Меряю от 0• Изменено 09 февраля 2025
Подруга плаче цілий тиждень - U4U
Розмовляємо з нею весь тиждень. Цілий тиждень плаче - не розуміє як їм з чоловіком лишитись. У нас в новинах вже активно анонсують закінчення бойових дій на це літо. Я в це вірю - бо поки що Трамп робить 100% з того, що обіцяв. В нас тут відловлюють по 1500 нелегалів за добу. Якщо це станеться - українців попросять додому. Вже відкликали програми для Куби, Гаїті, Венесуели. Якщо буде підписано якісь домовленості - відкличуть і U4U. Як її заспокоїти? Можливо у вас є знайомі, які знайшли спосіб лишитись у Штатах довгостроково? Порадьте, будь ласка. Дякую.
Глубоководная селедка• 09 февраля 2025
У всіх країнах закриють захист, коли закінчиться війна. Це ж очевидно.
Хто хотів лишитись вже давно вивчили усі можливі варіанти.
Катастрофа• 09 февраля 2025
Ответ дляВинник
Уже нет, отменили
Ні, указ Трампа про відміну громадянства при народженні скасував америк.суд бо порушує конституцію
Ласунка• 09 февраля 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Украинцы которые не хотят домой в Украину, не украинцы по ДНК, хотя до войны в Украине жили.
Сейчас многие ощущают свою истинную ДНК после переезда в другие страны, поэтому и не хотят возвращаться.
Так бывает.
Пусть ищет выход, а не сидит сложа руки и плачет.
Так бывает.
А українці, що ховаються під спідницями порадниць від тцк, вони хто за ДНК за вашою теорією?
Вам телефонограмма• 09 февраля 2025
Никто не хочет в Украину возвращаться из уехавших. Плачут рыдают.
Ло Шарик• 09 февраля 2025
Ответ дляМій не такий
Удалено администрацией...
Щастя-здоровля• 09 февраля 2025
Ответ дляВам телефонограмма
Було важко коли переїхали і треба було з нуля починати.
Тепер коли вже облаштувалися, то з нуля треба починати вже в Україні. Тому і страшно.
Добре тим, у кого вдома залишилося житло. А в кого розруха або окупація? Звісно страшно повертатися таким. Це нормально.
Хейт тут точно зайвий. Це біда.
Пекельнi Борошна• 09 февраля 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
Ну й хай депортують.
Проблема в чому?
Для вас нет проблемы, а для подруги автора есть) для подруги автора не проблема война в Украине, а для вас может быть это проблема. Так что у всех свои проблемы и печали. Не нужно обесценивать
как тебе такое илон маск• 09 февраля 2025
звучить то як - люди плачуть, бо в Україні закінчаться бойові дії...театр абсурду якийсь
Пекельнi Борошна• 09 февраля 2025
Ответ дляГлас_Народа
У меня мама гражданка США И бабушка.Уже давно.К ним-без проблем.Но моей семье это не нужно как и мне.Мы любим свой дом,свою землю,свою страну и относительно легкий труд,который приносит доход.
Причем вы к автору?
Вам телефонограмма• 09 февраля 2025
Ответ дляЩастя-здоровля
Хейт тут точно зайвий. Це біда.
Ну конечно. Бедненькие. Туда доехать только стоило огого им. Рыдают они от нелюбви к Родине и не хотят просто жить откуда уехали.
Ло Шарик• 09 февраля 2025
Ответ дляМій не такий
врачи и айти спецы не могут получить гринки,на рабочих визах сидят, а автору-маркетологу работодатель оформит,,,,ну если ненормальный какой.
Не радуйтесь. Все кто захочет остаться останутся. Найдут способ. И рабочие визы получат всему своё время. Ну а ваша жаба внутренняя вырастет до таких размеров, что прорвётся и перерастёт в болячки. Нельзя быть такими. Пишу не персонально вам а всем кто тут автора и выехавших злобой поливает.
Пекельнi Борошна• 09 февраля 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
Я дуже добра і врівноважена. Але чомусь хочеться послати вас і вашу подругу за руцкім кораблем.
Не льстите себе) злая и завистливая Вы
Глас_Народа• 09 февраля 2025
Ответ дляЛо Шарик
Останутся единицы.Снимите розовые очки.
АяВсёЗнаю• 09 февраля 2025
Гниль тупа, голосить з того що в Україні закінчується війна, тварина
Маю натхнення• 09 февраля 2025
Ответ дляГлас_Народа
Останутся единицы.Снимите розовые очки.
а могли просто і коротко ’ква-ква’
Глас_Народа• 09 февраля 2025
Ответ дляЩастя-здоровля
Хейт тут точно зайвий. Це біда.
Может вы и правы,если нет жилья,работы ,может и лучше заграница.А может и дома накопите на жилье с мужем .Вдвоем работать.У нас жилье от 1 тыс дол в селе и выше в городах.
Глас_Народа• 09 февраля 2025
У меня дома есть ВСЁ и даже больше.Дети обеспечены всем .Смысла уезжать и каторожно работать я не вижу от слова совсем
Щастя-здоровля• 09 февраля 2025
Ответ дляГлас_Народа
Я не за себе писала.
Я просто з розумінням ставлюся до людей, які ща 2-3 роки з нуля змогли щось налагодити на чужині, і бояться що їх потенційно депортують. Бо це означатиме з нуля починати все в Україні. І це нормально, боятися, переживати і шукати варіанти. Це геть не значить, що вони хочуть продовження війни.
Мао_Мяо• 09 февраля 2025
Ответ дляS.s.s.
Словакия похожа на Украину? Недавно кто-то сказал по телеку, каждый 6 житель - украинец
примерно так и есть
Чу Ча• 09 февраля 2025
Ответ дляСпілий баклажан
А мне сегодня снилось что трамп с Путиным подписывали угоду. И я как представитель от страны своей тоже была, там чего то качала свои права, повыгоднее условия хотела.
Сподіваюсь ви погодили пункт на тотальне знищення русні))
Щастя-здоровля• 09 февраля 2025
Ответ дляГлас_Народа
Це стереотипне мислення. Не всі каторжно працюють за кордоном
Дуже багато людей вже знайшли роботи за спеціальністю і чудово себе почувають
Лікарі, вчителі…
Глас_Народа• 09 февраля 2025
Ответ дляЩастя-здоровля
Лікарі, вчителі…
Что бы хорошо себя чувствовать-нужно иметь местный диплом,многие годы работы и карьерного роста.Ипотеку выплачиваешь через 30 лет,но до ипотеки под 10 лет поработать нужно.Через лет 40 станет так как сейчас дома,у кого свое жилье,бизнес или работа не тяжелая
Глас_Народа• 09 февраля 2025
Ответ дляЩастя-здоровля
Я не за себе писала.
За 2-3 года невозможно что то налагодити.Это жизнь в подвешенном нервном состоянии ,что в любую минуту на выезд.Ибо доки временные и Трамп решителен.
Natal_ka91• 09 февраля 2025
Тобто подруга була б щаслива, якби бойові дії продовжувалися? За 3 роки можна було знайти варіанти легалізуватися
Плету интриги• 09 февраля 2025
Ответ дляМеряю от 0
Я за неї хвилююсь. Але в мене теж немає варіантів в голові. Знайомі яким роботодавець обіцяв грінкарту чекають вже два роки.
Звідки хвилюєтесь?
Natal_ka91• 09 февраля 2025
Ответ дляМеряю от 0
Я дуже прошу не писати ці всі образливі коментарі. Якщо у когось є знайомі ситуації, що вийшло отримати якийсь статус - поділиться, будь ласка. Якщо ні - проходьте повз, будь ласка.
Ну а як не писати? З вашого допису і її плачу можна зробити висновок, що вона дуже боїться закінчення бойових дій = закінченню плюшок і бенефітів. Як це читати тим, у кого чоловіки і сини на фронті?
Щастя-здоровля• 09 февраля 2025
Ответ дляГлас_Народа
О признании дипломов не слышали?
Ипотеку брать не обязательно.
Поверьте учителя и медики и без своего жилья чувствуют себя тут лучше чем в Украине
А рабочие специальности тем более - электрики, автомеханики…
Нормированный рабочий день, ставка, соцпакет
А сколько украинцев уже свой бизнес открыли?
Кто решился переехать уже и жилье в Укр продали, на счет положили под проценты.
Вы писали о какой то каторжной работе…))
Ипотеку брать не обязательно.
Щастя-здоровля• 09 февраля 2025
Ответ дляГлас_Народа
Почему же? Куча людей уже на рабочие визы перешли или в процессе.
Natal_ka91• 09 февраля 2025
Ответ дляГлас_Народа
Тут погоджуюся. Всі, хто має цей захист, мають завжди бути готові до того, що він закінчиться в будь-який момент, і має бути завжди запасний план
Щастя-здоровля• 09 февраля 2025
Ответ дляNatal_ka91
Робочі візи.
Багато людей не спішили на роботу, вчили мову, визнавали дипломи
Зараз багато з них знаходять роботу по спеціальності, переходять на робочі візи)
Деякі країни типу Австрії спростили отримання робочих віз
2-3 роки це не так мало