Невидимка Майя• 09 февраля 2025

Пішла на колоноскопію - опинилася на операційному столі

Потрібний погляд поки збоку.
Чи взагалі такі ускладнення можуть бути і чи дійсно в тому немає вини клініки?

Призначила лікар приватної клініки гастро- та колоноскопію. Інший лікар в цій же клініці зробив, внаслідок чого сталася перфорація кишківника, прооперували, вивели стому і місяці за 3 ще мають зробити одну операцію щоб прибрати перфорацію та стому.
В клініці підписувала стандартну згоду на втручання, де вказано що "можуть бути ускладнення".
Бензопирен• 09 февраля 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Ну це з їхніх слів. Я прийшла без жодних проблем, здорова жінка, займалася спортом, спала на животі, температури не було. Не знаю як могла в мене бути рідина в животі. Та і лейкоцити спокійні на аналізі крові за день до.
А зачем тогда вообще делали процедуру?
Бензопирен• 09 февраля 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Так, лише в держ. Тепер і я це розумію.
А я не понимаю, считается ведь что в частных оборудование лучше и отношение более внимательное к пациенту. А вот как( хотя такое могло случиться и в гос. больнице
Не любовница• 09 февраля 2025
Ответ дляНапланетянка
А ви у неї особисто робили ? Підписана на неї в телеграм, подобається, по віку пора робити теж цю процедуру але поки не зібралася з духом і після цього посту бажання не прибавилося.
Вона не робить, вона хірург і каже що кожен повинен займатися своєю справою
рекомендує тих хто на постійній основі тільки і робить колоно і гастроскопії, а не все підряд
Колупалочка• 09 февраля 2025
Ответ дляНевидимка Майя
а навіщо тоді робили колоноскопію? були ж якісь показання
Колупалочка• 09 февраля 2025
Ответ дляЛижТолько
Какой ужас( Ну вот как идти делать... Мне рекомендуют после 50 делать, так как в роду онко кишечника есть
якщо в Києві, то в НІР є дужие хороший лікар Поспєлов, який робить колоноскопію.
Люблю Украину• 09 февраля 2025
Ответ дляВподобайден
в мене були від 44 до 50 з копійками, потім змінила режим харчування - зникли, в нас ще з віком клімакс та мало бактерій в кишківнику, варто додати бактерії, зараз з передклімаксу перейшла у клімакс. газоутверення звичайне, тобто не підвищене навіть на капусту квашену
Як змінили харчування? Що вживаєте? Які бактерії пили?
Колупалочка• 09 февраля 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Омг. Зайшла переглянути відео, а там лише опис. Саме відео відсутнє, хоча файл назвається - відеоколоноскопія.
Так не має бути? Мають обов´язково надати відео?
тільки опис видають в державних
Вумна вутка• 09 февраля 2025
Ответ дляДайте подумать
Оце я вчасно прочитала - завтра на колоскопію йду
А яка клініка? Не треба тільки їх прикривати
я поэтому боюсь идти, слышала такие истории уже. хотя мне тоже назначили
Вумна вутка• 09 февраля 2025
Ответ дляЯ Головна
Так это же все параллельно с УЗИ. Неужели не видят куда ведут эту трубку?
кишечник он же ’запутанный’ и плюс например у меня например удлинённая сигма кишечника(определили на иррраскопии)
Вумна вутка• 09 февраля 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Не узд, там камера вмонтована. Кишківник розміщений ’петлями’, тому так відбувається.
Віодезапис має бути. Що + для автора.
а ктож ей даст. у меня знакомая на эко ходила в частную клиннику. что они ей там делали не хзнаю закончилось тем что удалили яичник по их вине. никто не признал вину.. просто услышала как в корилдоре ругались врачи между собой... тоесть ктото накосячил
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 09 февраля 2025
Ответ дляВумна вутка
Зазвичай це входить у вартість процедури. Про це попереджають заздалегідь. Колись давали диск, зараз флешка
Колупалочка• 09 февраля 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Автор, а вам одразу робили дві скопіі?
У мене запис на 18 люте. На один час дві скопіі також. Під седацією. Буду вперше робити. І так хвилююсь. І тут ще ваша історія.
Мені назначили, бо дуже низький гемоглобін. Нестача заліза. І не можуть знайти причину.
мені в 2023 робили 3 підряд. гастро, колоно і цито скопії. це було обов’язковим перед операцією. Було боляче, але терпимо. На колоноскопії було в одному місці дуже боляче, бо кишка була перекручена. Але її продували і розгорнули петлю. слава богу, без наслідків.
Вумна вутка• 09 февраля 2025
Ответ дляНевидимка Майя
думаю вам врут просто.
Вумна вутка• 09 февраля 2025
Ответ дляВсех анонимов аноним
Вибачте, але ж Ви чомусь вирішили піти на цю процедуру. Значить турбував кишечник. Звісно, я не захищаю клініку.
ну доупстим меня не беспокоит кишечник с газоми всё ое..а дали напррвление из-за железо деффицита
Колупалочка• 09 февраля 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Так во время этой процедуры без медикаментозного сна боль такая, что человек и так стонет и кричит.
або терпить
Найщасливіша• 09 февраля 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Запросили в клініці відео з колоноскопії, відписали, що запис не робиться, лише опис

Так дійсно має бути?
Має бути відео
Вумна вутка• 09 февраля 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Так, я ж написала - було здуття, плюс такий вік що вже треба робити цю процедуру профілактично. Я звернулася на прийом до ведучого гастроенетерлога в цій клініці, вона зібрала анамнез, вислухала скарги і призначила колоно та гастро, щоб виключити запалення та мати повну картину.
ну хорошо, что показала колоноскопия? или они не успели обследоать вас?
Вумна вутка• 09 февраля 2025
Ответ дляЯниЯ
У меня так было. Врач сказал что не может меня мучать и остановился после 2х метров. Сказал не может туда пройти и видит что очень больно, сразу прекратили процедуру, ему и так было достаточно информации
а этих 2 метров достаточно было для постановки диагноза?
Я инженер, меряю от 1• 09 февраля 2025
Я в шоці...Робила без наркозу,буквально 12 хв.Неприємно,але не боляче,мене аж трусило від страху, але Слава Богу все пройшло добре,чула,що при деяких хворобах є болі,як при місячних .Як це здоровій людині пошкодили? Вони ж спочатку повітрям роздувають кишки, а потім йде просування камери з трубкою.
Кошмар.
Вумна вутка• 09 февраля 2025
Ответ дляКавуся
Автор, у меня такой же диагноз, и тоже операция со стомой Но у меня это всё случилось дома. По скорой забрали и прооперировали.Прошло уже 8 месяцев как я живу со стомой, в конце месяца по идее должна быть вторая операция по восстановлению.
Так что далеко не факт что вам пробили дыру при колоноскопии
вас же забрали по скорой... тоесть вам плохо стало. а автора только газы беспокоили.... . ее перитонит просто нарисовали
Вумна вутка• 09 февраля 2025
Ответ дляКрошка Енот
Автор, к сожалению это бывает.
У меня был пациент, ( Германия) после колоноскопии, как у Вас перфорация.
Но он понял, что , что то не так, через сутки
Его привезли у нам в критическом состоянии
Он провел у нас почти 5 месяцев. Мужику 54, инвалид.
У него от осложения просто нет, брюшины, делали пересадку, что бы закрыть кишечник. Дренажи, стомы, просто везде..
Говорила с ним, он говорит, меня предупреждали, я подписал.
И такая обречённость
Как я поняла, судится он не будет
я не поняла ему в германии повредили?
Вумна вутка• 09 февраля 2025
Ответ дляВподобайден
ну я взагалі тренер по бадах) половину айхербу їм, але саме звідти взяла пробіотик досить недорогий, не хотіла брати бо до того брала інші - пусті абсолютно, допомагав з аптеки лінекс, але він дорогий капець

в підсумку Acidophilus вІн називається, XX century виробник, там 180 капсул, на день достатньо однієї, реально недорогий, щось до 300 грн, але ж його на півроку вистачить

робили на тій капсулі йогурт заради експерименту - сквасився)))
можете посоветовать анипаразитарный препарат для профилактики?
ЯспАкойнаЯ• 09 февраля 2025
Ответ дляЛижТолько
КТ колоноскопию можно сделать.
автор Невидимка Майя • 09 февраля 2025
Ответ дляВумна вутка
Коли я прийшла в себе після медсну і ще вірила, що так болить дійсно через гази, як стверджував лікар, то він сказав - нічого там серйозного нема, ерозії.
А в описі написано що обстеження припинили через відсутність доступу.
Фрикаделька• 09 февраля 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Дивертикульоз сигми, ускладнений дивертикулітом та прикритою перфорацією. Дифузний гнійний перитоніт.
Зі слів лікаря, що спочатку робив колоно і потім оперував - я одн-два тижні ходила з гнійною рідиною в брюшині і мала перфорацію, яка трохи загоїлася фібрином.
А як ви з таким болем майже два тижні ходили((?
Одужуйте.
У вас, дійсно, ускладнення, а не провина лікаря.
Фрикаделька• 09 февраля 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Добре, дівчата, а як в такій ситуації шукати лікаря щоб переглянув те відео?
Треба ендоскопіст.
Фрикаделька• 09 февраля 2025
Ответ длямадам Везувий
К сожалению да
Я ее боюсь дико, один раз делала без сна, это было больно, когда раздували кишечник. Я там чуть кони не двинула. Понимаю, что надо делать каждые 5 лет но нет, нафиг
Блін, а я робила 6 років тому перед видаленням матки і колоно, і гастро. Гастро - це мій особистий жах і страхіття тепер. А колоно.....тільки підготовка напряжна. І це без седації.
Усі ми різні.
Фрикаделька• 09 февраля 2025
Ответ дляНевидимка Майя

Так дійсно має бути?
Ні
сЛАдКОежКА• 09 февраля 2025
Ответ дляНевидимка Майя

Так дійсно має бути?
У них на сайті написано, що вони проводять відеоколоноскопію
Чудовий каламбур• 09 февраля 2025
Ответ дляКрим мій
Це провина клініки однозначно і те, що Ви підписали згоду на ускладнення їм нічого не дає, це не ускладнення, це провина лікаря. Вони, по суті, зробили з Вас інваліда. До суду, однозначно! А як би Вас вбили, ця згода далаб їм можливість уникнути відповідальності? Звертайтесь зараз у поліцію, потім до суду.
В мене був знайомий чоловік, який помер через це. 63 роки, просто планово пішов на процедуру, як догляд за здоров´ям. Молодий хальонний мужчина. Йшов здоровим, після процедури реанімація і нема