Та не реву я• 09 февраля 2025

Чоловік їде на день закоханих

У відрядження. В іншу країну
Ще якраз 14 лютого
Але, каже на 8 березня, поїдемо в готель на пляжі, на тиждень
Ви б образились ?
автор Та не реву я • 09 февраля 2025
Нік поки в тему
Кудлата хмаринка• 09 февраля 2025
чи не свято....
Всех анонимов аноним• 09 февраля 2025
Боже, яка біда у вас( Як ви це і витримаєте, не уявляю навіть
Звожу з розуму• 09 февраля 2025
Розлучайтесь
Тра Ля Ля• 09 февраля 2025
Ні. В нього ж робоче відрядження.
Copy-Paste• 09 февраля 2025
Ответ дляТа не реву я
Нік поки в тему
Пораділа б за чоловіка
Ми ніяк не святкуємо 14 лютого. Абсолютно
Я за вас в березні порадію. Бо багатьом не світять поїздки в готель . Мені також
пицунда• 09 февраля 2025
да пусть едет. что значит образилась ведь это его работа...пусть зарабатывает на пальмы
Весела бджілка• 09 февраля 2025
Мой муж каждый год ездил на одну и ту же конференцию, с конца февраля по начало марта, захватывая нашу годовщину и 8 марта.
Это было просто ужасно, но я выжила.
Seehund• 09 февраля 2025
У вас ещё есть время завести любовника и с ним отпраздновать.
Файна_зупка• 09 февраля 2025
Звісно, що образилася б, їдьте з ним.
Неновая почта• 09 февраля 2025
Ні. Я багато років їзджу у відрядження. На мій ДН завжди виставка закордоном. І я завжди там. По суті дома не можу відсвяткувати з рідним ніколи. Трошки це нервує, але вибору особливого немає. Ну звільнитися можна лише..
Залізний кіготь• 09 февраля 2025
Опоздали, по церковному календарю 1 февраля было, по украинскому. У меня день Татьяны 25 было обычно января, сказали что прошло уже 12.
Перемелица• 09 февраля 2025
Він їде з коханкою, а каже, що по роботі, це ж ясно
автор Та не реву я • 09 февраля 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
Без поняття, ми не віруючі
Святкували по датам
автор Та не реву я • 09 февраля 2025
Ответ дляФайна_зупка
Звісно, що образилася б, їдьте з ним.
Не запрошують
Неновая почта• 09 февраля 2025
Ответ дляФайна_зупка
Звісно, що образилася б, їдьте з ним.
Ви погано собі уявляєте відрядження закордон. Там немає часу на чоловіка чи дружину. Я встаю о 6. Повертаюся в готель після 24. І ще читаю важливі листи після душу.
Після роботи і важких перемовин закордоном завжди треба їхати в ресторан вечеряти і далі продовжувати спілкування. Ніяка дружина там не треба. І хто за неї буде платити, якщо все оплачує приймаюча сторона, а це чужа тітка? Це максимально незручно і непрофесійно тягти у такі поїздку дружину.
У мене за 15 років був лише один такий кейс і це був кошмар. Бо все було заброньовано і оплачено на нашу команду і та ’ незапланована’ дружина немало потріпала мені нерви своєю присутністю. Її тупо було нікуди селити і садити в ресторанах, бо все планувалося без неї заздалегідь. Чому люди цього не розуміють, що їх не запрошували і вони лишні
Шкідлива молекула• 09 февраля 2025
Коханці - День Закоханих, Вам - 8 березня.
Усе по- чесному.
Братья Капли• 09 февраля 2025
Не вірте!
Їде з коханкою відпочивати.
На 8-ме вам теж нічого не світить. Поїде теж з нею
мадам Везувий• 09 февраля 2025
Какие могут быть страдания, если муж выездной, а значит с бронью и свободно дышит… Нет у вас проблем, дорогуша.
Файна_зупка• 09 февраля 2025
Ответ дляТа не реву я
Не запрошують
Запитайте.
Файна_зупка• 09 февраля 2025
Ответ дляНеновая почта
Прекрасно уявляю. Ніяких проблем немає.
Анонім-ка• 09 февраля 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
чи не свято....
С языка сняли, тоже так считаю
Залізна пані• 09 февраля 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
День святого Валентина это католический праздник, который празднуется по григорианскому календарю ( новому стилю). Т.е. этот праздник не переносится.
автор Та не реву я • 09 февраля 2025
Ответ дляБратья Капли
Не вірте!
Їде з коханкою відпочивати.
Вже є бронь
Доктор Варвар• 09 февраля 2025
Дякую що в мене нема таких проблем😂😂😂😂
А я кумедна• 09 февраля 2025
Ответ дляТа не реву я
Без поняття, ми не віруючі
Святкували по датам
Як невіруючі?! А день святого валентина і святої матні цеткін, це ж найголовніші свята, вишо!
автор Та не реву я • 09 февраля 2025
Ответ дляА я кумедна
Це не релігійні свята
Так само, як новий рік чи день народження
Тільки не про гроші• 09 февраля 2025
Ответ дляТра Ля Ля
Ні. В нього ж робоче відрядження.
З колегою жінкою))
Тра Ля Ля• 09 февраля 2025
Ответ дляТільки не про гроші
З колегою жінкою))
Тоді є нюанси ))
Тільки не про гроші• 09 февраля 2025
Ответ дляТа не реву я
Вже є бронь
Так ото с іншою туди і поїде. Вам по розкладу таро ніяк не світить з ним бути на свята.