L-i-s-a-92af• 09 февраля 2025

Залужний у Львові звернувся до студентів

Україна, стікаючи кровʼю, дивом воює з віссю зла, – Валерій Залужний під час візиту в УКУ.

«Ми бачимо нову війну, і вона зараз тестується в Україні. Це війна на виснаження. Коли роботи з неба нищать нашу енергетику, потім ракети бʼють по школах, університетах, лікарнях, аби залякати людей. Потім у Верховній Раді розкриваються декілька “консерв”, і кажуть: “Все пропало”. Тоді у TikTok зʼявляються відео, де показують, що ТЦК і військові – хабарники, а замість мобілізації зʼявилася “бусифікація”. Далі – втрати на фронті. Усе вкупі призводить до того, що хтось скаже: "Досить, ми згодні на все"», – Надзвичайний і Повноважний посол України у Великій Британії і Північній Ірландії Валерій Залужний відвідав УКУ.

8 лютого Валерій Залужний зустрівся у Центр Шептицького зі студентами УКУ.

Під час зустрічі Валерій Залужний розповів про свою військову службу, про роботу на посаді посла, про НАТО та якою він бачить перемогу України.

🖇 Читайте більше на нашому сайті https://ucu.edu.ua/news/ukrayina-stikayuchy-krov-y...
doktoral• 09 февраля 2025
Барыга есть барыга.
doktoral• 09 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
А хто цікаво повірив проршенко шо він за два тижні закінчить ато?
Люди верили,а он их грабил и империи строил
Christ1na• 09 февраля 2025
Ответ дляSova splushka
Як зручно бути патріотом в Лондоні.
А у нього був вибір?
киса Мика• 09 февраля 2025
Ответ дляAntiprom
А мене дивує, що після всього що боневтік вчинив до війни і зараз у нього рейтинг довіри 42%, у Залужного - 72%, і це після втечі і Лондон, звідки він продовжує розповідати як треба українцям продовжувати вмирати в цій війні, і вірно відмітили недаремно він перед студентами виступає зараз, а донька Залужного чому не фронті? Вона ж медик і їй точно більше 18
Вгодована бычиха-ухилянтка по Лондонах всё как-то больше,ну не царское это ж дело,воевать и погибать.
nata.ant• 09 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Знову українці шукають героя та ідеалізують

Не все шо каже залужний то істина в останній інстанції

Особливо після того як він позорно втік в Англію
Сто відсотків,та ще й непридатним його визнали
Фернанда• 09 февраля 2025
Ответ длякиса Мика
Удалено администрацией...
lilu1990• 09 февраля 2025
Ответ дляChrist1na
А у нього був вибір?
Був, піти воювати
Фернанда• 09 февраля 2025
Ответ дляAntiprom
Удалено администрацией...
Апель-синка• 09 февраля 2025
Ответ дляСвітланкаОК
Він мало для країни зробив? Ви більше?
Так а что он конкретно предлагает?
Идти 18 летним на смерть вместо учебы? Или что?
киса Мика• 09 февраля 2025
Ответ дляФернанда
Удалено администрацией...
mymoly• 09 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Був, піти воювати
Так його мабуть залякували або або. Ну він обрав своє життя. ну штош
Svetl.ana• 09 февраля 2025
Ответ дляМимо_шла
Так а что делать он не сказал?
сказал же - продолжать мобилизацию
Svetl.ana• 09 февраля 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Не ідеалізую.
Але він,дійсно,герой свого часу.
герой - це РЕДІС . і такі як він.
Shaan• 09 февраля 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Думаю,то не його вибір був
ой, бедняга, заставили уехать из воюющей страны в богатую лондонскую жизнь. Представляю, как он там мучается, так жаль его
Svetl.ana• 09 февраля 2025
не кипишуйте. скоро мы узнаем от маска, кто и чем занимался во время войны.
kpss2017• 09 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
А у вас последнее время таки здравые мысли👍
kpss2017• 09 февраля 2025
Ответ дляAntiprom
Уже не на фронте? Раньше формально воевала , по информации в инет просторах.
Юлия_Юлия• 09 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Най залужний краще розкаже про систему кумівства в армії яку він заохочував
Що є кумівство в армії? Звичайно, що на посади запрошують своїх роками перевірених людей. А як інакше? На кону стоїть щосекундний ризик своїм та іншими життями
lilu1990• 09 февраля 2025
Ответ дляЮлия_Юлия
Довго писати і мене забагять бо я без матюків цю тему не можу обсуждать
Шеллар• 09 февраля 2025
От панянки, ви не справедливі. Наші закордоні патріотки вже три роки волають про війну до кордонів 91-го року; інші із Польші кричать закрийте кафешки і всі на фронт; голоси із-за океану призивають стояти до останнього українця.
Залужний, як виїхавший, одразу теж набрався патріотичного духу та виступає в дусі самих яскравих особистотей форуму.
Shaan• 09 февраля 2025
Ответ дляШеллар
класс, лучше и не скажешь!
Carin• 09 февраля 2025
Валере посвящается песня запрещенного исполнителя!

Видно дым с балкона, пишу мемуары.
А по парку гуляют влюбленные пары.Я сейчас в эпицентре этой красоты.
Правда жизни такая: Сочиняй мечты.

Ты можешь сбросить весь ненужный груз.
Очистить дом от мусора, включить джаз, блюз.
Поменять свое сознание,
Направить весь поток энергии на созидание.

Я научился летать оттолкнувшись от стен.
Мимо площади, пролетая Биг Бен.
Я парю над городом как супермен.

Пожалуй здесь останусь, я попал в его плен.

Пришел момент все в жизни поменять и новые вершины покорять
Поверь, мне так трудно говорить “Прощай…”.

Я уеду жить в Лондон,
Я уеду жить в Лондон!
Я уеду туда, где большая вода,
Может быть навсегда.
Я уеду жить в Лондон,
Киев мне будет сниться....

Прямо как за него написана )
всем надо• 09 февраля 2025
Ответ дляOlvia1987
Як Степан Бандера?У війнах участі не приймав,громадянином України не був,а для українців герой
Особенно для львовнян. К ним он ближе был географически.
Оюна_13• 09 февраля 2025
Ответ дляChrist1na
А у нього був вибір?
Конечно не было.Его тоже пинками затолкали в бусик и повезли.
Манюнайтед• 09 февраля 2025
Толку что он там обратился,думаю мамонтов уже не осталось
Elmyska• 09 февраля 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
А треба було одразу здатися так по всьому?
Але хлопці були б живі( але це не точно)
Ни в коем случае не сдаваться, нужно идти до конца. Освободить землю от двуногих, поселившихся на богатой на ресурсы земле
киса Мика• 09 февраля 2025
Ответ дляФернанда
Удалено администрацией...
Фернанда• 09 февраля 2025
Ответ длякиса Мика
Удалено администрацией...
kanuka• 09 февраля 2025
Ответ дляAntiprom
Не верю в рейтинг, здесь на советчице был опрос, у боневтика 10 с чем-то был. Я сейчас смотрю новостные тг каналы, также молния изменился формат, типа стали марафона, удаляют если есть негативные комментарии, или блокируют, а многие вообще закрыли комментарии, в 22-23 годах такого не замечала. И ванек уже не тот ванек.
kanuka• 09 февраля 2025
Ответ дляОюна_13
Та разве только Залужного затолкали потихоньку выезжают, кулеба с лопатой в Америку, тот что яйца закупал, то-же двинулся, та их туча рванули заграницу, татаров с молюськой то-же беда, придут чеченцы в Киев, кто будет их стрелять,беда будет боневтику