L-i-s-a-92af• 09 февраля 2025

Залужний у Львові звернувся до студентів

Україна, стікаючи кровʼю, дивом воює з віссю зла, – Валерій Залужний під час візиту в УКУ.

«Ми бачимо нову війну, і вона зараз тестується в Україні. Це війна на виснаження. Коли роботи з неба нищать нашу енергетику, потім ракети бʼють по школах, університетах, лікарнях, аби залякати людей. Потім у Верховній Раді розкриваються декілька “консерв”, і кажуть: “Все пропало”. Тоді у TikTok зʼявляються відео, де показують, що ТЦК і військові – хабарники, а замість мобілізації зʼявилася “бусифікація”. Далі – втрати на фронті. Усе вкупі призводить до того, що хтось скаже: "Досить, ми згодні на все"», – Надзвичайний і Повноважний посол України у Великій Британії і Північній Ірландії Валерій Залужний відвідав УКУ.

8 лютого Валерій Залужний зустрівся у Центр Шептицького зі студентами УКУ.

Під час зустрічі Валерій Залужний розповів про свою військову службу, про роботу на посаді посла, про НАТО та якою він бачить перемогу України.

🖇 Читайте більше на нашому сайті https://ucu.edu.ua/news/ukrayina-stikayuchy-krov-y...
Манула• 09 февраля 2025
Ответ дляПавела
Так працює, що навіть ті, хто проти порошенка після її сотні недоречних і не в тему висерів у кожному дописі, мимоволі стане на його сторону. Так вже задовбала.
Це ж вміти треба за гроші ОПи працювати проти Зе
Olvia1987• 09 февраля 2025
Ответ дляИошши
А что он хочет от детей?
Это те слои населения,которым легко втюхать пропаганду.Недаром же президент Украины анонсировал контракты в ЗСУ с категорией мужчин 18-25 лет с небывалым денежным вознаграждением и льготами.А тут и Залужный подъехал с выступлениями.Совпадение?
doktoral• 09 февраля 2025
Я в ужасе,пол страны барыга наворовал,с Медведчуком бизнес,с пуйлом-обнимашки.В 1999г заявил,что НАТО-угроза нам.Это просто капец.Тюрьма за ним плачет.Донецк,Луганск сдал Гиркину,да еще на крови людей бизнес делал с угля дыныры
doktoral• 09 февраля 2025
Даже сейчас в каждом магазине россии-конфеты гетьмана.А у нас русских товаров нет.Барыга везде успевает нажиться
doktoral• 09 февраля 2025
Молодому гетьману принадлежит одна третья земель страны-своя агрофирма у пацана.
Mila228• 09 февраля 2025
Залужний продався бившим регіоналам, захистив дисертацію у Ківалова-підрахуя. І вже за дружбу з росіянами закидає.
киса Мика• 09 февраля 2025
Ответ дляdoktoral
Удалено администрацией...
Mrs.Ochmonek• 09 февраля 2025
Ответ дляSova splushka
Немало зробив, поки був в Україні.
А тепер не має права щось говорити вже.
А хто в нього забрав право говорити?
У вас же є право говорити про нього чи будь-якого іншого діяча
Sova splushka• 09 февраля 2025
Ответ дляOlvia1987
Ще згадаймо скандал з двозначними рекламними бігбордами, на яких дівчата такі, типу військові. З оголеними животиками і т.д.
На цю ж цільову аудиторію приціл, коли гормони хлопцями керують більше, ніж мозок.
Иошши• 09 февраля 2025
Ответ дляOlvia1987
Деньги или жизнь, идти защищать уже чужие ресурсы
Svetrise• 09 февраля 2025
как же я их всех ненавижу.
гребанные лицемерные му…, возглавляемые главным, у которого в детстве была любимая игрушка мясорубка. и сразу все понятно кто руководит и зачем все эти «речи», продолжается зомбирование стада.

Я устал от войны. Вся ее слава – пустая болтовня. Лишь тс, кому никогда не доводилось стрелять в человека, кто никогда не слышал воплей и стонов умирающих, призывают к мести и разрушению, требуют крови. Война – это сплошной ад.
Уильям Т. Шерман, генерал армии США (1820–1891).
kpss2017• 09 февраля 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Думаю,то не його вибір був
Ага, заставили бедняжку 🤣
Mira29-c3c3• 09 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Попитайте що про залужного думають солдати які бачили війну і вимушені були реалізувати його плани контрнаступу у 2023 році

А тоді розказуйте. До залужного дуже, дуже багато питань
Ви мене вражаєте більше й більше .
Експерт у всіх галузях .
kpss2017• 09 февраля 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Hasch6754•
Учасник проєкту з 05.02.25
не люблять на болотах генерала)
Его и в Украине не любят , особенно кто воюет
Natal_ka91• 09 февраля 2025
Тоді у TikTok зʼявляються відео, де показують, що ТЦК і військові – хабарники, а замість мобілізації зʼявилася “бусифікація -- власне, і чому тут претензії? Не варто народ вважати б*длом і рабами, то й не було б у народу такого відношення. Не так варто було формувати армію, яка має бути професійною і мотивованою
Mira29-c3c3• 09 февраля 2025
Ответ дляdoktoral
А гетьман не писается,что у него рейтинг намного ниже чем у Зеленского?Скорее антирейтинг
Оооо
’Хто про що ,а вошивий про баню.’
Natal_ka91• 09 февраля 2025
А гетьман не писается,что у него рейтинг намного ниже чем у Зеленского?Скорее антирейтинг -- я думаю, це дуже спірне питання
Mira29-c3c3• 09 февраля 2025
Ответ дляkpss2017
Ви також воюєте ?
kpss2017• 09 февраля 2025
Ответ дляMira29-c3c3
Ви також воюєте ?
Да, я тоже защищаю мирных, сегодня выходной, первый за месяц почти.
doktoral• 09 февраля 2025
Ответ дляMira29-c3c3
Ви мене вражаєте більше й більше .
Експерт у всіх галузях .
Она правы.А вы как всегда-нет
doktoral• 09 февраля 2025
Ответ длякиса Мика
Удалено администрацией...
А разве Залужный молодой вгодованый гетьман?У нас есть 2 бычки -ухилянты.У которых папик барыга и опять до корыта лезет
doktoral• 09 февраля 2025
Фернанда• 09 февраля 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Не ідеалізую.
Але він,дійсно,герой свого часу.
герой, который во время войны сбежал позорно штаны протирать?? здоровый боров, а списали типа болен, а простые мужики с кучей болячек в окопах калечатся, пропадают без вести и гибнут в муках. сбежал в лондон, вот пусть сидит и помалкивает
киса Мика• 09 февраля 2025
Удалено администрацией...
Mira29-c3c3• 09 февраля 2025
Ответ длякиса Мика
Удалено администрацией...
Блокує

Чудо єрмаківське.
lilu1990• 09 февраля 2025
Ответ длязавитушка
А було не так да? Залужний такий одного ранку-а поїду ка я послом в Англію.
Зе пісявся, шо у Залужного в народі популярність і авторитет більші ніж у нього. А герой у нас має бути лише один.
Найвеличніший, потужний герой, що веде країну до перемоги.
Удалено администрацией...
doktoral• 09 февраля 2025
Ответ дляФернанда
Он работает там,а вот молодые вгодованые бычки-патриоты,ясночоли гетьманы тусят по ночным клубам,официально ухылянты.А папик,ограбивший пол страны,с трибуны Рады толкает патриотические речи,депутат,очильник великои партии,законы принимает и до корыта опять лезет
Antiprom• 09 февраля 2025
Ответ дляФернанда
А мене дивує, що після всього що боневтік вчинив до війни і зараз у нього рейтинг довіри 42%, у Залужного - 72%, і це після втечі і Лондон, звідки він продовжує розповідати як треба українцям продовжувати вмирати в цій війні, і вірно відмітили недаремно він перед студентами виступає зараз, а донька Залужного чому не фронті? Вона ж медик і їй точно більше 18
lilu1990• 09 февраля 2025
Ответ дляИошши
Я у нее в блоке, я просто в шоке, что люди верили зеле, что он любой ценой закончит войну и выбрали его и что он устроил со страной
А хто цікаво повірив проршенко шо він за два тижні закінчить ато?
киса Мика• 09 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
Лучше и не скажешь,в самую точку!Прям в самое то,что вы написали.