Україна, стікаючи кровʼю, дивом воює з віссю зла, – Валерій Залужний під час візиту в УКУ.
«Ми бачимо нову війну, і вона зараз тестується в Україні. Це війна на виснаження. Коли роботи з неба нищать нашу енергетику, потім ракети бʼють по школах, університетах, лікарнях, аби залякати людей. Потім у Верховній Раді розкриваються декілька “консерв”, і кажуть: “Все пропало”. Тоді у TikTok зʼявляються відео, де показують, що ТЦК і військові – хабарники, а замість мобілізації зʼявилася “бусифікація”. Далі – втрати на фронті. Усе вкупі призводить до того, що хтось скаже: "Досить, ми згодні на все"», – Надзвичайний і Повноважний посол України у Великій Британії і Північній Ірландії Валерій Залужний відвідав УКУ.
8 лютого Валерій Залужний зустрівся у Центр Шептицького зі студентами УКУ.
Під час зустрічі Валерій Залужний розповів про свою військову службу, про роботу на посаді посла, про НАТО та якою він бачить перемогу України.
🖇 Читайте більше на нашому сайті
Ответ дляL-i-s-a-92af
Що з цього НЕ правда?
«Ми бачимо нову війну, і вона зараз тестується в Україні. Це війна на виснаження. Коли роботи з неба нищать нашу енергетику, потім ракети бʼють по школах, університетах, лікарнях, аби залякати людей. Потім у Верховній Раді розкриваються декілька “консерв”, і кажуть: “Все пропало”. Тоді у TikTok зʼявляються відео, де показують, що ТЦК і військові – хабарники, а замість мобілізації зʼявилася “бусифікація”. Далі – втрати на фронті. Усе вкупі призводить до того, що хтось скаже: ’Досить, ми згодні на все’»
Що значить з´явилася бусифікація? Що значить з´явилися хабарники? Поясніть будь ласка. Тобто це люди винні що вони це все бачать і з цим не згодні. Чи все ж таки влада до цього довела?
Бо щось не видно що генерал інвалід хоч раз сказав, що влада зробила умови, що тцк стало другим НКВД, або що влада і є головний корупціонер.
Ответ дляArtPix фотовышивка
То він сам по своїй власній ініціативі звільнився з посади головкома і назначив себе послом? Точно - точно?
Ну ви хоть свої методички відкорегуйте, смішні тролі.
А по якій причині його звільнили?Якщо він був успішним головнокомандувачем,то навіщо його було звільняти?А якщо не успішним,то який він тоді авторитет? Одні питання без відповідей.
Це вже справді ні в які ворота не лізе. Шо скаже залужний?
🤯 Викрали і примусили пройти ВЛК за 2 години! Чоловіка знайшли ПОБИТИМ під Києвом, – пишуть у мережі.
Степана Більченка, лаборанта ЛНУ ім. Франка, забрали ТЦК у Львові, коли він йшов на роботу, розповів його друг. Більшість лікарів навіть не відвідав, але його визнали придатним і направили під Київ.
Що сталось далі – невідомо, але його знайшли з набряком мозку і переломом черепа.
Ответ дляMary_MMS
Ну що ж ви так.
Це вирок простих українців героями померти, бо по іншому сором, своїх дітей з пелюшок для війни виховувати і жінками Європу захищати. Якщо хтось проти, то значить агент кремля. А герої такі, як Залужний, Корчинський, дикий і вся шваль в міністерствах і раді за наші гроші своїх рідних на островах заховають.
Ответ дляlilu1990
НКВД
Ответ длячаревна
Я у кацапов эту версию часто читаю, что плохой Зеленский, Залужного отстранил. Наверно для них она самая удобная.
А було не так да? Залужний такий одного ранку-а поїду ка я послом в Англію.
Зе пісявся, шо у Залужного в народі популярність і авторитет більші ніж у нього. А герой у нас має бути лише один.
Найвеличніший, потужний герой, що веде країну до перемоги.
Ответ дляlilu1990
При чем тут ТЦК.Он был там,у него болезнь какая то и ему дали повестку явится когда то там опять.И он ушел.Через несколько дней его убили У Gender Stream також повідомили, що Степан Більченко виконував обов´язки монітора щодо злочинів, спричинених ненавистю до ЛГБТКІ+-осіб.
Ответ дляlilu1990
Там убийство связано с его раследованием как журналиста к секс меньшествам
Sova splushka• 09 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
#цевсеросійськеіпсо
Все більше й більше мені український інфопростір починає нагадувати радянський. Тобто є лише одна правильна генеральна лінія партії, а всі решта - то вороги/зрадники/боти/консерви/іпсо/підставсвійваріант.
Це точно НЕ про патріотизм. Це вже диктатура.
Якщо хочемо врятувати саме Україну як народ, культуру, менталітет, дух, - то в першу чергу треба боротися проти оцього ’окозамилювання’.
Інакше вивіска буде ’Україна’, але тільки вивіска й залишиться.
Ответ дляOlvia1987
Бо звільнення і призначення у нас міряються не успіхом, а кумівством і щоб, призначений не затьмарював рейтинг найвеличнішого.
Професіоналізм і ефективність не є критерієм відбору.
Ответ длязавитушка
Залужного уважали на его месте на котором он был.
Я не считаю там конкуренцией, это разные должности.
Он же не Женя Лукашин, которого посадили в самолёт и отправили. Ему верили военные, народ.
Ответ длячаревна
Так це й не була конкуренція за посади, це конкуренція за рейтинг, за любов населення.
Найвеличніший не терпить конкуренції. Любов народу має осяювати лиш його одного.
Ответ дляlilu1990
Чому зеленський як Верховний Головнокомандувач мовчить з цих питань вас не бентежить? Цікава виключно думка Посла України у Великій Британії?
Sova splushka• 09 февраля 2025
Ответ дляИошши
А что он хочет от детей?
Пропаганда.
А ми ще з рашистів сміялися, що вони дітей у військовій формі в колясках возять...