Україна, стікаючи кровʼю, дивом воює з віссю зла, – Валерій Залужний під час візиту в УКУ.
«Ми бачимо нову війну, і вона зараз тестується в Україні. Це війна на виснаження. Коли роботи з неба нищать нашу енергетику, потім ракети бʼють по школах, університетах, лікарнях, аби залякати людей. Потім у Верховній Раді розкриваються декілька “консерв”, і кажуть: “Все пропало”. Тоді у TikTok зʼявляються відео, де показують, що ТЦК і військові – хабарники, а замість мобілізації зʼявилася “бусифікація”. Далі – втрати на фронті. Усе вкупі призводить до того, що хтось скаже: "Досить, ми згодні на все"», – Надзвичайний і Повноважний посол України у Великій Британії і Північній Ірландії Валерій Залужний відвідав УКУ.
8 лютого Валерій Залужний зустрівся у Центр Шептицького зі студентами УКУ.
Під час зустрічі Валерій Залужний розповів про свою військову службу, про роботу на посаді посла, про НАТО та якою він бачить перемогу України.
🖇 Читайте більше на нашому сайті
Ответ дляАнжелика1
Часто то, что пишут в Интернете для ’обычных пользователей’, совсем не отображает реальные планы и мрії
І які ж були плани?
Ви-то бачу в курсі
Соната любви• 09 февраля 2025
Ответ дляВалюШок-d20a
Авторе ви за наших або не за наших,ніяк не зрозумію?
Удалено администрацией...
Соната любви• 09 февраля 2025
ну а для тех, кто молится на залужного и желает его видеть в роли президента, что будет всех ожидать.
Ответ дляMary_MMS
Удалено администрацией...
Ответ дляL-i-s-a-92af
Старша — військовослужбовиця. Молодша планує стати лікарем,вона СУДЕНТКА
О, ви я бачу вмієте користуватися вікіпедією, а чому далі не прожовжили що старша в Київському гарнізоні, тобто військова част яка пост дислокується в Києві, а молодша студентка взагалі ні ПРО що.. он скільки студентів залишили навчання і взяли в руку зброю.