних дівчат. Вони також дуже гарні і стильні
Ответ дляПекельнi Борошна
А про яки парфюми кажуть?
Виключно нішу називають. Люкс ніхто
Пекельнi Борошна• 08 февраля в 22:39
Ответ дляЛупаю цю скелю
Виключно нішу називають. Люкс ніхто
А пример? Для меня Килиан ниша, разве нет?
Идууу--уууу блин• 08 февраля в 22:39
Ответ дляЛупаю цю скелю
Це вже таке
Там и такие попадаются
По крайней мере раньше точно были
Потом, когда начали появляться заказные, отписалась от него
автор Лупаю цю скелю • 08 февраля в 22:41
Ответ дляПекельнi Борошна
Ну я ж і кажу, незай буде кіліан, але тут кіліан, а тут вікторія сікрет, а тут армані.
Різне
А в інсті:
Бакара, кірке, кіліан, зелінскі, і тд і тп
автор Лупаю цю скелю • 08 февраля в 22:42
Ответ дляИдууу--уууу блин
Там и такие попадаются
По крайней мере раньше точно были
Раніше були навіть після секонду. І часто більш зі смаком одягнуті ніж «тяжкий люкс»)))
А зараз пафос один
Пирожкиня• 08 февраля в 22:42
не знаю кто это такой, но хочу отметить, что куча постановочных видео про успешный успех, чтоб вызвать у вас чувствта неполноценности... говорите и вы, кто вам не даёт...
БлинчикБезСметанки• 08 февраля в 22:43
Ответ дляЛупаю цю скелю

- я витрачаю близько ста тисяч грн..
🤦🏻‍♀️
Автор, он же им рекламу делает за деньги.
Ему за это платят.
Вы же ему не писали, сними меня, напишите и он вам озвучит прайс )
Вы как маленькая )
БлинчикБезСметанки• 08 февраля в 22:45
Ответ дляЛупаю цю скелю
Це вже таке
Так начните снимать бесплатно обычных людей )
Пусть восторжествует справедливость)
автор Лупаю цю скелю • 08 февраля в 22:45
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Ему за это платят.
Вы как маленькая )
От я лох)
А в мене дуже красива і забезпечена, (але не настільки) подруга у Львові. Часто тусується по ресторанах в центрі, а Ніколас ніколи іі не зустрічає. І я все думаю «чому так?»
А воно он як.. 😂
Тоді все ясно)
БлинчикБезСметанки• 08 февраля в 22:46
Ответ дляЛупаю цю скелю
Виключно нішу називають. Люкс ніхто
А давно кіліан, баккара, форд это не ниша ?)
автор Лупаю цю скелю • 08 февраля в 22:47
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Це і є ніша.
Я пишу про те щоб було різноманіття і ніша і люкс. Бо в житті все саме так