Меряю от 0• Изменено 09 февраля 2025
Подруга плаче цілий тиждень - U4U
Розмовляємо з нею весь тиждень. Цілий тиждень плаче - не розуміє як їм з чоловіком лишитись. У нас в новинах вже активно анонсують закінчення бойових дій на це літо. Я в це вірю - бо поки що Трамп робить 100% з того, що обіцяв. В нас тут відловлюють по 1500 нелегалів за добу. Якщо це станеться - українців попросять додому. Вже відкликали програми для Куби, Гаїті, Венесуели. Якщо буде підписано якісь домовленості - відкличуть і U4U. Як її заспокоїти? Можливо у вас є знайомі, які знайшли спосіб лишитись у Штатах довгостроково? Порадьте, будь ласка. Дякую.
Счастье_же_вот_оно• 09 февраля 2025
Ответ дляЧорт і Шо
Удалено администрацией...
Виїхали на пасобіє та на пільги і ведуть себе як бидло 90+%, в Німеччині та Чехії плюються вже від подібного сміття, стидно за своїх, за інші країни не знаю, не бачили
Свисток ля-минор• 09 февраля 2025
Ответ дляМеряю от 0
Ну і вони одружені і їх двоє - вона і чоловік.
Хай народять дитину.
Свисток ля-минор• 09 февраля 2025
Ответ дляМеряю от 0
Все, я спати, дякую, якщо хтось відписався по темі. Завтра почитаю.
так то ви в Америці, а не подруга.
Само_достаточная• 09 февраля 2025
Ответ дляТвоя подружайка
Припускаю, що Трамп має цілий корабель плану, але війна навесні 2025 року не завершиться, не треба тішити себе ілюзіями і хибними надіями.
Боже
Це ж в розріз лейбмотиву порадниць останніх місяців. Вже не ’ свій’ будете.
Прямо опускаєте на землю всіх, хто вірить в Трамповські зусилля весною, І цікаво, що в кожній темі про виїхавших ці однакові дописи.
Тож як війна не закінчиться, то по логіці деяких, чого переживати виїхавшим профітоздобувачам?
Гладиолус• 09 февраля 2025
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Удалено администрацией...
Так ви ж теж наша. І говорите як..
Оно само купилось• 09 февраля 2025
Ответ дляГлас_Народа
У меня мама гражданка США И бабушка.Уже давно.К ним-без проблем.Но моей семье это не нужно как и мне.Мы любим свой дом,свою землю,свою страну и относительно легкий труд,который приносит доход.
Не у всех есть свой дом в Украине. Вы это понимаете? Как можно судить по себе. У большой части страны разрешено жилье, города
Мій не такий• 09 февраля 2025
Ответ дляПочемучка
Дякую за відповідь. Відверто кажучи, я не сильно знаю всі подробиці, весь цей час моя мама займалася її справами в Україні - отримувала пенсію, оплачувала комуналку і т.д. Але рік тому моя мама померла і хрещена зробила довіреність на мене, відтоді вже я допомагаю їй тут.
Співчуваю з приводу мами(
Твоя подружайка• 09 февраля 2025
Ответ дляСамо_достаточная
Боже
Піду снідати, все ретельно обдумаю і відпишусь :)
До речі, чому ви змінили кольорову аватарку на чорно-білу?
Само_достаточная• 09 февраля 2025
Ответ дляТвоя подружайка
Чорнобілі фото давно, стилізовані ретро, це часто знамениті люди з історіі, рік була американська актриса з українським корінням.
Снідати це добре)
адже ваші дописи про довгу війну, Джимсон, трохи людей тригерять. Всі ж живуть надіями.
Хоча розумію вашу зацікавленість саме темами про імміграцію. І виїхавших жінок порадниці.
Снідати це добре)
Чорт і Шо• 09 февраля 2025
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Ой , і ви така в білому пальто
і не сміття .
Які пільги в Чехії і пасобіє? А в Польщі ?
ШанельКуКу• 09 февраля 2025
Ответ дляМеряю от 0
Ніби подались, але він теж діє недовго. Все одно попросять, якщо нічого не придумає.
Автор, мені здається, що ви пишете не про свою подругу, а про себе.
Г@Л@В@ломка• 09 февраля 2025
Ответ дляБлондинка в Законе
А вы поверили в подругу? Кто хочет остаться идут за консультацией к иммиграционному адвокату а не на советчицу
На самом деле , тоже знаю таких тв..рей, которые хотят продолжения войны, лишь бы их не выперли из европейской страны.
Принцепесочка• 09 февраля 2025
Ответ дляОно само купилось
Удалено администрацией...
Админко• 09 февраля 2025
Ответ дляШанельКуКу
Автор ще в старпості написала, що зрозуміло, що вона теж в Америці. Чому всі читають ж...ю
Ответ дляМао_Мяо
А я вам скажу, что в Братиславе арендую однокомнатную квартиру за 350 евро вместе с коммуналкой. А таких цен вы нигде не найдете в инете и среди знакомых. квартира отличная. Здесь цены стартуют от 600 евро и еще поискать долго надо! Вы мне поверите?? Но это правда) я действительно арендую за 350 евро!!
Словакия похожа на Украину? Недавно кто-то сказал по телеку, каждый 6 житель - украинец
ШанельКуКу• 09 февраля 2025
Ответ дляСвисток ля-минор
так то ви в Америці, а не подруга.
Ось і я так думаю.
Автор про себе написала.
Аноним с кешбеком• 09 февраля 2025
Не бачу проблеми.
Який сенс від істерик з приводу, на який не можеш впливати.
Якщо воно дано, вона залишиться, знайдуться варіанти. Якщо ні, то ні. Але звичайно ж треба лапками ворушити і йти до мети. І не тільки у США, а у будь-якій країні, і в Україні теж
ЧупакабраЗеБест• 09 февраля 2025
Ответ дляМеряю от 0
От чого ви знущаєтесь? Людина добре облаштувалась, має гарну роботу, звикла вже до усього. Чому вона має хотіти поїхати звідси? Чим особисто вам допоможе те, що вона повернеться???
Де я писала, що вона не хоче закінчення війни? Я просила допомоги з реальними історіями.
Удалено администрацией...
Ясамаякрасивая)• 09 февраля 2025
Ответ дляМеряю от 0
Лайфхак
Муж пусть выходит замуж
А жена жениться
Все прекрасно остаются. У автора наконец-то высыхания слез
Муж пусть выходит замуж
А жена жениться
Ясамаякрасивая)• 09 февраля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви серйозно?))))
Мене просто дратує примітивна тупа провокація від автора.
Яким чином закінчення війни впливає на легалізацію мігрантів в США?
Можете відпости?
Я можу - ніяким всі шляхи легалізації доступні сьогодні, вчора і будуть доступні завтра.
До чого тут цей тупий срач?
Можете відпости?
До чого тут цей тупий срач?
Обратно поедут, страну поднимать
Рабочие руки Украине нужны
А ось і я• 09 февраля 2025
Ответ дляСлобожаночка
Почему мне тема пахнет троллингом?
Сижуревувшоке
Ждун с Нибиру• 09 февраля 2025
Ответ дляБелочкой зови
А по ночам охотится на мигрантов. У него и список на столе, без него никуда, ловит пофамильно
В бусики)
На границе• 09 февраля 2025
Ответ дляАнонім Завгосп
А те кто у примеру в его э Германии сидит, думаете не хотят продолжения войны?
Хотят продолжения только те, кто не пострадал от войны. Живы мужья, дети, родственники, не пострадало жильё.
Мы 2,5 года за границей, не в Германии если что. Недавно прилетело в дом, где мы жили в Украине. Возможно, мы просто живём в очень неподходящей для нас стране, но как хочется домой! У меня на нервной почве ухудшилось здоровье. Кровь в моче без причины. Я считаю, что это всё результат депрессии. Мы не в своей стране, нам здесь очень плохо. Вернуться не можем пока это проклятое правительство не уйдёт в отставку. Везти на убой мальчишек в ТЦК - какая мать это сделает?
Ждун с Нибиру• 09 февраля 2025
Ответ дляТётя Хрюша
Судячи зі всіх ваших дописів Ви жертва інформпропаганди та телевізора.Головою подумайте.
Судячи з її дописів, раша розщедрилась на україномовних ботів
Анонім Завгосп• 09 февраля 2025
Ответ дляНа границе
Значит вы плохо утроилось. Те кому дали жилье, дают выплаты, они не хотят возвращаться. Все понимают что Украина обречена, и будущего здесь не видят. С одной стороны я их понимаю, но с другой ....
Винник• 09 февраля 2025
Ответ дляСвисток ля-минор
Хай народять дитину.
Уже не дают гражданство детям, которые родились в Америке
На границе• 09 февраля 2025
Ответ дляАнонім Завгосп
Да, мы устроились плохо. Меня не устраивает не отсутствие пособий, а обстановка вокруг. Мы в азиатской стране, нам все здесь не нравится.